Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Profilova fotka
ivis: teď nevím, co tím přesně myslíš...jestli myslíš tzv. gajgry, tak to máme.. ;-)
ivi: no tady je zataženo ... a navíc mrňousek spinká a bude ještě tak hodinku, jak má v poslední době zvykem ... vytuhne vždy od 9 do 11 :-))) ... je to tak 5km ... a navíc není jistota, že je budou mít ... zboží jim chodí až v úterý k večeru ... takže to neriskuji ... mám půl pytlíku bezlepkových tak udělám malý mimi zákusek i Radkovi x-)
Peti, no myslím jako nopkovku - pak drenážový systém (takové ty žluté vlnkaté trubky) a po cca 10ti metrech sběrné šachty - že to můžeš i krásně vyčistit. No a vše svedené do kanalizace. To vše zasypané štěrkem a pak nahoře ty oblázky. Cca 40cm od domu - nemusí být ani oblázky ale třebas dlaždice. Ale prostě když příjde nějaký větší šplouchanec - aby to nenateklo do domečku, ale aby ta voda krásně odtékala tímhle do kanalizace ... Veru, tak to jo ... ale i pidi zákusek potěší ;-)
Profilova fotka
Ivi jojo voda už je rozvedená ( a prý za to nedáme ani kačku, čímž nás tatínek moc potěšil :) ale ještě má přijet ted v sobotu a dodělat dodělávky, prý už přiveze i záchody, tak už budem moc dělat e eeeee.. jen nemáme ten septik.. tak e eeee ještě asi budem dělat stále do kadiboudy :DDDDDD elektrika je, ale ještě se to musí vše pospojovat.. o drenážích nic nevím.. to jde mimo mě.. jinak vykradli sousední novostavbu a ukradli tam kotel a topení.. fakt super!!! ]-(
Profilova fotka
Yw tak to nepotěší... :-(((( ti lidi už neví co by ukradli... :-(
Profilova fotka
ivis: no nám to jde do těch "gajgrů" - kde se to dá, jak říkáš, vyčistit (ten bordel) a z tama je to rozvedené oranž. trubkama do kanalizace! ;-) yw: tý jo, to ja hrůza... =-)
Ywi, tak to je mazec ... hmm tak to bych tam ty záchody raděj ještě nedávala - pokud to nemáte řádně zabezpečené ! Hi hi hi ... tak u nás taky funguje kadibudka :-D a to je romantika ;-)) ale naštěstí máme moderní wc přes sousedy - takže to je OKá 8-) a ta voda vodička potěší!!! Nás taky čeká řešení elektriky - tu už máme tedy vyřešenou ... a pak voda - tu taky, ale to zaplatíme sakum prdunk. Jedna firma bude dělat - rozvody, odpady a topení (máme tam i v rozpočtu kotel - jen si vlastně vybereme co chceme) Tak se zeptej manžílka - páč jak jsem zjistila, pokud bude výhledově takhle deštivé počasí, tak se to bez drenáží neobejde - můžeš mít super izolaci, ale pokud nebude mít voda kam jít - dojde ti až do kuchyně :-p Peti, pls můžeš mi napsat orientační cenu + kolik m jste toho pokládali? Abych věděla co a jak ;-)
Profilova fotka
Ivi jojo smradlavá romantika to teda je.. pak tam na to místo vysadíme třešen a ta bude plodííííííít :-D :-D :-D :-D my topení budem mít podlahové a to se prý bude dělat už v září, bude nám to dělat fandův tatka plus ještě jeden odborník, tak se taky ušetří.. trubice máme kilometr zdarma, takže to vesměs bude zadarmiko, ale patří to k tomu tepelnému čerpadlu a to zadarmo nebude :-p :-p :-p Stavbu máme pojištěnou proti krádeži, jinak to hold zabezpečit nejde.. jedině oplotit a vypustit tucet zuřivých psů.. fandovi oté drenáži řeknu!!!!
Profilova fotka
miláček chrupe, jdu jí uvařit a jdu na pokladnu :-p :-| :-| :-| :-|
Profilova fotka
Ywi a co budete mít za čerpadlo??
Profilova fotka
kaj hezký oučes jsi nakonec vybrala!!!! tep. č. budem mít voda vzduch ty HPAW http://www.pzp.cz/cz/produkty/tepelna...
Ywi .... pls můžeš mi do IP poslat u jaké pojišťovny jste stavbu pojišťovali + kolik platíte a na co vše máte pojištěno. My to teď už taky řešíme, páč jaksi ta klempířina taky nebyla nejlevnější :-N navíc tam chci i mít úraz a kdyby nedej bože nás to třebas vyplavilo - apak bych to chtěla přemiklikovat na pojištění domácnosti nebo tak nějak ;-) Hi hi hi - smradlavá romantika to tedy jo, obzvláš´t když tě do zadnice ďobou komáři a jiný ee hmyz :-(( Kaji, co O? Jak dopadla schůzka na pozemku?
Článek se načítá
Profilova fotka
díky Ywi... sem drdol zavrhla nakonec... mám dlouhý krk a tím drdolem by se akorát protáhl ještě.... takhle mě to sice bude lechtat, ale pár panáků, a nebudu o tom vědět :-D mmch, dneska jdu na ty zkoušky :-)
Profilova fotka
Ivi jedna firma prý tragédie od pohledu a druhá má cosik doplnit v nabídce... ještě furt máme v merku tu firmu tatínka našeho bud. souseda co stavěl barák jemu od GServisu...
Profilova fotka
jo a k těm vlasům ještě... když už sem si je kvůli svatby nechala růst, tak je aspoň ukážu, ne? :-D :-D 8-)
Ywi, pls můžeš do IP poslat cca cenu co vás vyjde to čerpadlo? My tedy uvažujeme o klasickém kotlu na dřevo, krb bude mega - taky na dřevo ;-) zpátečka bude pouze na wc a v koupelnách a zádveří. Jinak neee ..... Kaji, hmmm a jaké má ta firma (budoucího souseda) reference? Jaké měl jednání apod?
Kaji, jak dlouho si je necháváš růst? Od nového roku, nebo jak tě O požádal o tlapku???
normoš, sem rozluštila taje stravenek :-D) po týdnu sem se do toho ponořila a zjistila jsem že je to ták lehký a já táák blbá, že mě to nenapadlo dřív :-N ale za tenhle výpadek može to počasko
Profilova fotka
Ivi od té doby co sem kdysi na svatbě chytla kytku :-D tehdy jsem měla krátké vlasy :-D asi jak Ded :-D
áha, takže ta kytí zabrala .... a to bylo kdy?
Profilova fotka
kytí je do roka a do dne ne? a to jsem O. ani neznala ani že existuje... :-)))) tuším tak rok 2004? zeptám se....
aha, no já myslela nějakou tu svatbu co jste byli loni ;-) a ono už 2004 .... se ti to kapáneček protáhlo co =-) 8-( ;-)
Profilova fotka
no spíš to vyšlo že jsem vyměnila kadeřnici a ta mě byla schopna ostříhat tak, že jsem ani nevěděla že mi vlasy dorůstají, předtím jsem si je chtěla nechat narůst snad 100x a dycky šly zas dolů.... :-D
Kaji, tak to je výborná změna ;-)) no já se těším, co nám odpolko nebo večír pošleš ;-)
Profilova fotka
spíš večír... jdu tam až na 16,30 a prý mám počítat tak do sedmi....
my počkáme ;-) sem si dala zdravý krabí salátek s jogurtem a jako s tou majonézou bo co tam rvou je to lepší =-) mi je nějako šouflík :-p jdu na nektarinku x-)
Profilova fotka
tedy ty to míchááááš čeče :-D
nj abych se z toho nezašvikla :-D)
Profilova fotka
nezaco????? :-D
Profilova fotka
jdu na o, zatím paaa :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?