Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
nezašvikla .. prostě nepos.ala !!! :-D) dobrou chuť - si dávám místo nektarinky jablíčko x-)
Profilova fotka
sem tuuu, dneska byly lasagne :-)
Profilova fotka
nikde nikdo... tak já taky pomalu finišuju a valím za paní.... obrázky připravený, šatky a bižu taky... jde se na tooooooooooooo :-)
Profilova fotka
je dokonáno.... kuk do alba... nakonec to dopadlo úplně jinak :-D klasika
Profilova fotka
Kaj, vlasy jsou super, me se to moc libi x-)
Profilova fotka
děkujuu :-)
Profilova fotka
ty woeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.. ty jsi koooooooooooča.. kaj tak to je fakt úžasný!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! budeš nááááááádhernáááááááááááááááááááá
Profilova fotka
jééé, tolik chvály jsem ani nečekala :-) x-)
Profilova fotka
Ty vogo Káji ty jsi ale kocooooour x-) x-) x-) x-) x-) Nádhera
:-. x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) úžasný, krásný, dokonalý .... ty budeš fakt jak princezna z pohádky!!!
Profilova fotka
kajuš: no supéééér, to ti fakt moc moc slušíííí! x-)
Profilova fotka
hoooj holky, díkes az pochvaly :-) u O. taky prošlo :-) prý se tak mám malovat každý den, ale kde na to vezmu čas a náladu, to fakt nevím :-D jinak účes mi pak doma po nějaké době začal padat (pravda převlíkala jsem se) a lechtat na krku... tak to bude paní muset asi víc utáhnout nebo "posadit" výš... není to moc usedlý ten účes?? co myslíte??
Článek se načítá
:-D ahojky :-) Kaj: mooooooc Ti to sluší ..... :-) x-) x-) a usedlý mi vůbec nepříjde :-)
Profilova fotka
Ahoj Veruuu :-)
ahojky .... no nic musím tygříkovi se něco nelíbí ... křičí a křičí ...
Profilova fotka
bobinka malá, tak ať je bubák rychle pryč :-)
napapaná a spinká :-)
Profilova fotka
spokojené mimiško :-)
bré ránko ;-) moc práce, málo času ... připravuji "new" výplaty + pomáhám dokončovat pár rozpočtů ... Kaji, nn oučes není vůbec usedlý - fakt parádička, možná by stačilo ho více utáhnout ;-)) ale možná bych ho něčím ještě oživila ;-) ale jinak ti to moc moc slušelo fakt!!
Profilova fotka
oživovat budeme kamínkama, už je mám objednaný :-) paní mi dala jen na zkoušku perličky... jinak sem jí říkala, že podle alba tam má hodně holek z beremka a ona, hodně, spíš všechny ne? já ani rekalmu nepotřebuju, ke mě chodí jen beremko :-D Ivi jinak dneska posílám pátky ty čelenky a tak ;-) šekovalaaaa :-)
Profilova fotka
tjo píšu jak tatar, už po ránu, bože.... posílám zpátky ty čelenky a bižu
Kaji :-D :-D :-D vidíš co dokáže pozitivní reference v albíčkách ;-) jj sem pochopila ;-)) sis zapomněla gramatický slovník doma viď? (cituji Evičku :-D))
to je :-) ... teď jdu uvařit obídek pro mě ... :-) ... zatím ...
Veru, co budeš vařit? A co včerejší party?
Profilova fotka
včera sem se musela chlámat :-D občas jsem otevřela oko jak mě líčila... lítala kolem mě s tou paletou a mávala štětcem jak malíř, soustředěně koukala, vyměřovala :-D
ale výsledek je na 1 s**** x-) x-) x-) nemáš detailní foto? ty zmenšení nejsou ono .... nemůžu zaostřit barvu stínů apod.
Profilova fotka
mám, ale doma.... pošlu ti to večer... ale nevím stli z toho něco vykoukáš.. ale barvičky jsou bílo šedé, tak jak se líčím sama ale výrazněji ;-)
jj pošly, mrknu na to :-) jinak, fotila tě ta paní? se koukám, že i dobře zaostřila a vyfotila 8-) čéče ona je taková univerzální viď?
ivi: no dělám těstovinky s krutím masem a špenátem x-) ... včerejší akce ... nič moč ... přišla jen moje milovaná segruška s přítelem ... ostatní nemohli .... takže asi budou chodití celý týden jak švábi na pivo ... ]-(
Profilova fotka
jj, fotila mě ona a pak fotila i na svůj foťák :-) jj, univerzální a supr, sme si pokecaly :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?