Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Profilova fotka
no jooo, to jsem sice našla aale nikde tam nevidím, kde mám zadat to zmenšení! :-.
Profilova fotka
kaj: stahovat znovu se mi to nechce, já irfan stejně používám jen na prohlížení fotek....a další program se mi stahovat nechce, už tak mám málo paměti v PC a furt musím umazávat, nebo si mi počák kouše! 8-(
Profilova fotka
nalevo, nastavení dávkové konverze - pokročilé, pod formátem souboru, vidíš? počki, hodím ti prtScr
Profilova fotka
se dá stáhnout jen čeština, na jedno kliknutí to máš v čechiše verzi ;-)
Profilova fotka
kaj, jj už vidím, ale když dám pak start batch, tak mi to píše "no file finded" - se na to vys...a budu používat malování a budu to ťukat po jednom, kua! :-D
Profilova fotka
to říkám, než se to člověku poprvé povede... na hlavu... zadala sis tam to co chceš zmenšit? :_)
Profilova fotka
tož já nevím, jsem asi deb*il... otevřu irfan, označím si fotky, které chci zmenšit - např 5 ze sta ;-), zadám o kolik to zmenšít, dám "start" a furt mi to píše, že soubory nenalezeny, ať si je otevřu přes "otevřít soubor" 8-(
Profilova fotka
mááááám toooooo, dobrý jsem ťula no! ;-)
Profilova fotka
huráááááááááááááááááááááááá :-))))
Profilova fotka
ale jinak 5 fotek bys měla rychleji růčo :-D
Profilova fotka
kaj: já vím, já teď nic zmenšovat nepotřebovala, ale potřebovala jsem se to naučit! ;-)
Profilova fotka
se kdyžtak ozviii, tě kdyžtak můžu naučit i dávky v Photoshopu :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
s photoshopem na mě nechoď, to je na mě moooc složitý! :-D
Profilova fotka
já se bez chytré knihy nebo O. taky nehnu :-D
Profilova fotka
kaj: aspoň, že máš O. - já kdysi kukla do chytré knihy a stejně jsem tomu prdlačku rozměla :-N
Profilova fotka
tjo se dneska asik upeču...
Profilova fotka
nápodobně...ještě že mi ten Maxouš spí v garáži, nebo venku by jsme fakt zdechli... jo na FB mám nějaké videa ze včerejška! :-D
Profilova fotka
já už koukala, supr :-D
Profilova fotka
no, tak dítě se mi už vzbudilo, je nakojen, tak se jdu věnovat, pááá ;-) jo a právě jsem využila zmenšování více fotek...huuž to umííím, héééč! :-D
Profilova fotka
šikulkaaaaaaaaaaa, tak papa :-) já jdu chcípnout, mám tu 29 st
Profilova fotka
tak, druhá zkouška dopadla supr, kukněte a říkejte :-) http://www.beremese.cz/album/view.php... jdu balit, paaaaaaaaa :-)
x-) x-) x-) x-) Kaji to je ono!!!!! Fakt nádherný ......
Profilova fotka
kaj i můj drahý říkal, že rozhodně ten druhý! x-)
Kaji: x-) x-) x-) super, ten je krásný ... jako princezna ...
Profilova fotka
Ahoj Holky, omlouvám se že Vás tak trošku zanedbávám, ale jak bylo venku tak krásně tak jsme věčně na zahradě.. Sárinka to venku miluje.. Doufám, že se všechny máte fajn :) Kaj můj názor na účes znáš.. První je určo stylovější.. Ale je to na tobě.. tvá svatba a tvé rozhodnutí.. ;-) ;-) Ded videa jsou senzační.. Maxik je mazééééééél :-) :-) Veru jak tak čtu tak tvá malá je pěkná čiperka.. ta bude chodit už v 9ti měsících :-D :-D JInak hlásím, že už 5 dní nekojím.. Kojila jsem už jen před spaním a podvakrát nechtěla, tak jsem ji nepřemlouvala a ukončila to.. Najela jsem na UM.. sice prvně moc nechtěla, ale ted už vypije i 120ml a hezky u toho usne.. Takže je jedna etapa zanámi.. Na jednu stranu jsem ráda.. chtěla jsem kojit jen do roka, ale na druhou.... |-| |-| |-| už nemám miminečko... Už jsme velké holky.. Ted má chuděrka rýmu.. chytla to odemne, tak doufám, že jí to moc nepotrápí.. Co se týče baráčku, tak už máme polovinu zdí v baráku nataženou.. (lepidlem + perlinka) ještě pár místností a je komplet nataženo.. včera jsme tam byli i s tchánovcema, tak jsme toho docela dost udělali.. Sáruš pomáhala :-D :-D Pak dodám fotečky :) tak to je tak asi vše.. snad se tu s někým zase někdy potkám a poklábosíme :-)
Profilova fotka
dobre ranko i sem.... Kaj, me se libi vic ten prvni... jen bych do toho dala kytku misto tech perlicek.... ;-) Yw, parada, ze vam to s domeckem jde tak od ruky :))) Koukala jsem na balonovy fotecky je to fakt uuuuuzasny.... zitra tu nebudu, tak preju Sarince krasne narozeniny... kdy planujete oslavu??? Votik ma narozeniny v sobotu, ale my mu to nerekneme a oslavime to asi az za 14dni :-D to prijede bracha z UK, tak na nej pockame.... Vojtik to snad prezije :-)
Profilova fotka
ahoj satyyy :) Taky budem dělat oslavu až 1.srpna.. jsou dovči a né všichni jsou doma, takže tak.. už se moc těším.. a co vy.. už brzy kopnete??
Profilova fotka
Yw ... ty jsi ranni ptace :))) snad uz brzo jo... cekam kazdym dnem projekt a hned s nim letim na urad.... ale radsi uz nerikam, ze to bude brzo... protoze jsem si myslela, ze to stihneme tak o mesic driv... kdo vi, kdy to teda bude :-S
Profilova fotka
ahojky yw: jsem si právě včera říkala, že se tě musím zeptat, jestli ještě kojíš! ;-) satyyy: držím pěsti, ať je to co nejdřív! x-)
Profilova fotka
to ja ne, to sárinka.. já bych klído ještě chrápala.. tak držím palečky.. šak se taky dočkáte :-) Ale vím co to je todle čekání!!!!

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?