Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Kaji a co ty svíčky - bylas juknout v té DM nebo Ros? Až to nebudeš čekat, tak si na vše vzpomeneš - já si nosila u sebe stále tužku s papírem a zapisovala si pokaždé to co mě napadlo. S těma krabicema, ubrouskama a pod sem to měla jednoduché - zajela sem si do velkoobchodu a tam vše pořídila ;-))
Profilova fotka
zatím jsem neměla cestu kolem...
Kaji, jak mě máš pls na skype? Sem si to instalovala a jaksi sem zapomněla jméno :-D :-x
Profilova fotka
:-D Iviska81
čéče a mě to nefrčí ... a kua, dnes mám HOSIP páč si nemožu vzpomenout aj na ICQ =-) kua to bude zasejc den :-D :-D :-D
Profilova fotka
co že máš? :-D
huž to mám - oboje :-D
Profilova fotka
ten HOSIP mě zajímá :-D
:-D :-D :-D to neznáš??? HOSIP = hovno si pamatuju ;-) :-x
dámy jdu makat .. neb se z toho příští týden pos.ru!
Profilova fotka
ne :-D tak to je goooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooood
si to zapiš červeně .... HOSIP a pak SKÚTR znáš?
Článek se načítá
Profilova fotka
skutra už sem někde sylšela, je to o tom trpaslíkovi? :-)
Profilova fotka
no jo ivča a její milion zkratek :-D Dobré ráno dámy ;-)
Profilova fotka
Ahoj Markét.. :-) no joo, dycky přijde s ěnčím novým :-)
:-D Kaji jj zkur.nej trpaslík ;-) :-x já nemám milion zkratek :-) Jinak, Markét hoj ;-))
holky pls ... dostala sem úkol splašit na netu pivní sklo 0,5 klasické čiré s mírou, bez potisku - prostě obyč ... nemáte tipa na nějakou www stránku, mě to hází samé hotentoten a prd potem :-p
Profilova fotka
no, co Ikea, Tesko? tam jsem to viděla... dokonce u nás v samošce je mají...
Kaji, tak v Tesco či Ikea bychom je sehnali - ale já sháním nějaký eshop - páč fakt není čas někam jezdit .... Fíha to byla smršť telefonů - sem věděla, že jakmile začnu účtovat a budu chtít klid, tak se všichni zblázní a budou volat! :-p
Profilova fotka
tady je chvíli kldi, tak letíme na papu :-)
bré chutnání ;-) Kaji, tož to je dobrý shop cos mi poslala - ty výprodeje - myslím že bude mega objednávka, něco R a něco já ;-)) a poštovný bude zadara
Profilova fotka
tak čupa :-) na co to chcete tolik toho? :-)
no r má na starost sklo v šenku v kd u nás, takže tak - vždy když se rozbije tak vybere poplatek a když je toho více tak nakoupí co je třeba, půllitry, třetinky, štamprdláltka
Profilova fotka
to sou věciiiiii
;-)
Profilova fotka
jo a včera jse dostala další foto dárek... předplatné časáku Photolive a jeden rovnou přinesly.... holky o mě tak hoďku nevěděly :-D
ahoj ženy. My máme dneska bezplenkový den tak větráme prdku :-) venku svítí tak konečně peru ložní a další hadry. Už nám přetékal koš :-p
jé Káji Photolife taky odebíráme, MM ho dostal k Vánocům :-)
Profilova fotka
Ahoooj Evi :-) bez plenek?? jejkote co když pustí hnědooooooooooooooou? :-DDDD
Ahoj Evi ;-) tak Filous je na ostro jo? No oni si to děti užívají - navíc je tak krásně tak proč mít nacpanou prďolu v plínce. ...

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?