Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
chjo, co ta Evulka ... jdu jí poslat sms ;-)
no a nebo raděj ne, nebudu jí stresovat ještě víc :-( počkám až dá vědět sama 8-)
Profilova fotka
kdybys znala O. tak víš že je to kluk náročná a než něco předělávat, to radši dle svého... ;-) se hned tak s něčím nespokojí....
ale zase je lepší si postavit a víš, že je to jen tvoje a nikoho jiného a víš že jsi v novém, než opravovat starý byt - páč i když to spravíš dokonale jak jen to jde - stále to bude "starý" byt
Profilova fotka
jo, přesně....
mám tu šéfa .... mmt a byl tu ten příjemný zástupce ;-) co mě okukoval ;-) a dneska jsme celkem pokecali 8-) a je s ním fakt sranda ;-))
Profilova fotka
jooo tak příjemný zástupce jo? :-D
jj x-) sakryš, se tady dveře netrhnou ]-( jako naschvál nemám moc práce :-| tak mi poraď co mám dělat že dělám 8-(
Profilova fotka
no já mám zas supr úkol, jedna AK poslala tak supr tmavý materiály, že já teď celý dopo skenuju a zesvětluju aby bylo aspoň něco vidět :-S ]-(
zabíííít!!! i bez spánku
Profilova fotka
asi tak... :-( mám tam jednu známou tak jsem poslala sprda, ať to vyřídí....
hi hi hi, tak to sem zvědavá co jí ta známá provede :-D) ale je to napěst - pak se takhle drbeš zbytečně!!! 8-( já teď taky řešila problém ... měla jsem odfaxovat objednávky, ale jaksi ... menší problém - prostě nejde telefon, asi je tam problém v kabelu či co - prostě není napájenej - i když je v zásuvce a vše je tak jak má být ... nj tak sem to poslala mejlem - se jen modlím by to došlo :-o |-|
Článek se načítá
sobotní závody .... vydařili se na 1 s *) video a obsáhlejší komentář dodám jakmile něco kloudného vymyslím :-D http://www.sdhlitovany.estranky.cz/cl...
Profilova fotka
sem tu z papůůůů :-)
cos měla dobrého??? udělej mi zasejc hlad :-D) chcéš? chjo, začíná se tu od Jihlavy pěkně zatahovat, snad nebude zase pršet - to už by mě asi kleplo bo co :-S a je asi i horší tlak, páč sem ouplně malátná a ospalá :-( ani kapučínko nepomohlo
Profilova fotka
měla jsem hovězí na žampikách a pak apfelštrůůůůůůůůůůůůůdl ohne vanillesosse (bo jak se to píše) :-D
tak žamprce bych si dala, na hovězí mám zlé vzpomínky ze ZŠ, páč tam bylo děsně gumový :-p jůůů apflštrůdl bez vanilky jo? bych si dala se skořičí a posekanýma oříškama x-)x-)x-) Kaji jak je v Pze?
Profilova fotka
tady šajní, po dlouhé době.... ;-)
tak to je super ... tak teď mačkám pěstičky by to vyšlo x-) nevíš co Evulka? Jak je na tom? Nepsala ti? Jdu mrknout na MK tam chodila tuším že na termín ne?
hmmm tak na koňovi není nic :-( Kaji, já za chvíli poběžím - musím eče na poštu ;-) tak kdybych tě už nestihla tak hezký zbytek dne a zítra pá ;-)
Profilova fotka
neen Evik nepsal, ta stli napíše tak večer nebo ráno až bude fit ;-) tak paaaaaaa :-) pomoooš, šem tu samý samičkýýýýý
Kaji, tak to jo ... budu netrpělivá - jak něco bude tak prosím pošly info ;-) Já už běžím - ať to stihnu ;-) neboooj šak ony holky eče dorazí - možná tedy |-|
Profilova fotka
Filípek už je venkuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu x-) narodil se ve 14:35, má 47cm a váží 3320g
Profilova fotka
jůůůůů, gratulujííí, hned jdu psát smskuuu! x-)
Profilova fotka
holka šikovná... :-) doufám že jí moc netrápil :-)
Profilova fotka
Gratulujeeeeeeeeem.
Profilova fotka
gratulujuuuuuu :))
Profilova fotka
v mejlu máte malého fešáka :-) tak a jedu do Ovy, paaa :-)
x-) x-) x-) x-) gratulace letí i z jihu Moravy x-) x-) x-)
zítra mám dovolku, nebudu tu - prosím omluvenku 8-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?