Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
:-D no jenže asi po 15 minutách se ji to přestalo líbit, asi ji došlo, že je to nějaké divné, že furt vidí stejnou větev, a začala zase řvát, tak jsem ji nesla celou cestu až k pradědovi ... jsem byla hotovka ... ]-( :-D
Profilova fotka
šiši :-D
Profilova fotka
si jí měla dát ještě druhou větvičku.... by nevěděla na kterou koukat dřív :-D
Profilova fotka
http://www.blesk.cz/clanek/servis-aut... ty voe =-) teď mi o víku vyprávěla kámoška, jak její známá, podruhé rodící, porodila na chodbě nemocnice a než manža sehnal dr. a šli jí naproti, šla naproti nim s miminem v náručí, masakrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
jo u někho to jde super rychle .... :-D
Profilova fotka
někdy až moc teda :-D
Profilova fotka
nevím, co mu je...on by se tak nejradši nosil, ale jen tak, aby viděl, takže jedině když mi čučí přes rameno...jinak sedět na mě vydrží tak 5 min...on celkově nevydrží nic moc dlouho... naštěstí v kočárku je to celkem v pohodě! ;-) kaji: ješiš, tak to je mazec... :-N
Profilova fotka
http://www.novinky.cz/zena/vztahy-a-s... tak jako stli přiberu ještě víc, tak to abyc hzačla nakupovat věci XXL, my přibíráme ještě před... :-/
kaj: :-D :-D :-D ... u nás to tak tedy není ... a konečně se mi ta váha hýbe dolů x-) ... za dva týdny 3 kila dole x-) ...
Profilova fotka
já chcu taky s váhou dolůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů a někoho aby cvičil za mě, já to těď nějak nezvládám :-(
týýýjo ... malá spí už 2.5 hodinky x-)
ahoj ahoj ... celý den hrozná honička ale snad zítra to bude lepší ;-) Kaji, fotos krásný - fakt ti to moc sluší. A ta Beckehmka není zase tak zlá - bych možná volila stejný střih, ale nééé černou ;-))
Článek se načítá
ivi: nepřeháněj to s prací ... :-D tak to moje zlatíčko je prostě zlaté :-) ... jsme teď vešla do ložnice a Terezka ležela na bříšku a úplně spokojeně se rozhlíží kolem sebe ... a vypadá, že už je probuzeno dlouho x-) ... prostě poklad :-)
veru 8-( nic jiného mi nezbývá
Profilova fotka
Ivi to byl jen úlet z nudy, jsem si hrála :-D
Profilova fotka
já toho svýho chlapa ZABIJU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Profilova fotka
ahojky Káji ještě néééééé, až po svatbě, teď bys zatím nedostala vdovský důchod :-D
Profilova fotka
ahojky MArkét... se obávám že to nevydržím, a nebo vyhodím Clev do povětří... NE, na MARS!!!! ]-( ]-( ]-(
Profilova fotka
sem domaaaaaaaa, Filípek je krááááááááááááááááásný uzlíček, úplně majnkej, nejúžasnější... spokojeně spinkal tak sme pokecali, nakonec i ten můj workoholik jel a na schůzku jel až teď. Evík pak Filípka probudil, tak jsem jej na chvilišku dostala do náruče x-) nějak jsem se ale necítila, drobeček je ještě moc majinkej.... a vrátila ho mamince :-) Evík vás moc moc pozdravuje a děkuje za dárečky :-)
Profilova fotka
jééééé já ci taky pošovat mimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.... |-| :-D :-D :-D
Ahoj holky, moc děkujeme za krásné dárečky, Filípek bude fešák x-) x-) x-) x-)
Profilova fotka
šaau :-)
Ahoj teto. Děkujeme ještě jednou za návštěvu a za dárešky x-) x-)
Profilova fotka
jé, já chci taky pochovat Filípkááááá! x-) :-N
Profilova fotka
Brý rankoo :-)
Ahoj ženy. Filípek chrupá tak se jdu mrknout co děláte :-)
Profilova fotka
Eviku já bumbám kafíčko :-)
bré ránko ;-) Evi ;-) čáááu ... já zrovna trochu pozametala a jdu se vrhnout na tu haldu papírů na svém stole. Mám tak 3dny co dělat a to na 100%!
Jinak jdu ještě posnídat a vypít si kafíčko x-) dáte si některá se mnou? Klárka už bumbá, tak jdu taky - ať to nepiji sama ;-)
Profilova fotka
jo a s pikotkama :-D sim tě až pojedete pro tu paletu, dej echo, ať si stihnu koupit aspoň jedno balení :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?