Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Profilova fotka
no hned při prvním vražedném pohledu ustoupil o krok :-D
:-D :-D :-D hmm udělal dobře ;-) Jdu na ty kilometry a účtovat - ať to mám z krku ;-)
Profilova fotka
se zase zastav... :-) a co Veru?
co Veru? Dlouho tu nebyla .... asi si užívaj mamče krásných dní s mimčama u bazénku, zatímco my pracující tvrdneme v práci :-p to je spravedlnost totok :-p ]-( :-|
Profilova fotka
já cu takyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :-)
hmmm tak to jsme už dvě!!! poslední dvě - hele nevyprdnem se na to a nežačnem taky plodit - ať možem být taky doma u bazénku a slunit se?
Profilova fotka
tož klidně, ale my nemáme ani ten barák natož bazének :-)
tak dojedeš na prázky ;-)
Profilova fotka
tak joooooooo :-)
Profilova fotka
žjo jinak má drahá kadeřnice je těhu a mají s Elis stejný termín... :-) ale chuděra se bude vdávat s břichem....
Profilova fotka
jak chudera??? tak i tehotny nevesty jsou pekny :))
Profilova fotka
no jooo ,ale ani si nepřiťukne.... :)
Článek se načítá
tak kilometry a tankování je za mnou ... uf uf 4auta stačí, drahoušku ;-) :-D) a teď předkontace faktur a pak úúúž účtovat, zítra dát dokupy a spočítat pokladnu ;-)) Jé tak to já bych se těhu nevdávala - jako líbí se mi těhu nevěsty, ale ségra se těhu vdávala - blbě jí bylo, pak k večeru už byla unavená, bavila se - ale né na 100% ještě že sem se vdala netěhu :-D) s předstihem ;-)
Profilova fotka
hih, pravda :-) no a v pátek jdu na druhou zkoušku.... kadeřnice i její kolegyně to sepsuli, leda prý kytí, ale i tak že by chtělo něco jiného...
takže bude jiný oučes? mě ses tak moc líbila ale je fakt, že to chce vícero zkoušek aby to bylo ťip ťop!!! tady je tááák nádherně, včera sem donatírala třetí stranu - třetí nátěr a dnes mě čeká poslední etapa x-) zabere mi to ještě 3dny ;-) a pak chci dát pračku, vyplet dýně - už se mi krásně rozrůstaj, paradoxně - jim ty přívaly vody svědčily =-) a pak už mám mini balkónové rajčátka a začínají se mi klubat papriky, a včera jsem našla poupata durmanu x-)
Profilova fotka
no Ondra taky nadával na ty ketré to neodhlasovaly, prý jemu se to líbilo, že live to vypadalo líp než na fotce a že jinak si mě prý nevezme...no, to se ješět ukáže :-D
tak on ti eče vyhrožuje jo? :-D) ;-) uvidíš jak dopadne tahle zkouška ... mě se ten drdol líbil hodně, akorát jak píšeš - trochu bych ho posadila nahoru + hodně připevnila - páč jak je to těžký, tak to padá čéče, konečně někdo ocenil moji snahu ... kontroluji firemní poštu a te´d tam hned ráno došel požadavek na zpracování nabídky do 17/7 tak sem š omluvila s tím že se ozve po návratu z dovolené. A pán mi teď volal a děkoval, za moji bleskovou odpověď s omluvenkou ;-)) přdala sem kontakty + domluvili jsme se na dalším postupu tak se mi to líbí - zatím nám to jde hezky od ruky - s kolegem - tak snad to vydrží až do 24/7 ;-)
Profilova fotka
no nevím, čeče těžký mi nepřipadal.. ale po chvíli už mě lechtal na krku.... no vidiš, supr :-)
myslela jsem to - jako na to vyčesání - že pokud to pořádně nepřišpendlí tak to padá dolů - páč je velká váha .... proto tě lehtal na krčisku - a to bych já nedávala - nesnáším když mě lochtají na krku vlasy, buď culík nebo rozpuštěné, mezi tím nic jiného netoleruji ;-) jdu pokračovat
Profilova fotka
jj, taky mě to rozčiluje... proto je u mě skoro nemožné vidět mě s rozpuštěnýma vlasama...do půl hoďky jsou stejně sepnutý :-)
tak to já ještě přežiju v buse, páč tam spím a culík tlačí, ale příjdu do práce a dám si je do culíku + sponky na boky, páč jak mám zkrácenou ofi tak mě točí jak mi to padá do očí
Profilova fotka
jupííííííííííí, alba sem sehnalaaaaaaaa :-) x-)
ty bílé??? to je super - ty druhé jak se líbily i mě nebo jiné? Já mám hotové předkontace faktur a jdu na pokladu :-p
Profilova fotka
to co mám v albiku ;-) mám radost :-)
Profilova fotka
jééé sem od holek dostala dodatečně ka narozkám kytí a čoko delfína, ale ten je božííí x-) toho je škoda sníííst :-)
Profilova fotka
mám tipa pro brouka k výročí :-) http://www.golf-ski.eu/cz/golf/golfov... 8-)
Profilova fotka
coko delfin... mnam, bych ho slupla :))
Profilova fotka
nazdar ženy, tak vás nějak nestíhám. děkuji za včerejší přáníčka. Včera jsme měli promoci a bylo to super, malou jsem už dokonce nastrojila do šatiček od vás a byla hvězda největší. Až budu mít nějaké fotky tak vám je pošlu.
Profilova fotka
jeee, jsem úplně zapoměla že promujete, tak gratulejšn ještě jednou :-)
Profilova fotka
http://www.novinky.cz/zahranicni/evro... Káji tak hlavně bacha na kytici

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?