Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Ahojky :-) kdepak jsteee??? my máme dneska lékařský den ... nejdřív jdem na prohlídku, očkování a pak ještě na kyčle ... tak tady budem jen dopolko a pak už nééé ...
Profilova fotka
šjova, tady nikdo nebyl skoro celý den!!! =-) :-N
Bré ránko ;-) nj Kajuš byla v Ově, já měla dovču, Ev leží v porodnici a ostatní se sem prostě nedostaly. DOufám, že dnes to bude nejméně o 100% lepší ;-)
Profilova fotka
zdaaar, už jsem zpěěěěěěěěěěět :-)
ahoj Kaji, tak honem honem jak ses měla, jak to probíhalo apod??? provídej přeháněj ;-)
Profilova fotka
čeče dlooooooooouhý to bylo, v jejich skupině bylo asi 50 promujících, každý chodil na podium se klanět zvláš´t do toho projevy rádose poslouchajích lidí + 1 z řad studentů.... no čeče skoro dvě hodiny, uf uf :-) pak se ejlo na radnici na papu, mamka byla unešená z dvojčat i z malé ANky, tam do sebe furt šili s Ondrou :-D rodičovstvo prohodilo stydlivě pár slov ale dobrý, si myslím že na svatbě se rozkecaj :-) no a pak sme je chtěli vzít na radnici na vyhlídku ale byla zavřená, tak nás vzali aspoň do "mezipatra" kde se na silvestra apod dělají ohňostroje... taťka se ujal slova a tamhle jsou bazaly, a tamhle totok... mamky ty se pak oddělily a drbaly samy :-) mno a pak se jelo dom... my ještě nabrali bráchu a jeho kámoše a vezli sme je k nám, bo jedou dneska do Karl. Varů :-)
Kaji, šiši proč to tak natahovali nepochopím |-| nj ... ale zase, za ty roky studia si to asi zaslouží 8-) být viděn každý zvlášť ;-) tak seznamovačka dobrý jo? jj je to na dobré cestě - svatba to bude tóčo, počkéj mamky si určo padli do oka a chlapi si budou povídat čistě o chlapských věcech :-D mrk na střechu
Profilova fotka
meeeerknu :-) já si taky myslím... navíc když pominu ročníky, jsou od sebe pár dní, tak i kor to by si mohly co říct:-) tátové stavaři strojaři... to pude... :-) jdu na střechu :-)
Profilova fotka
žjééé, střecha je hotováááá :-)
Kaji, oni jsou stárníci??? Hi hi hi ... technika spojuje, si myslím že to bude všechno ofá x-) 8-) ještě nám ji dnes ze zadu dodělají - už je toho jen kousilíneček x-) pokud vydrží počasí, tak bych chtěla vyplet dýně - páč je to džungla jako prase! pak natřít trámy a pak debordelizovat vršek - prach apod., ale to bude zase tak min půl dne práce - takže o program následujících dnů mám postaráno :-D) jo a žehlení 5ti praček ... včera čéče bylo hrozně, po ránu zataženo, ale jak v prádelně - hrozná vlhkost, prádlo neschlo, ivča byla na nervi :-( ráno budíček 6,30 ... nakrájet masíko na čínu, skáknout pro cibuli, oloupat nakrájet ... udělat základ číně =-) potom sem na 10hod chystala sváču, pak vše umýt a utřít ... potom vykouklo konečně sluníčko, tak sem se rozhodla a převlíkla postele - sakum prdunk komplet - hodila to do pračky a pak za hoďku to věšela. Naštěstí celý den nepršelo - tak to krásně uschlo x-) jo a dnes snad to stihnu : musím vyzvednout foto babi v novinách /dávala jsem vzpomínku/, pak koupit rýži, pak skáknout do byťáku pro nějakou šik látku na 6 polštářků x-) .. páč ty staré potahy mi jaksi už skoro steřely ... tedy spíš sou proležené! no sem ouplně na roztrhání! jo a prioritou je skočit na poštu!!! :-x 8-)
ahojky :-) ... tak máme za sebou proplakanou noc |-| .... nějak nám to očkování včera nesedlo ... nejdřív dostala žihadlo ... a jak pak za hodinu po očkování viděla ortopeda v bílém a sestru, tak se chuděrka rozplakala znovu, asi měla strach, že dostane další ... bobek můj ... no snad už to bude dneska lepší ... Jinak máme 6500g a 66cm x-) Kaj: a na které škole O studoval ... přítelkyně od bráchy měla včera taky promo v OV ... Ivis: teda vy jedete ... krásná :-)
Profilova fotka
Ahoj mamušky a nemamušky :))) veru tak to je chudátko malé.. snad už jí je ted dobře :)) ivi jdu mrknout na střechu na vaši střechu chi
Článek se načítá
Profilova fotka
ivi super.. moc moc pěkný!!!! My ted o víkendu budem dělat vodu.. přijede tatka instalatér, tak je o víkendu o zábavu postaráno.. babušky budou hlídat a já taky konečně přihodím ruku k dílu :)))
ahojky Yw :-) vypadá to, že jo ... spinká spokojeně ... :-)
Profilova fotka
veru tak to je dobře.. sárinka taky měla jedno očkování špatné.. asi jí to píchla do svalu a bolela jí nožička.. ale druhý den to bylo už oka!!!!!
jo ono to je u každého mimča jiné ... no Terezce nožička otekla i poprvé, ale pak už byl klid, ale teď proplakala bobek skoro celou noc ... ;-( ... ale už je snad dobře ... ona navíc i děsně křičí i po píchnutí ... včera skoro půl hodiny ... to má asi po Radkovi, on je děsně choulostivý na své tělíčko :-D ... no jdu si udělat něco k snídani x-)
Profilova fotka
huž sem tu, byl sem zaúkolován :-))) Veru byl na Přírodovědné, obor aplikovaná informatika a promoce měli v Akordu v Zábřehu :-)
Ahoj Veru a Ywi ;-) no snažíme se no x-) dnes by to mělo být komplet a příští týden už zase zdění ;-)) Jinak, mám tu šéfa - tak mizím pryč ... a jelikož sou prázdniny, nemá 2m angličtinu ;-(
acha :-) ... tak to ona byla na soukromé ekonomce ...
Profilova fotka
naši Kolíňáci pak jeli ještě na otočku do Dětmarek do Koga nebo kam to skoupit "lego" :-))
jsem tu inkognito a zase mizím ;-))) snad budu moci brzy dorazit ;-)
co je to dneska za morálu ??? =-) 8-( Já tu sice makám na výplatách jak mourovatá, ale nyní mám pauzičku x-)
Profilova fotka
tak supeeeer :-) a co mi povíš? :))
Profilova fotka
holky měly ste na hostině fotografku?
no co chceš? Se ptej a když budu vědět - odpovím ;-) :-D jééé sem včera po ránu /kolem 9,30/ volala Evíkovi ;-) malej zrovna spinkal, tak jsme si jen tak v rychlosti popovídaly ;-) asi to bylo drsný - tak sem jí říkala ať už raději nepokračuje - že nás dvě to teprve čeká :-D) ale jinak i po hlase jsem "viděla" jak je šťastná. No a malý je zlatíčko 8-)
Profilova fotka
tak to je pííííma, já jí před chvíli psala sms, ale asi sem se trefila do kojení... :-) doufám že se za ní brzy dostanu...
tak moc moc pozdravuj ;-) jinak, ještě mi Evulka říkala - pokud bude vše OK tak půjde v sobotu domů a pak by nakoukla a ukázala nám nějaké fotos x-)
Profilova fotka
jj, to mi taky písala :-)
Kaji a co vy?? Co O už se mu to stavění svépomocí rozleželo??
kde lííítáš? ty se mnou nemluvíš? :-x :-. ;-(

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?