Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Profilova fotka
to je banda... asi je jenom umackly :-N
Profilova fotka
čekám co mi na to napíšou... jsem fakt zvědavá.... ]-(
Profilova fotka
kaji: no tož to mě poser, fakt! =-)
Profilova fotka
mi povidej... :-( nas.. až na půdu
téda Káji :-( :-( to by mě teda nas**. Mě takhle smázli taky kdysi nějakou fotku ze svatby tak jsem to album zrušila úplně :-p To naše dítě je fakt komik, u prsa spí a ještě se u toho tlemí :-D :-D
Profilova fotka
asi má krásný sny:-D
jo s prsem u pusy by se to každýmu chlapovi líbilo, kort kdyby jim z toho teklo třebas pivo :-D
Profilova fotka
tak O. pivo nepije, uffff :-D
u nás si mladý ještě vybírat nemůže, máma vaří jen plnotučný :-D :-D
Profilova fotka
ještě aby si vybíral... :-) na to je ještě moc malej :)
Profilova fotka
brýtrooo, hlásí se opět blondýna z Londýna :-D
Profilova fotka
dobre ranko blondyno?? :))
Článek se načítá
Profilova fotka
http://picasaweb.google.com/misakovi/... nejaky fotky z te slavy pred odletem....
Profilova fotka
sem byla doplnit melíry tak zas zářím :-)))
Profilova fotka
dneska asi nebude na cem zarit.... slunko nikde a prsi :(
Profilova fotka
Satyyy sluší vám to ;-)
Profilova fotka
ale prd ... chlapcum to slusi :)))
Profilova fotka
těm takyy, ale až po vás... :-D
Bré ránko ;-) hlásím azuro, teplo, 20°C prostě konečně lééééééééééééééto x-)x-)x-) Jinak, k nachlazení se přidalo i něco dalšího. Dítě spalo do 5ti hod pak řádilo jak satan!!! Vstávala jsem ve 22hod, R pak kolem 1hod a já zase v 5hod. Takže OK noc. Včera byla celej den venku - tak byla chuděra utahaná. Dneska jí to čeká taky a chystám jí pořídit vodítko - by si zvykala ;-) a večer prubnem prochajdu i s Bobešem :-) Kaji, máš melírky?? Kristi, to jsou takové slávy před nástupem? Kde jste to měli? Jako chlapi v uniformách jsou ;-) jak lusci .... Kaji, co ty vývazky nebo co ti přišlo? Jo a mrkla sem do alba a ten druhý oučes cos přidala by byl možno lepší x-)
Profilova fotka
Ivi ahoj... jak azuroooo... tady je hnušně :-| nojo, ale maji takovy slavy pred nastupem... jsem to jeste pred tim nezazila, tak nevim.... meli to v Pardubicich na namesti
Kristi, jj tady u nás je nádherně x-) mmt, už vám to tam posílám expres. Ale horší je, že předpovídali tropy + déšť .... ale fotky jsou pěkný - jak dlouho to trvalo? V tu chvíli by mi asi docvaklo, že je to pravda - že mi ten můj fakt odjede.
Profilova fotka
trvalo to ani ne hodinu... saskrana... a me to tak trochu docvalo kdyz hrali hymnu... ale zase jsem to radsi vytesnala z hlavy :-D
Profilova fotka
jaké vývazky Ivi??? včera mi přišly už jmenovky na stoly... sestřenka se činí :-)
nj ta hymna je vždy nejhorší ... to bulím aji když sou naši na bedně ;-) :-D holky, já se toho nachlazení nemožu zbavit .... včera sem "vyloupila" lékárnu : sprej do nosu, jitrocelový sirup na kašel a pastilky Propolis na bolest krku. Doma sem načala ascorutin - páč mi začala opět valit červená, a nechci dopadnout jak posledně, kdy jsem dřepěla 30min nad umyvatelem a z nosu mi cvrčel proud červené :-( 8-(
Kaji, tenhle je hezký ... a moc http://www.beremese.cz/album/view.php... a myslím že by to šlo i z kratších vlásků ;-))
Profilova fotka
Ivi... co to, ze jsi porad takhle nachcipana??? =-)
Profilova fotka
Ivi na to mám málo vlasů... :-(
:-D Kaji aha .. tak jmenovky :-p já sem trdloň ... sem to spletla - já vím že ti něco přišlo ale utkvělo mě že jsou to ty vývazky ... pardón ;-) Kristi, no to je po dlouhé době ... tak 1x za půl roku mám rýmu nebo kašel - ale te´d mě to nějako chytlo :-p A ten ascorutin beru vždy když jsem přetažená - únava, stres, rýma, nachlazení, páč mám slabé žilní stěny a při větším zápřahu mě valí červená .... No a tento týden je drsný - páč sem od středy krom 1noci vstávala k malé, a ona se budila většinou tak 4-5x za noc - takže sem nevyspaná. Ale už je to lepší, teď jak je celej den venku tak spí dobře, horší je že se v 5probere a je už vyspaná a nechce zabrat. Takže si ji prostě vemem k sobě do postele. Jinak si ji tam neučíme, jen to ráno - páč když ji nechám v pelíšku v kuchyni tak přiběhne k nám k pokoji a začne brečet a venku by to bylo to stejné.
Profilova fotka
no ale s těma vývazkama si mi připoměla že sem drahého chtěla uškrtit.... před časem na svatbě kámošky prohlásil, že ty vývazky ses tříbrným okrajem jsou good, že bysme je taky mohli mít... tak je koupím, pak doma ukazuju.... mě se nelíbí, jsou moc stříbrné...říkám já tě praštím, kdo si je vybral... to je to samý co mám usušený na zrcadle...aha ukaž, no tak jo ]-( :-D pak jdeme v krámu kolem gaalnterky a že juknem na čistý vývazky bez ničeho, tak to zkoušel zas...říkám brouku mě je to jedno ty stříbrný kdyžtak prodám na beremku... nakonec to vzdal a zůstanou číbrný :-D :-D
:-D :-D :-D Kaji, to jsem ráda že jsem ti připomněla uškrtit ho - ale nech si to až na 9/8 :-D) až to budeš mít na papíře - ať z toho taky něco máš ;-) :-D :-x ale jako, tohle mi říci, tak jsem na tom stejně jako ty!!!

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?