Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Profilova fotka
to je hrozný Veru... :-D já dostala poukázku do OP tak doufám že si něco vyberu... :-D zatím co jsem šla kolem tak se mi nelíbilo nic... kdyžtak to dám O. k dobru na oblek... :-)
Profilova fotka
veru: copak - snad nedržíš dietu?! ;-) tak příště řekni, že nechceš nějaký svůj oblíbený parfém a ona ti ho koupí! :-D
ded: dobrý nápad :-D dietu nedržím, ale nechi se cpát sladkým ... a když dostanu čokošku tak ji spráskám celou ... :-( ... takže raději nic ... kaj: tak to máš fajn :-) ... no uvidíme co dostanu od R a spol. :-) ... ale v podstatě nic nepotřebuju ... holky já nevím co mám upéct :-( ...
Profilova fotka
Ahoj holkyy :)) veru taky přeju všecičko neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej!!! Hlavně to zdravíčko!!!!
Kaji, neboj určo na něco natrefíš - ono si tě to najde samo ;-)) a zase asi bych to O nedávala, dostala jsi to přeci ty né? Veru, s tou čoko jsme na tom podobně - takže já razím názor : žádné sušenky, čoko a jiné lákadla doma!!! Max jogurty a ovoce se zeleninkou ;-)) Tak nějakou bábovku, nebo ovocný koláč ;-))
Profilova fotka
veru a musí to být pečené? tohle nevypadá špatně a bude to rychlé... http://www.mimibazar.cz/recept.php?id... a nebo toto pečené... http://www.mimibazar.cz/recept.php?id...
Profilova fotka
Ywi hojky :-) Ivi mno to jo, O. taky dostal, k promocím.... ale zatím jsem fakt nic hezkýho neviděla, navíc mi přijde že ty věci tam jsou na starší :-x
ahoj Ywi ... ty si jak vítr :-D)
ahojky Yw :-) děkujíííí :-) ivi: jsem to vymyslela :-) segruška mi přiveze zákusky z domácí cukrárny z Lutyně x-)
hmm tak ty banánové řezy jsme měli o víku a taky jahodové jsou výborné x-) ale recepis nevím - páč já to nepekla
Profilova fotka
kaj: já viděla v OP i docela hezké tríča! ;-) veru: nooo vidíš a máš to bez práce! x-)
ded: všechno vypadá skvěle ... ale jak tak koukám, chybí mi ingredience ... ale ukládám a udělám příště ... x-)
Článek se načítá
Profilova fotka
veru: já bych se tááák pustila do nějakého pečení, moc mě to baví, leč s Másimem (tak mu ted říkáme :-D ) to fakt nejde! 8-(
Profilova fotka
já mám teď zálusk na gatě, nebo halenky... tak snad něco bude... vybrat si to můžu do konce roku, tak třeba i kabátek by mohli mít....
Veru, nj a máš to z krku a hned trochu více času na malou ;-)) Kaji, hmm tak pokud ji má i O a nic vybírat nebudete - tak bych to řešila jak píšeš - na oblek ;-)) jo a včera jsem na to žehlení ani nešmákla - musím dneska :-p
Profilova fotka
no já včera jen to nejnutnější, O. košile na týden a pár trik...
Profilova fotka
ježiš, se žehlením mě neštvěte...mám tam toho pět a půl a nejsem schopná ani vytáhnout žehličku! :-D
ikdyž ten malakov bych mohla udělat ... sice nemám vlašské ale lískové ale to by šlo a pro piškoty můžu skáknout x-) až se prcek probudí a vše si předem připravit a pak to dodělat x-)
Profilova fotka
tak si počkej na pořádnou hromadu a prázdnou skříň :-D
ded: tak to já žehlila v pátek ... uf ... příště za 2 týdny x-)
Profilova fotka
kaj: tož to zas u nás nehrozí, já většinu věcí vůbec nežehlím...jen sem tam nějakou košili a nebo maxovy kalhoty a košili...jo a kapesníky! :-D veru: no vidíš a je to vyřešeno! :-)
Profilova fotka
jo veru a pokud to fakt budeš dělat, dej vědět, jaké to bylo...já to ještě nedělala! ;-)
holky, tak já prala v týdnu ... vždy stylem - rychle vyprat pak pověsit na sušák dvě pračky, sem je tam vždy musela silou vůle napráskat a rychle na dvůr a když se zatáhlo tak pod průjezd :-( páč na velkej sušák na zahradu sem to dávat nechtěla - bych jen běhala a sundávala to. Takže sem to prádlo třebas sušila i 2dny. Ve středu jak jsem měla dovču, tak mi dopo uschlo prádlo z přechozího dne - tak sem šupem dala prát peřiny, povlaky polštářků a postlaňku no a v neděli tmavé - páč tam R měl zásahový oblek - měli toliko práce, že si to nestihl proprat. Takže tam mám cca 6 praček, ale jedna byla jen ponožek, spodního prádla - tak to sem hnedle poskládala, pak svetry - ty též nežehlím no a ručníky a osušky - ty taky ne, páč by se poničil chlup ;-)
Profilova fotka
Spadlo ti to Máchale.. asi víítr......... Máchale!!!! :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
:-. :-. :-. :-. :-. :-. :-. :-. :-. :-. :-. :-. :-. :-. :-. :-. Ywi :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
ivi :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
ded: puding už se vaří :-D dám vědět :-)
jen škoda, že tady v Hrušce neseženu bezlepkové piškoty, to by to pak mohl i Raďula ... no ale na opačný konec Karviné kvůli piškotům nejdu ...
Ywi ... co domeček? Máte už tu vodu a elektriku? Jinak stavebnice .... Ywi a Dedu ... řešili jste nějako drenáže kolem domečku???
Veru, kolik je to km přes celou K? Zase jako prochajda by to bylo super, u nás je krásný počásko ;-) bych hnedle šla ven

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?