Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Profilova fotka
nefotila, na co? foto z 1. zkoušky mám, nic nového se nekonalo, a za 14 dní bude fotek mraky ;) akurát řeším stli bolerko, kdyby náhodou chtěla být zima... mají s kr rukávkem nebo s 3/4... takové lesklé, nevím stli k tomu půjde...
Kaji, já osobně bych si bolerko nepůjčovala .... proč schovávat šatky, prostě buď budeš v autí, nebo bude obřad (to bude určo krááásně) a pak focení a když už by mělo být ošklivě, tak ti O mile rád mezi foceníčkem zapůjčí sako. Max bych se zeptala na nějaký šál enbo jak se tomu říká odborně - něco lehkého přehodit přes ramena ;-)) lesklé bolerko určo neee
Profilova fotka
tjo tak to radši bolerko než O. sako :-D navíc bolerko je jen kraťoulinké... kdyby měla být fakt kosa, tak na zakrytí krku postačí, aspoň na chvíli :-) nebudu mít holé záda a hend neprochladnu.... budu jej mít do zálohy.... nevím jak bych se já a kdokoli jiný koukal na svatební fotky a místo nevěsty viděl sako s vlečkou :-D :-D :-D
Profilova fotka
co máte proti pipkám??? pYpkY!!! :-D
Kaji, já to myslela že jako mezi focením by ti mohl zapůjčit sako, né při focení. To je jasný, že to je větší blbost než bolerko :-D) Hele pipko .... že ti naočkuji synátora by vstával už ve 4,30!!!
Profilova fotka
ivis: klíííďo - jsem zvyklá vstávat i ve čtyři! :-p :-D
Profilova fotka
:-D :-D :-D uvidíme, půjčím si ho a když to bude vypadat zle, sundám to ;)
dedu, až tak jo? šiši, tak to tě nepotrestám ]-( :-. :-D Kaji, uvidíš ... ;-)
kaj: co nějakou štolu (jak píše Ivča, šá) ... ??? já měla taky, určitě by to bylo podobnější materiálu šatiček ... nevím -li lesklé bolerko bude k těm šatkám o.k. ...
Profilova fotka
no lesklé ne, obyč by šlo... šal apod budu řešit až den dva před svatbou, až uvidím pedpověď na chmu.cz
čau ženy. Dítě spí tak snídám :-)
http://www.modrykonik.cz/album/album.... tak to obdivuji, mě by hráblo ze třech dětí najednou :-p :-D
Článek se načítá
ahojky evi :-) tak to taky obdivuju :-x x-)
Profilova fotka
brou chuť Evi :-) tjo trojčata? to by mě hráblo taky.... dvojčata ažaž :-)
Profilova fotka
holky, měly ste svatební noviny?? sííííím pošlete mi jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :-)
čáááu Evulíku ;-) já mít trojčata tak se jdu dobrovolně oběsit. Popř zalarmuji a zaměstnám na plný úvazek min 1osobu :-D .... fakt obdivuji jak to zvládají! Kaji, já nakonec neměla :-( napiš Yw, ta je měla 100%
Profilova fotka
kujuuuuuuuuuuuuuuuu :-) teď slintám nad novinama martinky x-)
a můžeš je šířit?????? že bych si taky zaslintala - nj Marťule to měla všechno vychytaný ;-)
Profilova fotka
to nevím stli můžu, si zažádej :-))))))
jj jdu písat ... ;-) kolik jich máš v plánu tisknout? a jaký styl? ve formě foto vzpomínek, barevné nebo černobílé?
Profilova fotka
eče nevím.. nejdřív okouknou co tam kdo má, něco opíšu..a pak podle výsledku se rozhodnu stli to udělám nebo odpískám :-) chci tam pár fotek...dětství, výlety, spol. koníčky, svatba rodičů, pár citátů a vtípků na manželství pokyny co kdy kde jak etn den budu posílat předem tas v něčem jiném :-) jdu papat :-)
Profilova fotka
huuuž sem tu :-)
bré ránko ;-) Kaji, má je fakt promáklé - hezčí noviny jsem tady neviděla fakt!!! Včera to byl masakr, hodně zataženo a večer pěkná sprška :-p ale dnes už bude krásně. Já se vydala jen v žabulách, sukýnce a tílku 8-) jen sem měla bobky že sem potratila brýle a prd, nechala sem je v práci v kuchyňce ;-) mi spadl šutr ze srdce! Na alergologii zajímavé - v září jdu na odběry krve, pak testy a pak se uvidí jakou léčbu mě nasadí :-((
EVIČKO, děkuji za tu knížku x-);-)
Profilova fotka
Brýýýýýýýýýýýýtro kočky :-) jj, má je supr duprácký :-) včera jsem cestou za kámoškou studovala asi čtvero novin a vybírala, co použiju já, tak to dám snad do konce týdne dám dokupy, už moc času není :-) jinak večer jsem pak jela pro auto aby drahý na akci mohl bumbat, doma sem si udělala veget na balkoně a dala si vodárnu, ňam :-) a v 11 kdy už chci spát, mi volá drahý, stli se mi pro něj nechce přijet...měl štěstí, chtělo.... :-))) pak mi celou cestu říkal jak mě miluje.... x-) :-D :-D :-D
dobrééé ránko :-) kaj: vidíš, jaké je to zlatíčko :-D x-) ivi: ona Ti ta léčba od alergologa pomáhá? mě vždycky po odběrech navalí milion léků a stejně to nepomáhá ... :-S akorát nechám v lékárně 500 :-( tak jsem si včera konečně pořídila botky k těm šatům na svatbu ... a za dobrou cenu :-) 399,- ve výprodeji a mamča taky :-) ...
Profilova fotka
Ahoj Veru, tak to ste dobře pořídily :-) já včera taky utrácela... u bati za žabkosandálky a pak v Camenieu tričo a košili :-) kdy máte tu svatbičku? :-)
kaj: jj :-) jsem z té ceny měla radost a mamča taky :-D .... jééé žabko-cuklíky jsem si u Bati pořídila minulý týden http://www.bata.cz/artikl/78398 ale u nás v Karviné je měli za 799,- x-) ... svatba je 15.8. :-) ... a uděláme si prodloužený víkend v Tatrách, když už tam budem x-)
Profilova fotka
http://www.bata.cz/artikl/77130 jee tyhle mám a jsou úžasný... jak mám problém s botama a puchýřema jakéhokoli typu bot, tyhle jsou supr :-) http://www.bata.cz/artikl/77331 a tyhle jsem koupila včera :-)
jééé těch jsem si ani nevšimla ... moc pěkné a asi budou i pohodlné, že? no mě ty moje zatím ještě neodřely ani mezi prsty x-) a to jsem je testovala minulý týden v těch horkých dnech x-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?