Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Ono by to chtělo spíš říci koliko nás vlastně dorazí a podle počtu vybírat.
Profilova fotka
chtělo by to ještě další tety na hlídání:-D
nebo děti prodáme, .... nebo je vyfasují na hlídání tatínci - ale jelikoš je většina ještě kojena tak to neklapne .... :-D ste se maminky už lekly co? ;-))
Profilova fotka
nééééééé, děti seboooooooooooooooooooooou :-)
ahojky :-) ... tak jsem řádila na MMB ... jsem tam soukala věci po Terezce, co už máme malé :-D ... ještě že spinká :-) jinak srazík by byl fajn, je jsem zvědavá jako se tam dostanem :-D a hlavně termín ... to bude malá mateřská školka x-)
:-x sem toho toliko snad neřekla né :-D ;-) šiš sem kousla do letničky a ona sice už nekřupe ale je kyselááááá, že se mi zkřivil úsměv :-p :-D
Veru, vy nemáte auto? Nešlo by, že by tě třebas m dopravil do Ovy a ty pak frčela vlakem do Žďáru? Nebo někam poblíž? Pak bychom tě některá vzala autem. Já pojedu autem na 100%, Ywča asi taky, Markys pojedou s Peťou společně a Pražandy určo taky.
Profilova fotka
Ahojky Veru :-)
Čau ženy, vidím že se plánuje srazík. My jsme určo pro. Jel by s námi i taťka, je lepší mít svého vlastního řidiče, že? ;-)
Profilova fotka
hoj Evííí :-) nebude se sám mezi náma bát? :-D
nebude, on si půjde zafotit někam do přírody když toho bude na něj moc :-D :-D
no a s tím přespáním ještě nevím, jestl bychom spali nebo jeli domů, to ještě nedokážu říct |-|
Článek se načítá
Profilova fotka
nj, mrňousek ej ještě majinkej... |-|
ale dorazíme určitě :-)
Profilova fotka
tak já postýlku tahat už nebudu, my to zvládnem v jedný posteli :))) Evi a jak je na tom tvůj manžílek s grilovačkou??? jo jen 12.9. nemůžu.. :-|
Ivi: auto máme ... ale já neřídím :-S ... jsem za volantem neseděla víc jak 2 roky ... takže mě R s malou samotou nepustí ... a já ani nemám odvahu ... však to už se nějak zařídí ... hlavně aby termín byl o.k. x-) my teda si postýlku tahat budeme muset ...
Profilova fotka
já nemůžu 19.9., jdem na svatbu...
Ywi no to by určitě grilčo dal ;-) My nemůžeme akorát poslední týden v září, jinak je nám to jedno 8-)
ženy, když jste tu většina co kojíte, měly jste někdy zatvrdliny v prsu? =-)
evi: já měla často ráno ... jak bylo toho mlíka moc (my v noci už od 3 týdnů nekojíme) ... ale po prvním ranním kojení byla vždycky pryč ...
Profilova fotka
no tak se nám to pěkně zúžilo koukám.....
no mě spí Filip od 21:00 do 4:30 a dva dny zpátky mě jedno prso bolí :-( přitom mám i odsávačku, ale asi je to málo. Tak nevím co s tím :-S
a co první víkend v září? 5.-6.9?
evi: tak já to mám stejně ... usíná ve stejnou dobu i probouzí se tak ... a ráno cítím zatvrdlinu, ale jak říkám po kojení je to pryč ...
Ahoj Evi, tak přesapt můžete ... tvůj manža by se mohl obětovat a uvařit nám na grilču něco k papů ;-) i když ono opéct si špekáčky nad ohněm není vůbec k zahození x-)) Veru aha ... tak to nějako nakombinovat, pokud by ses přiblížila někam k místu, tak se pro tebe někdo z nás řidičů může otočit ;-) Mě to je celkem, jen musím zjistit kdy je ve Znojmě vinobraní, páč tam bych ráda byla.
no to on by se toho zhostil Peťa moc ráda grilování x-) x-) akorát teda doladit ten termín
Tak já můžu vlastně kdykoliv. Jen : byl by ten srazík už od pátku nebo až sobota ráno? Lepší už od pátku večera ne? Já bych si akorátně jeden den před vzala dovču a uvařila chlapíkům jídlo - pokud by tedy byla pracovní sobota.
Profilova fotka
http://www.pronajem-chaty-chalupy.cz/... ahojky co tohle? je tam dost místa pro to aby se mimina navzájem v noci nerušily Evi tak já z té zatvrdliny dostala zánět prsu a bolelo to jak ďas, rada v IP
ivi: no a nebo se mnou pojede Raďula a v okolí si naplánuje nějakou pěknou cyklo akci :-D aby to na něj nebylo mooooc :-D ... my zatím můžeme kdykoli v září ...
ahojky market :-) to vypadá mooooc pěkně :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?