Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Kaji, nj stažený to je, ale času málo na úpravu a vytřídění ..... se do toho musím vrhnout po hlavě!
Profilova fotka
nooo tak šup šup, aspoň po částech ;-) jinak se musím pochlubit že bráškovi se má vize nevěsty líbí (on je takový kritik s velkým K, nikdy si nebral servítky, tak mě to potěšilo) :-)
fakt? to je supééér ... a ukázalas šaty??? a co říkal na oučes a tááák?
Profilova fotka
šaty to prohlásil wauč a na účesu sme se taky shodli, aspoň na těch co mám v albu :-) hlavně sem se smála jak sme řešili šaty tak brácha, ty ale s těma vlasama by to chtělo ěnco udělat, takové mdlé to je... říkám dyk neboj, nemožu v jednom salonu vyřešit šaty i účes... :-D :-D :-D
Profilova fotka
čááááááááááááááááááááuuuu holkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
Profilova fotka
jak se všeci máte?????????????
Profilova fotka
Kaj co svatbička Ivi co stavbička Evi co porod ( :-x :-x :-x :-x :-x ) Peti co Maxik?? Marky co Bětuška?? Veru co Terezka?? Satyyy co stavbička?? no snad jsem na nikoho nezapomněla :-N ted jsem zvědavá kdo mi odpoví :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
možná si tu opět budu povídat sama se sebou... to já rád ]-( :-D
Profilova fotka
ahoj Yw... stavbicka porad nic... porad jeste neni hotovy projekt :(((( a ja uz chciiiiiiiii
Profilova fotka
no šak.. jen se tu objevím tak nikde nikdo.. chjo.. |-|
Profilova fotka
čaaaaaaau Ywi, tjo se někdo rozjel po ránu.... :-D
Profilova fotka
:-. satyyy: jakto, že ještě není projekt?? já myslela, že už jooo! hoj Yw a co vaše stavbička? no maxík te´d spinká v kočárku! ;-) a jinak je poslední dobou jakýsi hodný...sem tam přeháňka, ale fajn! ;-) Už ho musím mít na podlaze na dece, protože z postele by za chvíli sletěl, jak se fut překuluje tam a zase zpátky! :-N
Článek se načítá
Profilova fotka
jééééééééééééé nejsu tu sama, čus Kristy :)))) to je hrůza.. se to nějak vleče.. Ale až se do toho pustíte, tak to bude rychlovka.. jakou formu dřevostavby máte??? To že vám udělají konstrukci nebo už vám sestaví hotové zdi se zateplením a oknama??? To ted dělali kousek od nás a já jen čuměla jak ten barák rychle vyrostl.. zachvíli budou bydlet.. a my se stím mordujem tak dlouho :-p
Profilova fotka
jinak tedy k odpovědi, už finišujem, pomalu a jistě... :-)
Profilova fotka
kaj.. doháním resty :-D :-D :-D :-D peti naše stavbička roste pomalu.. Fanda ted dělá elektriku, něco už má hotové (pokojíky už se budou moct nahazovat :)) tak to je dobře že se Maxik polepšíl.. unás se to taky po tom půl roce přehouplo a už jsme neměli ufnukánka :)) zachvilku ti poleze co :)))
Profilova fotka
Ded... no, jeste se doladuje topeni a takovy ty "blbosti" ... snad uz to bude brzo.... Yw ... privezou steny hotovy, daji okna a strechu.... a potom se s tim uz budeme trapit my, takze to taky tak rychle nepujde.... ale aspon neco ....
Profilova fotka
kaj no šak je na čase.. ted si budeš užívat jen poslední dny svobody :))))))))))))))))))))))
Profilova fotka
saty tak to taky vyroste rychle.. takže pak už si to budete dělat svépomocí?? aspon si tu stavbičku taky užijete a budete si toho vážit (né že by to bylo jinak) a kolik dáte za projekt smím li se ptát??
Profilova fotka
nj, už se mi to krátí.... :-))))
Profilova fotka
kaj stříháš metr?????????????? a co ta svatebka?? fakt dopadnou maledivy?????
Profilova fotka
nojo, taky si to trochu osahame rukama :D ... snad nam to nespadne potom na hlavu :-N Yw - projekt by mel vyjit do 50tis. ... s tim, ze jsme teda dali uz 15tis. za studii
Profilova fotka
satyyy nebuuuj.. hlavní konstrukce bude od profíků a vy určo nejste leváci ;-) Člověk si to na svém dělá poctivě.. ikdyž není profík.. stejně jako já :-N :-N :-x :-x nojo seřere to nějakou kačku.. :-|
Profilova fotka
Yw nj, asi jo, už sme se o tom bavili před časem a teď jak sme byli v Egy, tak ta grupa jezdí i na Maledivy, tak sme se načali tak, že asi fakt jo.... ale až tak leden/únor... :-)
Profilova fotka
tak to je super.. to jen budu tiše závidět :))) kor když naše letošní dovča bude jen adršpach a přehrada Seč :)))) Ale důležité je aby si to člověk užil a to já si to s tou mou rodinkou užiji stopro :))))
Profilova fotka
a metr nestříhám, jednou za čas juknu jak mi to počítá beremko a zděsím se jak je to brzy už, teda teď už se neděsím, teď už máme skoro všecko... :-) no a 8. jsme si vzpoměly s kámoškou co to máme ve stejný den, nějak před polednem, že za dva měsíce touto dobou.... :-)))
Profilova fotka
jojo utíkáto.. my ted budem slavit dvouleté výročí a mě to přijde jak nedávno :-N
Profilova fotka
náhodou adršpachy a seč je taky pííííma ;-)
Profilova fotka
a tož to my nikam nepojedem :-D, páč nejní za co! :-N a to nám ještě o víku rupnul výfuk, dnes jde tch. pro auto, tak jsem zvědavá, co to bude zas za pálku! 8-(
Profilova fotka
huž dva? tjo... no jo, dyk Sáruš má za pár rok...tjo to letíííííí
Profilova fotka
jojo na adršpach jezdíme každý rok už pát rok (krom lonska) a milujem to tam.. máme rádi tůry, tak to letos dáme i se sáruš (už máme doma krosnu) tak se moc těším :)))

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?