Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
evi: my měly potničky taky ... doktorka mi teda řekla, že na to nic nemazat ... nechat vyschnout a potírat odvarem z černého čaje a koupat v odvaru z černého čaje ... postupně to zmizelo samo ... od té doby klid .... ale pokud to má Market odzkoušené tak to zkus ... černý čaj je na delší dobu ... tak na týden ... a nesní se mimi zapotit ... což v těhle teplotách asi ani nejde ... my jsme dneska byly celý den venku a Terka byla zlatíčko, když nespala tak se jen smála :-) no a zítra budeme celý den u našich na zahradě a až taťka přijde z práce tak se půjdem koupat do bazénku ke švagrové ... x-)
Profilova fotka
Brýýýýýtro :-) tak kytičky domluveny, teď už jen najít čas na ty noviny...možná se na ně taky vy... ehm :-) včera brouk domů dotáhl Nintendo Wii, supeeeer :-D
bré ránko ;-) Hólky já se včera pustila do boje proti trávě. Jak prší tak to roste před očima. Kolem 17hod jsem se dala do sečení. Ó těch košů co jsem nanosila a to mám ještě nastavenou míru na max - páč přeci jen je to u stavby - takže sem tam kamínek apod, ale dnes bych to chtěla doséct a ten předek kde je to relativně OK vzít na kraťoulinko - páč tam se nejvíce chodí - tak aby to bylo OKá. Zkončila jsem včera kolem 19hod a to mám tak cca 1/2. Ale byla to pohodička - sekla sem jen v cuklách ven, bermušky 100x ohrnuté nebezpečně nízko pod pasem :-D a jen plavečky x-)x-)x-) dnes to bude eče lepší - to začnu hned po příjezdu domů ;-)) Pak sem mazala nachystat R jídlo do práce, pak sem vezla domů švagra a rychle vykoupat a spát. Stejnak už bylo po 22hod :-( já nevím ale poslední dobou se ráno probouzím hrozně unavená a spala bych v jednom kuse :-(( Jinak, Satyyy tak si zkus v lékárně koupit magnézko - na ty křeče. A nemáš třebas nějaký jiný typ žabek, že tě chytaj křečci? Kaji, supér - šikulka ... sem si říkala kde jsi tak dlouho :-D a můžeš poslat na omrknutí. Nemusíš dávat sem - stačí mejlíkem ;-) Jinak, jdu volat do AK a domluvit si s nima srazidlo - na domluvu co a jak dál. Jé ještě mám prosbičku - nevíš jak to je, když si chce soukromá osoba (zaměstnanec) zapůjčit firemní vozidlo na cestu do zahraničí. Jak je to ošetřené? Určo nějaká smlouva a pak co dál? Plná moc???
Profilova fotka
co zas poslat? nic jsem nefotila.... :-)))) na co? a jak říká kámoška, hele už nic nenos, nic mi neukazuj, já chcu aspoň něco jako překvapení... takže tak :-D no Ivi poptám se ti, ale určo by měl mít referenční zkoušky, aby mohl řídit firemní vozidlo...
Kaji hoj hoj hoj ;-) nééé já myslela ty pokyny jak si psala včera že už máš :-D máš to v el podobě né, tak to fotit nemusíš. Hi hi hi, kámoška bude překvapená aj tak ;-)) Referenční zkoušky máme všichni ;-)
Profilova fotka
jo pokyny, tak se připoj, se mi enche to posílat mejlem 8-) :-D
;-( to nepůůůůůjde ..... tak jo, zamáčknu slzu :-D
Profilova fotka
jdu to sepsat než to zapomenu... zjisti si, kdo vlastní auto, stli leasingovka nebo firma, pokud leasingovka, musí vám podepsat povolení, ověř si pojištění vozidla, sepiště povolení že ta osoba může řídit auto v zahraničí, že může řídit "osoba blízká", že tam můžou být i "nezaměstnanci" a připrav toho človíčka, že za ten měsíc bude platit 1% DPH z pořizovací ceny... no je toho dost... a to jsem určo něco zapoměla....stli není jednodušší jít někam za známým :-D
1) vlastní ještě leasingovka ... 2) pojištěné je - havarijko + povinné ručení 3) ojoj 1% DPH z pořizovací ceny??? hmmm to je cca 800tis, tzn. 8.000,- za měsíc? wau, nj .... Kaji ještě se tě zeptám .... a v případě že by to vlastnila už firma?
No předpokládám, že nikdo v blízkým okolí dodávku nemá. Je to vlasntě pro 6lidí .... takže tak no.
Jinak ... děkujííííííí
tak sem volala na leasingovku .... paní mi řekla tohle: - ověřit si pojištění - povolení od nich není potřeba /jen na vlastní vyžádání/ - pak si sepsat akorát nějaké zapůjčení .... sem z toho jelen
Článek se načítá
Profilova fotka
kdyby to bylo firmy tak nikam nemusíš chodit sepíšete si to v kanclu...
ale fakt mě dostala ta paní na leasingovce. Jako když je to až do zaplacení leasingové spol, tak by mělo být v jejím zájmu nás řádně skásnout. Fakt to nechápu. Nj tak zaúkoluji šéfa by zařídil tu pojišťovnu, a já si stáhla ten dokument k zapůjčení vozidla do zahraničí. A na pojišťovně dořeší hold zbytek
ahoj dámy. Tak jak to vlastně vypadá s tím srazem v září? Jinak díky za tipy jak na potničky. Já jsem mu to mázla tím Bepantenem a to se mu ještě zhoršilo :-S tak jsem na radu mamky nemazala ničím a potírala jen tím odvarem z černého čaje a dneska už je úplně bez pupínků ;-)
Profilova fotka
no a kdyý si to vyžádáš že to chceěš, by ti to sepsat měli ne?...
Evi, ahojky ;-) tak to je super, já bych to taky ničím nemazala :-( raději něco co vysušuje :-)
Kaji, tak to jo - pokud si to vyžádá. Ale pochybuji, že by do toho š šel. Páč to je zpoplatněno 1.000,- bez DPH za vyřízení a tuším že to platí opět ten kdo chce autí zapůjčit. A upřímně ... každý kouká na korunu. Evi, jak ste řešili podlahu? Měli jste nějaký vzorník - nebo ste zašli do obchodu a tam si vybrali?
Ivi my jsme šli do OBI a vybrali si přímo tam. Metr stál 350 Kč tuším :-)
Profilova fotka
Ivi to jo, ale stli se venku stane nějaký průser, nedejbože, taky by se nemusel doplatit.... radši se domluvit a pojistit předem a písemně!!! Evi ahoooj :-)
Evi, nj ... my řešíme zda opticky oddělit kuchyni od obýváku a jiný typ dát i do podkroví, nebo zda vše stejné :-. jako favority už máme. Ale zase si říkám, že když už vybírat podlahy - tak mít rozhodnuto v jakých barvách bude np. ovývák. páč když bude moc tmavá podlaha, nemůžeš mít tmavé vybavení
Kaji, přesně to je i můj názor. Už sem vytiskla ten doklad k zapůjčení firemního vozidla do zahraničí. Ještě je pošlu do pojišťovny a ať si to vyřídí. Zase, pojede jich více - tak se můžou podělit na náklady
Profilova fotka
jj tak tak... takových případů co jeden myslel.. a pak ... no radši nemluvit... ;)
takových případů znám, a pak dotyčný čumí jak tele na nová vrata a říká : co by, kdyby apod.
Ivi my máme všude stejný odstín, buk. My tím, že to máme malé jsme chtěli něco co to opticky zjemní. Ještě se mi líbila třešeň, ale to by bylo už moc. V kuchyni máme dlažbu v odstínu jako obkladačky
Profilova fotka
jj přesně... kua já ještě nedala dokupy tu darovací smlouvu...naštěstí se nic nestane když to prý vyřešíme po svatbě, cest je naštěstí víc :-) teď už chcu jen nohy hore a do 7. nehnout brvou :-) v mejlu máte ty svatební pokyny, dvě verze... jukněte na to :-) rady a inspirace sem
Profilova fotka
ahoj holky... díťko je dneska jakýsi protiva, tak nějak nemám časík...ale já se polepším! ;-) :-D
Kaji kuknu na to ... vidíš, tak to je super že to můžeš vyřešit pak ;-)) Evi, mě se líbí třešeň taky - ale je moc tmavá a to necu
Káji noviny moc pěkný x-) x-)
Kaji hezký .... akorát mám problém - nefím estli se mi líbí víc varianta A či B |-|

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?