Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Profilova fotka
čau Ivi, no mazec... vítr, lehké šatičky, to lítá hnedka... :-D jdu se juknout :-)
Já říkala R, že si smotám noviny a budu je mít v pohotovosti. Evi a kdy jste začali cvičit? My tady cvičák v okolí nemáme, takže chci cepovat doma. Prvně aby si zvykla na obojek, pak vodítko, pak sedni, lehni, aport - apod.. Prostě aby poslouchala a nedělala brajgl! Tak fuj už zná, ona je taková "popelnice" všechno musí ochutnat. Takže třebas běží, v mordě pírko a mete se schovat - páč ví že půjdu po ní a že jí to budu rvát ven :-D))
a to máte vidět když jí ukážu konzervu Pedigrie :-D to se jí rozsvítí očička x-) začne mrskat ocáskem a začne bafat na konzervu x-) tohle masíko má nejraději ;-))
my jsme začali na cvičák ve 13 týdnech, ale byli jsme tam párkrát, páč on byl z nich nejmenší a těch velkých psů se bál. Takže jsme začali cvičit doma, teda Peťa. Nejdřív přivolání na jméno. Maxi ke mě. Dokud se to nenaučil nešlo se dál. Pak chůze u nohy. Máš psa na vodítku pár cm od nohy a pořád opakuješ "k noze, k noze, Maxi k noze". Ono se začátku piluješ třebas 14 dní jeden povel než se to naučí. Víc by asi nemělo smysl, aby nebyla zmatená. Ona to bere jako hru s tím že něco vezme do tlamičky a utíká :-) chce si hrát. Maxoš bral do huby hovna co kde našel a to bylo strašný :-p :-p ale taky se to odnaučil. Jo a hlavně nezapomeň odměnit až udělá ten povel dobře. Ideální jsou pikoty :-D nebo jí kup jiné granule než běžne dostává a to jí po 1 kousku dávej
ahojky :-) tak u nás nespadla ani kapka ... ale ochladilo se na krásných 22 stupňů x-) ... my se byly včera koupat u našich ... teda jen Terka ... má u našich malý bazének tak se v něm čvachtala :-D joooo a mám novinku ... naše princezna je od včerejška ve sporťáku x-) ... nebyla jiná možnost ... v korbě být nechce, jak ji do ní položím, tak řve jak bych ji dala na rozpálený rošt no a v sedačce je sice spokojená, ale je děsně upocený, uvařená ... hold je to holka zvědavá a chce vidět kolem sebe ... takže je na polosed - pololeh ve sporťáku a včera v něm i krásně spinkala x-)
ahoj Veru ;-) tak vy už jezdíte "vyšší kubaturu" jo? :-D
jj ... už jo ... odmítla jsem tlačit prázdný kočar e Terku nosit celou dobu na rukou :-S
a řvát ji hold nenechám ... :-D
a je fakt že v korbě už neměla místo ... :-D ... hold těch sedm kilo a 66cm jevidět a místo ubylo ...
Evi, tak ona na jméno i docela slyší. Vždy si přičupnu a zavolám, popř i zatleskám a ona přiběhne. Ale je fakt že je ještě brzy, přeci jen jí bude teprve 10týdnů. Známá mi říkala, že jí Nela začala vnímat až kolem třetího měsíce. Tak uvidíme, no budu chodit k tobě na rady! Veru, fakt u vás nepršelo jo? A není to brzy? Jako myslím na zádíčka a tak
Ivi, teď jsem koukala do knihovny máme tu knížku "Výcvik psa" řeknu Peťovi, ať mi přefotí nějaké stránky z výcviku podle toho jsme jeli a pošlu ti to mejlem, ju? Jdu žehlit, dokud prďola pí. Tak pa a pěkný víkend. Odpoledne jedu na sociálku pro porodné :-)
ivi: ani kapka :-( .... no brzo to je, ale já ji sedět nenechám, dokup si sama nesedne, prostě v něm bude ležet (jako ležela v korbě) :-) krásně z něj vidí ven na stromy (to ona miluje), není ji vedro a má prostor ...
Článek se načítá
Veru, tak já bych taky udělala změnu, jen abych měla hodné dítko ;-)) Evi, to budeš zlatíčko x-)) kujííí
no já se jdu nasnídat, zkulturnit a vyrazíme s Terezkou koupit dárek pro neteř k narozeninám a plášťěnu na sporťák ....
ivi: o hodné dítko ani nešlo, ale když vidím jak se ji v tom nelíbí a nemůže ani pořádně hýbat ručičkama ... a pláče .... tak jsem jezdila týden s autosedačkou a včera jsem u našich zkusila sporťák ... a byl klid x-)
Profilova fotka
holky měly ste taky stavy před svatbou, že už vás ty pi..oviny nebaví a už to chtěly mít za sebou????
Kaji, jj měla jsem to tak měsíc před svatbou. Páč sem měla pocit, že nic není tak jak já chci. Navíc se vysklytly problémy s kosmetičkou a kadeřnicí, takže sem na poslední chvilku hledala něco jiného :-(( ale krize byla zažehnaná a pak sem se už jen těšila ;-)
Profilova fotka
no právě, etď už řeším saméblbůstky a ani se mi do nich nechce ale vím že musím...chjo....
já si dávám Gladiátor ..... vanilla-caramel ice cream v hořko-mléčné polevě s arašídy x-)x-)x-) a co ti chybí, co teď řešíš? jmenovky máš, takže výzdoba. Apropo, jak dopadla zkouška s tou paní v pátek? Konala se?
Profilova fotka
hih, tak kamarádce v noci praskla voda a rodí.... dneska měla jít na vyvolávačku a kdyby nic tak v neděli na císaře...atkež tfuj tfuj tfuj, držím pěstičky :-)
Profilova fotka
no jasný že konala, jukni do alba... i na FB probíhalo hlasování řeším svíčky a vázy, to musím do ikey, celofány zařizuje mamka, pak musím zjistit u Evíka zda zvládá ty dárečky O. šikula si už i boty sehnal... :-) zjistit kdo jaké víno pije a zajistit v restauraci,.... vymyslet v kolik má přijet kapela....sehnat mp3...takové drobotiny ež se mi do nich ani nechce... 8-) :-D
hojky :-) jsme zpět :-) ... máme vše dárek pro nateř i pláštěnu na sporťák x-) ... a Terka byla spokojené hodné mimčo x-) smála se, spinkala, koukala kolem sebe ... a já jsem tudiž taky spokojená x-) kaj: já to měla taky ... dokonce jsme se i s R pohádali ... jak jsem z toho všeho byla vynervovaná a měla pocit, že je všechno jinak než jsem chtěla ... asi je to normální ... bohužel ...
Profilova fotka
u nás sme se akorát "hádali" kvůli počtu lidí ale pak sjem rezignovala.. apč z rodiny bude z každé strany max 5 lidí vč rodičů a sourozence (u O. víc pač švagrová má rodinu) tal ať nám tam pár je... jinak jak O. furt pracuje, tak ani není čas to řešit, jen o víkendech... to já mám už většinou promyšlený a O akorát odkývne...
Kaji, sem si nevšimla - valím na fb ;-)
asi sem slepá, Kaji hoď mi prosím link do IP ;-)
Profilova fotka
dyk už si to označila že se ti to líbí:-) dokonce si hlasovala pro dvojku ;-)
no vlasy joooo - o těch oučesech vím, ale já myslela jako dekor 8-)
Profilova fotka
tam byla svatba, to nešlo, jen sme to tam hodily a domlouvaly u čajíku co a jak ;-) ve svíčkách budou ty mušličky od tebe ;-)
nj vlastně to sii psala, že tam bude svatba - tak nebudete moci zkoušet na stolech. Jůůů jako přímo ve svíčkách - nebo na svíčkách. Tak nějak si to nedovedu představit. A sehnala jsi nějaké ty svíčky? Nj tys vlastně psala, že pro to musíš do Ikei - tak dobře pořiď. No nic kočky, já to tu pomalu balím a mizím domů. Přeji krásný víkend!!!! *cmuk*
Profilova fotka
papa Ivi, krásný víkend ... :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?