Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Kaji v IP máš link na tu Krétu + heslo ;-))
Profilova fotka
bré ráno tak my byli včera celý den u mamči, tak jsem se sem nedostala.. ;-) Maxouš včera usínal až v deset, tak jsme chrupkali do cca 7 hod - což je u něj úspěch! :-D
Profilova fotka
bré rááánko holkyyy :-)
Bré ránko Vietname :-D) tak zasejc pondělek co? Jaký jste měly víkendík?
Profilova fotka
my šupr... v pátek rozlučka, sobota lečení a nákupy v Ikey, máme všecko :-) a v neděli poslední svobodná návštěva v Brodu :-D
;-) rozlučka dobrý???? hi hi hi tak léčení jo? V kolik si šla pikat? A v Ikei jste pořídili ju? máš to v albu?
]-( nemá, ona to tam nemá ]-( ]-( ]-( ]-( :-.
Profilova fotka
nemám, na co tam budu dávat svíčky.... :-P no šla jsem spát v půl pátý... akce byla jako vždy skvělá...až na to, že jsem ztratila nový náramek co mi daly holky ;-( ;-( ;-( viz FB... tam to popisuju...
kaji, aha jen svíčky? já se domnívala že budeš kupovat i svícny apod. ... tak to chápu, proč to sem nebudeš dávat ;-) šišku a nevíš kde, nos tejně by si ho asi už nenašla - to naštve no :-( jdu mrknout
Profilova fotka
no to taky, ale není to nic světobornýho abych to musela dávat do alba, který mi zas promažou... :-| no hledala jsem, furt jsem koukala po zemi stli jej neuvidím... buď jej někdo lohl, nebo byl ušlapaný.... :-((((
;-( to je pech totok :-(( je mi to fakt líto |-| je možný, že ti ho i někdo strhl aniž bys o tom věděla :-p Tobě promazali album? A proč jako? Z jakýho důvodu? CHjo, hlavně že si někdo plete alba s výstavkou "co jsem dnes dělala apod." a ostatní mažou!!!
Profilova fotka
nevím... prvně mi smázli to album co jsem si vybrala, tak jsem si nechal říct proč... upravila jsem to a ZAS.... mě serou už, sem dávat už nic nebudu, hodím to na rajče a ať se jdou bodnout.... no napadla mě jedna chvíle kdy mohl zmizet.... tančilo se na Rednex a vedle kluk mě vzal do kola...tak asi tehdy... jinak nevím... si všimla po chvíli až kámoška že jej nemám ;-( sere mě to, fakt byl nádhernej....
Článek se načítá
hmm, já mám fotky taky jinde ... ale to je z jiného důvodu. chjo, nevím mám pocit, že někteří admini si léčí komplexy popř. je baví sekýrovat lidi. co jim vadilo? reklama bo co? hmm, tak to bude asi ono, je možný se si to ani necítila když si o něj přišla :-(( leda požádat holky o to místo kde kupovali a koupit nový - už to není sice dar, ale bude ti ho připomínat ;-)
Profilova fotka
jj, řekly mi kde... zkusím to tam omrknout... ;-) holky mě chlácholily že to bylo blbým zapínáním že za to nemůžu, ale večer šel do kelu... :-(
jj to je hned po náladě. ono to zapínání je problém všude. známý dostal od kolegů z práce prašulky a koupil si za ně čupr hodinky. pak první den na horák lyžnil a hodinky mu prostě někde sjeli. potom jsme celý týden při lyžování čučeli a hledali - leč nenašli. zapínání se rozepínalo a i když je měl pánské zapínání (sunání přes ruku) tak je stejnak ztratil ]-( tož, taky byl neskutečně naštvanej. ale stejnej den našel mobil :-D) tak ho nakonec dostal synátor .... něco za něco ;-)
Profilova fotka
:-D to je dobrý.... já nenašla niiiiiiiiiic....
ahoj holky :-) tak my jsme měli super víkend :-) v sobotu jsme byli na narozkách neteře ... Terezka se prvně koupala v bazénku ... a moooc se ji to líbilo :-) a včera jsem byli odpět na bruslích v Lipníku ... bylo perfektně ... kaj: tak to je škoda, že se ztratil ... |-|
Profilova fotka
Ahoj Veru, tak to byl prima vík :-) my včera blbli s klukama, jsou to pěkní raraši... Peťa začíná být pěkný lump... pěkně doškrábal Tomínovi celý obličej... bobek...
Profilova fotka
tjo holky ten čas letí, sem si v pátek uvědomila, že už jen 14 dní.... :-N dneska jdu na zkoušku šatů, ve středu doladit kytky...
kaj: to byl :-) a teď o víkendu razíme na týden na chatu a zůstanem tam až do konce dalšího víkendu a pak další víkend do tater x-) ... se těším x-) no to jsou kluci teda šikovní ... :-| ... ono u těch prcků je to hned ... Terka mě kolikrát poškrábě jak bych měla divokou zvěř :-D ... hold ještě nemaj ten cit ...
kaj: jjj ... je to tak ... za 14 dnů už budeš vdaná paní x-)
Profilova fotka
letí to...letí... :-) a bude další svatbaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :-) včera jsme byli zapíjet malou Verunku a tatínek jak byl celý na měkko tak nám to vyžvanil :-)
Veru, hoj! Tak plavčo se Terce líbilo? TO je fajn, že se nebojí vodičky ;-)) Kaji, nj vlastně 14dní .... Já jen u toho tvého ano nebudu ;-( naskytla se mi v po celý srpen víkendová práce - takže budu makati abychom měli penízky navíc. BUde to sice hoňča, vařit den předem a vše ráno pochystat aby s tím r mamka měla co nejméně práce a mohla si dělat tu svoji, ale což. V dnešní době a při stavění každá kačka dobrá. Moc moc je mi to Kaji líto :-( snad se nebudeš zlobit |-|
Profilova fotka
tak to je škodaaaaa, no což...co se dá dělat.... ;-)
je, hrozně mě to štve .... |-|
Profilova fotka
ti to pak vše povyprávím, a fotečky hukážu.... ;-)
to ti budu neskonale vděčná, stejnak se uvidíme v tom září x-) tak to probereme ;-) šišku na křížku, mě ouplně rozbolela hlava - z ničehož nic :-(
Profilova fotka
čau ženy, byli jsme od 8 hod až doteď ve městě s kámoškou...tak vás jdu zkusit dočíst...jestli mě mládě dovolí! :-D
Profilova fotka
kajuš: jé to blbé s tím náramkem :-S ... tý jo už jen 14 dní?!!! to snad ani nejnííí možné! x-) ivis: hlavule??? ojoj, to je nemilé :-p veru: malá je šikulkááá, že všechno tak krásně zvládá ty vaše návštěvy a výlety...paráda! x-)
Profilova fotka
čaaau Ded ajo, my se vlastně budeme srazíkovat... tak to vezmu notýska s fotkama a videem a tentokrát se budu chlubit já :-))))) hlava mě trápila o víku, ale ne z chlastu... divný, na hlavičku netrpím... možná tlak venku... jak se furt mění to počásko...

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?