Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
už jo :-D
x-) x-) x-) ;-)
Profilova fotka
brý ne? :-)
Profilova fotka
já chci taky novinkuuuu! :-D
Kaji, super ;-))
Profilova fotka
bude miminko??? :-.
Profilova fotka
nooooo, jednou určitě :-D
mimiko néééé :-D :-D :-D tedy eče ne, že jo Kaji ;-)) Kristi a co vy? Jaký jste měli víkend?
Profilova fotka
jo a O. prohlasil, že zřejmě během zač. srpna začínáme... tak nevím stli firmě neříct že až 9.8. :-D
Profilova fotka
u nas vikend lenosici... chvili jsem hlidala Vojtecha a potom bych klidne cely vikend spala.... uzivame si sebe navzajem a jinak nic nedelame :))
Kaji jako že tento srpen začínáte plodit jo? Fíha, to bere nějako hopem né :-D) akorát sem nepochopila to za ... ??? proč bys to měla říkat firmě?
Profilova fotka
Kaj, zacnete??? uz??? fiiiiha.... my zacali asi tento mesic, jen to nevyslo :-D :-D :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
šiš sem to nedopsala.... stavěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěět :-)
Profilova fotka
stavet??? myslim, ze uzas je steny .... uz??? fiiiiiiha x-)
Profilova fotka
tak to je parada :)))
Profilova fotka
mno jo, proto toho 9.8., ať je to just ofiko do svatby převedem na mě i pozemek.... ideál :-)
Karle!!! ]-( ]-( ]-( ]-( co nám to děláš? Jde vidět že nás s Kristi napadla stejná věc ;-) Kristi, už jste začali - a nevyšlo to? hmm to je pech, tak snad příště ... nj vlastně ale on ti P odjíždí viď? A na jak dlouho - na 6měsíců nebo dýl? A ještě máš pořád rozhozený ten cyklus? Kaji, jj tak firmě řekněte raději až 9/8 :-D
Profilova fotka
jako nezacli... jen jsme si nedali bacha a ja ted mela par dni bobky :-N
Profilova fotka
hihi :-D šecko bude, jen ne najednou, to by na toho mýho bobana bylo až příliš :-D stačí jak je hin teď z dvojčat, málem víc jak já už.... :-) to půjde hned ani nebudu vědět jak.... najednou mi ze stolku zmizí pilulky.... :-D
Profilova fotka
Ivi... cylus porad nic moc... ale apson nejaky je... jeden mesic 47dni, potom 30, ted 45 ... tak uvidime, co bude dal.... a muz by mel v utery odletet... a prijet v zari na tyden na dovolenou....
Profilova fotka
satyyy: a kam ti manža odjede?? na nějakou misi??? a kam? =-)
Profilova fotka
Peti... muz leti na pul roku do Kosova.... snad v utery, protoze jeho kamos mel letet ve stredu tuto a posunuli mu to na patek... tak uvidime, jestli pristi tyden zmizi a nebo ne
Profilova fotka
tjo nevím co bych dělala půl roku bez polovičky... mě stačí pořád ten strašák Blava.... mě se tam nechce, ale pustit ho tam abych tu byla sama to taky nechci... tam zas může pracovat od vidím do nesvítim (pý ne - slibuje) tady bych zas měla aspoň kámošky......no bije se to ve mě jak.... taky se může rozhodnout že Blava a barák odložen....
:-| tak to jo, no škoda že to nevyšlo ... ty vlastně máš to očkování viď? A kolik ti zbývá - ještě jedna dávka? Kaji - tak takhle to začíná a končí to porodem :-D ;-) O je tak unešenej klukama? Nj už sou ve věku, kdy se dají dělat lumpárny ;-)
Profilova fotka
satyy: tý jo na půl roku...to je mazec... :-. a není to nebezpečný?! =-) kaj: do Blavy??? cože, zas nic nevím... :-.
Profilova fotka
no jsou to lumpíci neskuteční, a každej je jinej, je to takové double všechno :-)
Profilova fotka
Ivi... ja uz mam ockovani zdarne za sebou... posledni jsem dostala v dubnu, takze tomu nic nehrozi.... takze ja spis mela bobky z toho, ze by to vyslo, asi na to jeste nejsem pripravena :D
Profilova fotka
neni to nebezpecny... aspon teda ne moc... uvidime co bude hlasit :)) ale je tam klid, takze se ani tolik nebojim... ono to utece :)
Profilova fotka
satyyy. no a pak až se vrátí bude doma dýl??? a ještě mám takovou blbou otázku, ale stejně se zeptám...a je to aspoň finančně nějak dobře ohodnocené, když už budete od sebe tak dlouho? :-x
Profilova fotka
Ded u O. se řeší jeden projekt, zatím se neví která firma to vyhraje, ale drahý mě připravuje na to, že na rok, možná dva, tam půjdem oba.... event. že bych jim projekťákům dělala asistentku a nebo by se plodilo a mateřilo.... pokud se tam pojede tak jedou i známí, ti mají termín porodu dneska takže bych tam i někoho měla...ale přecijen, víc kaamrádek mám tady....

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?