Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Profilova fotka
ad srazík..už máme vybrané nějaké určité místo? :-) a v který den se to plánuje? myslím jestli už v pátek ráno, nebo až v sobotu, či jak? 8-)
Profilova fotka
teď jsem si právě dala Carte d´or - tu novou "mozartovy koule" - ježiš to je ňamkáááá! x-)
Profilova fotka
no pátek ráno asik ne... my někteří pracujeme brouku.... ;-)
čau ženy :-)
Profilova fotka
kaj: no právě...já jen, že se tady udávalo 4. září a to je pátek...tak proto se ptám! ;-) evi: našdáááár! 8-)
Profilova fotka
čaaaaaaau :-)
taky to u vás venku tak pere? My jsme přišli úplně mokrý :-p
Profilova fotka
Ded no já to vidím spíš až na večer... ale mamule klidně můžou udělat předvoj... :-)
jdu dát další várku do pračky
Profilova fotka
kaji: jasný, však uvidíme! ;-) evi: já mám teď opráno! 8-) jsme si dali s Maxošem půl hoďku chrupec, ale mě to akorát tak rozespí ještě víc... :-p
Profilova fotka
kde steeee? :-)
Profilova fotka
tuuuuu :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
no jupíííííííííí :-)
Profilova fotka
ja jsem tu taky :))
Profilova fotka
šopak děláte??? já mám dítě na posteli (na zemi moc být nechce) a furt ho musím sledovat, bo mi spadne...je to prostě ďábel! :-N
Profilova fotka
my prosim pracujeme ;-) Ded... Petr minule hlidal Vojtecha, mel ho na posteli, sel ji obejit a mezitim mu Vojta z te postele spadnul :-N ale nastesti sel dolu po nohou, takze dobry...
Profilova fotka
satyyy: tady z těch pádů miminek mám hrůzu...snad mi nikdy nespadne... =-) - i když...myslím, že se tomu člověk aspoň jednou neubrání... :-|
Profilova fotka
no já jak občas vidím tatínky co s těma miminkama dělaj, tak mi taky pěkně trne...
Profilova fotka
Vojtik uz neni miminko.... v sobotu mu byl rok, ma 80cm a 11kg :-. ale taky se porad bojim, ze mi spadne nebo tak... zvlast kdyz ho drzim, uz je tezkej a jeste se mrska....
Profilova fotka
to už je kus chlapa :-)
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/view.p... kláácnáá :-)
Profilova fotka
je to kočka
dobré ránko :-) kdepak jsou ty pracující ??? téééda ... takhle to tady flákat :-D :-D :-D satyyy: téééda to je kus chlapa ... x-) to to děsně letí ... i Vojtík už má rok ... a my máme v den Klárčiny svatby 5 měsíců x-)
Profilova fotka
dobré ráno pipky...jak jste se vyspali? my vstávačka v 5.10 takže pohoda jazz! x-) tch. šla po dlouhéééé době s malým, tak jdu pouklízet...pááá ;-)
ded: já se dneska docela vyspala, šla jsem brzo spát :-) :-) a po těch nedělních bruslích ještě nožičky trpí, takže mi to bodlo :-D my vstaly ve 4 na kojení a pak až o půl osmé x-) ...
Bré ránko ;-) Dedulíne, jaký pipky ??? :-. 8-( :-D) fíha, kdybych měla vstát 5:10 tak umřu!!! Veru, malá je vzorná ;-)) že tě nechá trochu se vybucat :-) Jinak, pracující makají a nemají čas - flákat se :-x :-D :-N Já se včera odpo vybodla na žehlení a šla sem se po příchodu domů naobědvat, pak sem hupsla do plavek, namazat a na sluníčko. Vegetila jsem si tam něco kolem dvou hodin. Pak rychle ke známé, koupačka, objednat avon, zavřít oči a spát x-) prostě relax den. Pche, proč bychs e měla furt stresovat .... !!! Dnes sem se vyletnila - sukýnka, tílečko a lehký svetřík a oni prý hlásí vodu :-| :-S jsem potěšena. Na 13hod sem objednaná na alergologii :-. tak uvidíme na co příjdou. A mám nové žabky. Včera sem šla z práce a na spodním náměstí křup, hubu sem si málem rozbila o chodník jak sem zakopla a nečekala to. Páč se mi z pravé žabky vyrvala ta šnůřka mezi prsty. Tak sem se doťapkala do shopu a koupila si nové x-) černé ;-) za 99,- 8-) ty staré zkusím dnes odpo popravit. Jsou bílé tak je jich škoda |-| Jé Sarah je kočka!!!!! Už se těším na další fotečky x-)
Profilova fotka
bré brééé ženyyyyy :-) Ded ti dám pipku... to nám píše chlapák svědkyně dycky dyž máme sešn :-)))) hajzlik :-)
Šáu Kaji, vidím že "pipku" nemáme rády obě dvě ;-)) jak se ti dnes vstávalo? Mě vůůůůbec :-p né dobře :-(
Profilova fotka
no vstala jsem až na třetí budík, takže nic moc... ale dala jsem si spršku a už je mi faaaaaaajn :-) taky u vás prší?? jinak jsem se zas kochala šatkama... paní mi je zkrátí o 10cm ať je netahám po zemi a přidělá mi "honzika" - mě nasr. pač sem myslela že už tam je a paní, nenee tady máte poutko na nošení... říkám no nebudu jak trotl furt nosit sukni v ruce... takže bude honzík :-) snad to bude vypadat oki :-)
Kaji, takže zkouška dopadla dobře ju? Máš foto? Pošly na mejlíka pls - ať se pokochám :-)) no lepší je honzík, páč jinak to musíš i při tanci držet a je to na pytel ... U nás neprší a dej s tím pokoj - já sem jen v sukýnce, holý kejtka, tílko a lehkej svetřík - a ohne deštník :-S a zrovna dnes musím na alergologii a chci jít pěcho, dopravou se mi nece :-((

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?