Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Profilova fotka
jj, ty děcka jsou při spaní úžasné! :-N příští neděli se jdeme fotit k jedné slečně, co má fotografování jako hobby, tak jsem zvědavá, jak to dopadne! x-)
Profilova fotka
jééééééééééééé tak třeba to slečně nebude trvat tak dlouho to dodání :-))) se těším na foto :-)
Profilova fotka
kaj: já myslím, že ne, ona to jen hodí na CD a já si to pak už vyvolám sama... ;-) ... a nevím, jestli nezdražila, ale naposledy mi sestra říkala, že si bere 200 Kč za to nafocení...to je goood ne?! no, ještě jsem zvědavá, jak fotí...no ale co, hlavně, že budeme na pár fotkách všichni tři! :-N x-)
Kaji, to je supééééééééééééééér x-) takže po dovči nástup na Maltu a Zlaté Písky .... jupííí se hezky rozšiřují naše budovatelské řady ;-) Peti, wau tak to je rychlovka .... takže do měsíce byste mohli bydlet? Vy zateplujete střechu až teď???
malej je pěknej raubíř koukám ;-))
Profilova fotka
jsem zpátky z papuuu :-)
Profilova fotka
ivis: proč až teď?! však ono se to dělá až skoro nakonec ne?! my totiž nebudeme dělat sádroše (zatím - nejsou prachy), takže my na nic nespěchali! ;-) a bydlet až tak koncem září...ještě musí J. vydělat na tu dlažbu! :-D jsme totálně "na suchu" :-N dítě si dalo 1,5 hod chrupec, teď zdlabal cukynu s bramborem a snad bude chvíli ok! ;-)
Profilova fotka
cukyna? bléééééééééééééééééé
Profilova fotka
kaj: já to taky nerad, ale Max by se po tom mohl utlouct! :-N tak malého si vzala tch. se švagrovkou do kočárku...leč si myslím, že budou velice brzy zpět, páč je vyspaný a myslím, že jim tam nebude chtít být... :-N a taky jsem ho moc oblékla, vypadá to, že je tam zima, ale je tam dusno...šla jsem jen kousek tady do jednoty a fuuuuj pařák jako sfiňa! :-p
Profilova fotka
faaaaaaaakt? tjo - divnej :-x :-D
Profilova fotka
kaj: hlavně, že mu chutná a už mi ty příkrmy neodmítá! x-) kojení je sice fajn věc, ale někdy to trochu zmáhá, zvlášť když má člověk dítě, které je schopno "ceckat" co hodinu! 8-(
Profilova fotka
a co ty nevěsto...už chystáš nervy?! 8-)
Článek se načítá
Profilova fotka
to se toho člověk rád "zbaví" co?
Profilova fotka
Káááji tak ani já na svatbičku nepřijedu a to jsem se na víkend v Praze tááák těšila. Už i tu cestovní postýlku máme od včerejška doma. Omluvuju se. Pamatujete si jak si Laďa letos urval ty šlachy v ruce? Tak do teď s tím prstem nehýbal a v září měl jít na reoperaci a celou plastiku toho prstu, a hádejte co se stalo. on si ho teď pro změnu zlomil, takže celý den lítáme po doktorech. Paráda. takže opět už má sádru a já jsem bez pomocníka a řidiče. Ani nestíhám dočíst, mrknu na vás doufám večer. Pááá |-|
Profilova fotka
kaj: no to jo! ;-) mmaky: :-. jéjda, chudák .. no a ty taky...ježišku na křížku, copa dělal? |-|
Profilova fotka
Mmaky tjo co vyváděl? šmarja... :-( tak hlavně ať se dá brzy dokupy...... holky co se dá dělat, pošlu fotečky, nebo pak ukážu na srazíku.... mmch drahý prohlásil, když se objeví nějaký chlap, na ńoc a jako parťák s kolem... tak že jede :-)
čau ženy. Byli jsme celý den u babi a dědy. Koupila jsem Fílovi super teplákovku, ale asi až tak na leden :-D Káji drahý jede i s kolem a myslím že Radek od Veru jede taky :-)
Profilova fotka
Brýýýtro holky :-)
Profilova fotka
brýýý tro... a héééč, já mám dnes rande s mmakýýý x-)
Profilova fotka
jééééé tak si t oužijte holkyyy, pozdravuuuuuj :-) normálně ten můj je nezmar..jako on jde pracovat i v pátek... prý pojíždění stíhá, ale že prostě musí, že to jindy nestíhá, grrrrrrrrrrr - ještě že spí jinde, bych ho asi zabila.. :-D
brý jitro ;-) Marky, tedy L si to vybírá. No hlavně aby byl brzy OK. Hele nemá nedostatek nějakých vitamínů že se má takové sebedestrukční sklony??? :-. Kaji, dovez to vše na srazidlo a my se pokocháme!!! Pokud by mi to vyšlo, zapůjčila bych si noťas z práce - je to sice dědeček, ale něco ještě zvládne ;-)) Evi, pěkná fotečka ;-) Jj myslím že psala Veru, že by R vzal kolo - ale na noc nebudou
Profilova fotka
ahoooj Ivi :-) Ivi na co noťas? já mám svojho ;-) můžeš pls na chvíli na icq? pokud máš časa?
Profilova fotka
kaj: šabíííít! :-D ahoj Ivi! ;-)
Kaji :-D :-D :-D ... už letííím
Profilova fotka
Ded šabijůůůůůůůůů, ale až v neděli, ať z toho něco mám :-DDDDD
Profilova fotka
kaj: no to je jasný... :-D
kaji a co O? už je mu lépe?
Profilova fotka
no, tvrdí že je to lepčí a lepčí, ale ve 4 ráno si šel dát vanu.... když jsem mu říkala ať jde hnedka ráno na masáž tak neeee, musím žehlit průser za zaměstnance, pak tohle tohle a pak možná bych to mohl zvládnout....no zabíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííít jako proč chlapi endokáží pochopit že zdraví je přednější než zkur...práce... to sem mu řekla, docela se zarazil, nevím stli proto že sem mluvila sprostě nebo že sem si dovolila očernit jméno jeho práce... ]-( ale stejně si z toho nic nevzal...beztak to bude řešit v pátek večer až... :-( no takže tak...
nafackovat a svázat do kozelce!!!! nj no, páč mu otrnulo a práce je přednější. jako masáž by zabrala tak hodinku, tak si to může pošoupnout. pak bude jak lazar :-p hi hi hi až táááák si mu to řekla???? wau tak to byl nejspíš zaražen tvým new slovníkem :-D
Profilova fotka
možná, pač sem to řekla hned po ránu a zplna hrdla :-D jindy to spíš načnu a spolknu :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?