Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Profilova fotka
přimlouvám se aby se mmaky aby trošičku vzadu mačkala at jede taky na noc.. bude sranda a určo se ti nebude chtět dom.. uvidíš!!! taky se mi nejvíc líbí ty poslední dva odkazy!!!!!
Profilova fotka
no tak já to ještě promyslím, uvídím ještě.
Profilova fotka
já jse taky za ty poslední dva typy....
mě osobně se nejvíc líbí to poslední - páč je to takové soukromnější ;-)
Profilova fotka
mmaky: já ostatně vezmu sporťák a ten je skladnější ;-)...neboj, to se nějak vlezem! tvůj kočár dáme do kufru, vydělala bych ze zadu jednu sedačku a tam bych dala můj podvozek a sporťák bych dala Maxovi dopředu...nějaká ta taška se vleze ještě do korbičky kočárku a postýlku nám třeba (aspoň jedné) půjčí v tom ubytku a jednu tam prostě ještě narvem! :-D jinak dobré ráno, dnes vstávačka přesně v pět nula nula! :-N
Bré ránko ;-) Peťulko, téda kdy ti chodí Max spát že je nahoře tak brzy??? Mě by kleplo takhle vstávat. Se přemlouvám, když vstávám do práce a to lezu tak 6,20 a to se mi táááák nece :-)
Profilova fotka
ivis: no, naštěstí kolem té 20 hod vždy vytuhne! ;-) teď jsme byli venku, Maxouš mi usnul až po hodině prochajdění...začalo hodně pršet, tak jsem ho dala do garáže a na vrata jsem napsala: NEZVONIT, DÍTĚ SPÍ V GARÁŽI :-D
Profilova fotka
dobre ranko... Ded, super napis na garazi :-D :-D :-D ja sla vcera na Hlavaku a asi jsem potkala Fandu od Yw, jsem se na nej culila, nez mi doslo, ze on mne asi nezna, ze ....si musi myslet, ze jsem magor :-N
Peti, tak to je fajn když ti brzy usne. Ono je lepší brzy usnout a spát celou noc. To chodíš taky tak? Nebo později? Já bych byla tak vyšťavená, že bych vytuhla taky :-D) U nás je hodně zataženo, ale zatím neprší - ťuky ťuk ať to nezakřiknu ;-) hi hi hi tak to sem zvědavá který inteligent to nepochopí jako první!
Profilova fotka
satyyy: S Fandou dobrýýýý! :-D ivis: no, většinou tak kolem 21 hod už ležím a někdy už jsem i tuhoň! :-N
Kristi :-D ses měla přihlásit : Ahoj Fando, pozdravuj Yw od Satyyy ;-) by koukal 8-) ale čoveče, takový setkání by mě asi hned zvedlo náladu ;-) potkat takovýho šikovnýho chlapíka ;-)) Peti, to se ti nedivím. Já teď chodím celkem pozdě, ale včera sem makala na www stránkách kluků a ještě mám plno práce před sebou - popis, foto, výsledkovky, průběžná tabulka apod, pak 5praček na žehlení :-D prostě normální stav!!!
Profilova fotka
Brýýýýýtro :-) Satyyy dobrý :-D tak můj drahý si včera usmysell, že je nejvyšší čas aby se zapojil do svatebních příprav a nasrat mě :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
kaj: copak copak.... :-D tak já toho naše rikyna zabiju, fakt už - zas začal štěkat jak deb*l a vzbudil mi malého...už ať jsme z tadyka pryč, nebo mě už je*ne... 8-( :-D
Profilova fotka
žabít, ve špánků, to bude v poho.... :-D
Profilova fotka
kaj: žádný ve špánkůůů, mi dám revolver v bdělém stavu mezi oči a bude.... 8-( ...ochránci zvířat ať toto nečtou! :-N :-x
Profilova fotka
má tám být "mu dám revolver....né mi! :-N
Profilova fotka
proč ochránci zvířat?:-D
Profilova fotka
kaj: tož když chci zabít psa?! :-D
Profilova fotka
achaaa, já myslela že to myslíš na O. :-D pač jo ho chci žabít ve špánkůůůů :-)
holky holky copak se děje? Peti, tak to by mě taky naštvalo. No tak zkus odlehčenější variantu při které zůstane živý a zdraví. Zalep mu tlamu izolepou :-D ))) Kaji, copak? Co chce O na poslední chvíli organizovat? Do čeho se ti motá? Co ty záda? Je to lepší???
Profilova fotka
o jistě, záda se zlepšily tak si zas vyskakuje :-D včera vzal kluci co měli dělat DJe a udělali tam včera takový rozbroje, že mám strach aby nás ještě chtěli.... takže je rušíme a zůstává jen kapela, ta prý hraje i disko, i z noťasu když budeme chtít... pak si Ondra začal vymýšlet že k tanci pak přeskládáme stoly...no zabít... a ještě to na mě zkouší ať to zařídím já, tak sem řekla ať si trhnem ať si to zařídí sám, když si to vymyslel.... :-D a že se rovnou může omluvit za včerejšek :-D
Profilova fotka
kaj: takže máš zpět svého O., ju! :-D ježiiiiš, to dítě je na zabití...jak se neprobudí sám, tak je to s ním do dalšího spaní na mašli! :-p
Kaji, jako O udělal rozbroje s těma DJ? Copak =-) že ti chlapi mají tendenci kecat do všeho na poslední chvíli 8-( ale pokud bude i kapela hrát disco a pokud bude možný i noťas tak nevidím problém ;-) ale ty stoly bych nepřeskládávala .... Peti, tak máš dneska veselo co?
Profilova fotka
jj, přesně tak :-D
Profilova fotka
ivis: no to mám...mi to snad J. přivolal - jak odcházel, tak říká Maxovi: a pěkně mámu pozlob, ať ví, že tě má... ]-( - tomu se to mluví, když ho vidí denně tak maximálně 2 hodiny! :-x jsem ho šla uspat do garáže...za chvíli má přijít švagrovka, tak snad mi ho nevzbudí...nechala jsem tam ten vzkaz o nezvonění...tak snad pochopí! :-D
Peti, to je ale přející chlap ]-( :-D bych mu zakroutila krkem!!! J je stále na domečku a chodí ještě po fuškách? Jak jste daleko - co vás čeká a nemine? Tak snad švagrová umí číst, popř ti může písnout sms že už je před domkem 8-)
Profilova fotka
ivis: no to víš, to je ten jeho humor! ]-( teď zateploval střechu, to už má...dnes jde na fušku...a pak ještě dá na tu skelnou vatu igelit a tím v podkroví končíme... no a pak už snad konečně dodělá tu koupelku, stačí jen zaspárovat (to má tak na den práce) a pak tam musí jen vodař dát WC a umyvadlo. no a pak jen ta dlažba, vymalovat a kuchyń a tradáááá pryč z tadyka! 8-)
Profilova fotka
holky tak to vypadá, že po dovči kopnem... :-) Ded to je supeeeer, za chvilu ste domaaaaaaaa :-)
Profilova fotka
kaj: fakt?! no to je paráááda! x-) jo a přidala jsem na MK pár fotek! ;-)
Profilova fotka
čuprrr fotos :-) jak jsem viděla tu oblíbenou polohu... mi připomíná tu Verunku od známých...variace ručiček na milion způsobů :-)))))

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?