Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Profilova fotka
http://www.e-chalupy.cz/jizni_morava/...
Profilova fotka
ok, tak já beru Ondru a ten si bude golfíkovat...těch dětí by na něj bylo asi moc :-D
Profilova fotka
jj mě se taky líbí Veru :-)
aji cena je příjemná :-) ... mě se toprvní líbí vííííc x-)
no já jdu aspoň to prádlo posbírat ze sušáku a vyložit myčku, než se mi dítko probudí :-D
Profilova fotka
Mmaky pěkný místečko :-)
Profilova fotka
jj i mě se to první líbí taky víc, co na to ty ostatní?
hmmm takže se to rozrůstá i o chlapíky ..... ty vyšleme do lesa pro "jídlo" a my si budeme užííívat ;-)
tož to první vypadá dobře, ale ten termín 5-12.9. je částečně obsazený :-( a u té druhé chalupy nevím - jsou tam jen 2ložnice :-N
Profilova fotka
no teď vidím že i to druhé bude malé když budeme brát i chlapy, to už chce nějaký penzion s minimálně 7-8 pokojema.
Marky, tak já pojedu sama, Yw asi taky. Co ty a Peťulka? Jela bys taky sama, nebo byste se nechaly zavést????
chlapi si můžou postavit stan nebo v nějaké místnosti přespat na nafukovačkách ...
Článek se načítá
No my tím, že asi spát nebudeme tak pojedeme s taťkou. Kdyby to bylo na Moravě tak on mě určo sám s malým autem nepustí
Evi, ale přespat byste tam ev. mohli ....
já zatím neím -li budeme spát ... třeba bychom přijeli až v sobotu ráno na celý den ... záleží jak to bude mít R v práci ...
Profilova fotka
http://www.penzion-athena.a-ubytovani... já si sama s malou ještě netroufnu, takže buď s Peťou nebo s Laďou
tohle tetkám posílá Terezka :-D :-D :-D lk,okmoikoplnm jnjnjnhbbnommmmmmmmmmmmmmmmmzvčdfvevez n}JAř thh \ XBBDŘ\CCVB DCvbq dcCVCvVVVVVVVVVVVVVVVVVVVBBBB DŘCBRTESV WY
no ještě uvidíme jestli se spaním nebo bez. Musím se poradit s Peťou co a jak. Případně bychom přijeli jako Veru, v sobotu na celý den
šiši děkujeme Terezkóó :-D :-D
Profilova fotka
já klíďo pojedu sama... takový babinec, to nemůžu O. udělat... :-) když ho pustím na goflík bude happy až na půdu :-)
Profilova fotka
Terezko ahooooj :-)
tak psal táta že my taky s přespáním. Prý budeme tužit od mala :-D :-D
Profilova fotka
téda Terezko takhle si stěžuješ na maminku? No tak já jí teda domluvím. veru malá ti vzkazuje že chce víc mlíčka a víc hraček :-D
Profilova fotka
dooooooooobrýýýýýýýýýýýýýýýýýý .-D holky takže špunty do uší :-D píšu O., ať se dobrovolně rozhodne stli jo, či ne :-)
řeknu Peťovi jestli si nechce vzít kolo, že by mohl jet po okolí :-)
market ]-( :-D ... jsme ji minule natočili, jak seděla s R u PC ... normálka třískala do klávesnice a koukala střídavě na monitor jestlise tam něco děje ... zřejmě to vypozorovala u R :-D evi: tak to by mohli jet společně ... Raďulovi to určitě navrhnu x-)
tak chlapy vyšleme na kola a budeme mít klid ;-) dobrý nápad :-D
Profilova fotka
tak já zase jdu malá je vzhůru
my už se taky budíme, tak zatím pa a pak mi hoďte do IP jestli jste se dohodly na tom termínu a co a jak
já taky mizím ... dítě si mě žádá ... zatím páčko :-) blééé tady je už 32 stupňů :-( ...

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?