Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Veru, tak zase výhodu to má - že si můžeš popovídat s každým. Jak je moc lidí a švitoří jeden přes druhého - tak si moc nepokecáš - nebo jen s někým :-) a malá si taky užije poňuchnání od každého zlášť. Jen budeš muse stále každý den něco upéct viď? ... Kaji ;-) i na svůj foťáček? Fíha, to je fakt třída ;-))
ivi: no asi tak ... ale je to jedno ... aspoň nejsme s malou celý den samotné ... x-)
jéé a ten obídek - nechceš poslat i něco ke mně???
Profilova fotka
nj, i na svůj, takže jednou beremkářky budou koukat v albu u ní i na mě :-D
ivi: pokusím se :-) ...
jééé na Nově zrovna hraje Číslo pět žije! x-) můj oblíbený filmek :-)
Kaji ;-):-D) Veru oki beru tě za slovo :-) holky, jdu zasejc makat - musím upravit šablony na výplaty ;-)
Profilova fotka
tak už mám reakce, že mě to zestaršuje (fuj to je slovo)...
Veru, můj taky ;-) Kaji ... jako že si starší jo? mě právě vůbec nepřipadá .... kdo ti to prosím tebe napsal?
Profilova fotka
kámoška a setřenka...a mamka asi taky pač se ptala jestli to byla první a poslední zk.
Profilova fotka
Dobrý den, Bětulinka spí, nebo se tak aspoň tváří, tak jdu na skok za váma. Co nového? Káji ten účes je vážně moc krásný, a kdo tě maloval?
Profilova fotka
Mmaky ahojky :-) ta stejná paní ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
ty jo super.
Profilova fotka
no prvně sem se sebe lekla pač já se líčím mega decentně oproti výtvoru paní, ale zvykla sem si rychle :-)
Profilova fotka
MArkét co u vás nového? kdy máte křtiny? a kdy bude promoce? a co Bětulinka? :-)
Profilova fotka
no u nás nového asi nic, jen to že Laďa chodí od včerejška opět do práce (po 3 měsících doma), křtiny ještě musíme domluvit na nějaké datum, ale chci to stihnout do konce prázdnin. No a promoce máme teď v pondělí. A Bětulinka je prostě boží :-) Je hodná, v noci nikdy nepláče a přes den ječí jen když ji bolí bříško nebo když nemůže usnout, což je bohužel docela často, někdy jí trvá i hodinu než uplně zabere. No ale jinak pohoda. Už jsi byla Káji na době ledové?
Profilova fotka
tak to je zlatá beruška... :-) Mmaky zatím jsme to nestihli :-( ale mám to v plánu... tys už byla?? :-)
Profilova fotka
Já ne ale Laďa byl hned ten první den s mojí ségrou. U nás ve Zl dokonce dali pro nej fanoušky ten den od kdy se to mohla začít hrát hned první představení minutu po půlnoci. No a Laďa minulý týden v noci ze středy na čtvrtek šli o půlnoci přesně 00,01hod. do kina :-D . Paka jsou to, ale prý bylo plné kino. No a byli oba nadšení a já mám slíbeno že půjdou ještě jednou se mnou, jen musím zjistit kdy můžu prodat na chvilku Bětulku mojí mamce abych mohla jít.
Profilova fotka
No už se na to těším, jak malá, ale furt není kdyyyy :-(
Profilova fotka
tak já ti pak řeknu jaký to bylo, pokud půjdu dřív jo? :-D... Neboj nic ti neřeknu, ani mě nic neřekli, teda jen to že si veverák konečně našel veverku a prý je chudák děsně pod pantoflem, stejně jako Laďa prý. :-N :-N :-D
Profilova fotka
heheeeeeeee :-D tak to se těším :-)
ahoj Marky ;-)
Profilova fotka
tak se mi podařilo konečně stáhnout fotky z mobilu, ještě jak jsme byly v porodnici a dala jsem je na koně tak mrkněte Ahoj Ivi
Profilova fotka
jé nádhernááááá x-) x-) a ten meďan je božíí :-)
jdu kuknout
jééé market :-) šikulka :-) koukám, že už máte naušničky ... nám dr. řekla až po 2 dávce hexa vakcíny ... takže asi půjdem příští týden :-)
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/album.... tak a přidala jsem další aktuálnější, ... a řvoun se probudil, takže jde baštit...
Profilova fotka
Ahoj Veru, my jsme je nechali dát rovnou v porodnici
Profilova fotka
tjo já si říkala že tu babu odněkud znám co tu byla a ona Kornová 8-)
Markys, je úúúúúžasná, slaďoučká prostě fakt se vám povedla ;-) a jak se dokáže zaculit x-)) Kaji, jako u vás jo? =-) :-.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?