Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
kdo mi to sem poslal?? přiznejte se dobrovolně a bez mučení, tma jak v pytli, hromy blesky .. 5kapek a za 30min klííídek x-) se vám to nepovedlo, už zase svííííítíííííííííííííííííííííííííí 8-)
ty vado .. tak už 9 obětí ]-( ;-(
Profilova fotka
jj sleduju to, je to drsný jinak jsem zpátky z papu.... venku už je zas černo a dusno... :-(
tady taky pár kapek, snad to vydrží
Profilova fotka
ahojky holky teda až teď jsem se dostala k netu a čučím co se to děje s tou vodou :-( u nás sice obačas poslední dny zaprší, ale jinak máme léto. i dneska bylo ráno krásně, ale až teď tak před 5 minutama se zatáhlo a začíná bouřit. Dedul: hlídala mamka, ale v kině jsem měla mobil na klíně a pořád jsem kontrolovala jestli nevolá, byla jsem děsně nervozní, že jsem bez malé. Veru já bych to možná taky tipovala na zuby. Jo to jsem vám zapomněla říct, v pátek jsem byla u zubaře i s Laďou tak jsme měli i malou. Zubař je Laďův kamarád, a v čekárně jsme tam potkali další manžele (znám je od vidění). Ptali se nás jestli jdeme s malou už k zubaři, no a nakonec z paní vylezlo že jejich malé se vyklubal první zub prý ve 2a1/2 mesíci. Prý na to přišel manžel a ona mu to nevěřila a fakt tam byl. Docela jsem jim to nevěřila, ale zubař nám to potvrdil, byli to taky nějací jeho známí. Káji my jako správní rokeři neměli žádnou klasickou písničku při obřadu, místo pochodu jsme měli třeba toto: http://www.youtube.com/watch?v=rMQL5X... a hrálo nám to i jako kulisa při obřadu.
Profilova fotka
Ahojky Markét :-)
Profilova fotka
http://www.youtube.com/watch?v=gmDWvG... a pak jsme tam měli i tuhle
Profilova fotka
no, my budem mít jen dvě písničky,... na nástup a na prstýnky.... prstýnková ta je jasná...
Profilova fotka
s tím strkáním ručičky do pusinky - my taky mysleli, že to budou zuby, ale Max tohle dělá od dvou měsíců a zuby furt nikde a ruky tam má strčené furt! :-D
Profilova fotka
kua tady hřmí a já se bojím bojím!!! :-N
Profilova fotka
tady taky hřmělo a teď šajní...
Profilova fotka
tady šajnilo dopo! :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
tak na Prahu se riti nejaka buřina.... venku je tma a bleskaj blesky 8-(
tak jsme byli česat s Maxem třešně a bouřka nás zahnala domů :-o
Profilova fotka
jo, nám ruply pojistky, a půlka zálohy v pr :-/
:-p kdyby ta bouřka měla alespoň efekt na vyvolání porodu, ale prd :-p
Profilova fotka
vydrž prťka...
do švestek :-o
dobré ráno. Tak otevřu internet a čtu že umřel Michael Jackson =-) |-|
Profilova fotka
dobre ranko... me to psala rano mamina smskou do metra |-| Evi, mozna Filda čekal, až se do něj vtělí sám Michael... takže dneska by to mohlo prijit ;-) Muj kamarad se narodil v den, kdy umrel John Lennon, tak mu taky rikam, ze se do nej vtelil :-D
Profilova fotka
umžel mi Majkl... |-|
Profilova fotka
brýýýýtro aspo'n už nebude mít nerva stli jeho comebackkoncert klapne... :-x
Profilova fotka
ty jsi vtipalek :-D
Profilova fotka
mno a ne? 8-) :-D teď bude svět žít jeho pohřbem, bude mít milion dokumentů o sobě, hele bude ještě slavnější než při "fopa" na koncertech.... 8-)
dobré ráno holky ... mě to oznámila kamoška ... jednu dobu chtěla vypadat jak on ... holky tak ono je to fakt pravda ... ta naše malá šikulka (3m a 2t.) se fakt už sama přetáčí ze zad na bříško, dokonce to zvládá i na měkčím podloží :-D ...
Profilova fotka
no, mě chybět nebude.... ahoj Veruuu :-) malá je šikulkaaaaa ;-)
kaj: tak to jsem si oddychla, že nejsem sama ..
Profilova fotka
jako pár písní je fajn, ale tím to hasne, ten chlap byl...magor... magory já obdivovat neumím... a jaké máš plány na víkend? :-)
kaj: no my jdeme v sobotu na oslavu 30. od švagra a v neděli je u našich v Lutyni pouť, tak asi vyrazíme tam :-) když bude aspoň trochu počasí ... dneska je zas zataženo :-( ...
a co Vy pytlíkujete???

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?