Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
tak pá Ivi a zlepši docházku :-D :-)
Profilova fotka
jééééééééééééééééééééééééééééé x-) x-) x-) x-) x-) Ivi ty zas chodíš nás jen nas..t, že jdeš zas dom.... :-D
to víš - placená provokace ]-( :-D
Profilova fotka
aši jooo
chjo, dneska mě stále někdo volá, aby se zeptal jestli jako už nerodím ]-( ]-( ]-( já už to ani neberu
Profilova fotka
no a Evi, uz rodis???? :-D
nééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé
Profilova fotka
určitě? si si jistááááááááááááááááá? :-DDDDDDDDDDDDDd
Profilova fotka
a teď? a teď? a aaaaa aaaaa teď? :-D
moment, podívám se........ né, tak teď ještě taky néééééééééééé :-D :-D Hele, sháním asistentku na dobu určitou /do porodu/, která by vyřizovala veškeré telefonní hovory a posílala by otravy do prd**
už tam budeme? Už tam budeme? Kdy už tam budeme? Už tam jsme?
Profilova fotka
jeeee, ja ty telefony klidne budu brat :))))
Článek se načítá
Profilova fotka
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuž? :-D
Satyyy, děkuji zlatíčko, ihned přesměrovávám :-D :-D x-) x-)
Profilova fotka
Ahoj holky. Evi už rodíš? :-D :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
čaaau Mmaky :-D
ty vole, jestli mě to nechají nosit do 30/6 tak mě hrábne z těch telefonů :-( ]-( Jako já chápu rodinu a tak, ale proč mě denně nahánějí holky, které jsem roky neviděla???
Čau mmaky, moment se musím zeptat korvetního kapitána......ne, tak ještě ne :-D
Profilova fotka
no hele ale aby kapitánovi neodplula loď. :-D kolik přenášíš? Káji tak jsem právě na skype zjistila že si častěj píšeš s Laďou než se mnou a on mi to jako ani nehlásí :-D
Profilova fotka
Mmaky nooo tak to si doma pěkně sjednej pořádek :-D
zatím málo, TP jsme měli včera, v pátek jdu na kontrolu a asi na vyvolávačku o víku, se ale ještě uvidí jak to bude v pátek vypadat. Hele, jsem teď doma našla čaj "Svařák" tak jsem si ho udělala, obsahuje prý instantní alkohol, tak už je v konvici :-D
Profilova fotka
rodicka se opiji čajem :-D :-D :-D
Profilova fotka
no Evi u nás nezabral ani sex, dvojka vína a bouračka v jeden den, tak pochybuju o účinnosti instantního alkoholu :-D Sjednám Káji :-D
Profilova fotka
aby nebyl malej hnedka nalitej :-D
Profilova fotka
ale bacha abys neporodila na záchytce :-D
na porodním sále: "maminko a čím jste si vyvolala porod" "álééé doktore - čajem" :-D :-D :-D
co děláte normální houbovej čaj :-D :-D
ty vole, ale něco se tam začíná dít =-) =-)
Profilova fotka
to jsi měla říct rovnou že děláš houbovej čaj. No ještě že nebydlíte v patře :-D
kapitán asi jenom vytahnul kotvu, už je zase klid :-p 8-( Mmaky, ale za humny je runway :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?