Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Markys nic???? Já už pádím domů, docela to jde rychle .... humusácká bude jen ta uzávěrka. Ještě pověřím šéfa by klukům zavolal - páč něco říkal v tom smyslu že někde udělali zálohu ... ale při mém štěstí to bude ouplně něco jinšího :-( Jinak chybí mi cca 2.500 záznamů teď už cca 2.200 takže když budu držet průměr 300 za 2hod, tak budu spokojená ;-) pa pa zítra
jupííí Markys psala : máme to! Já za A, L za B x-) gratulace x-)))
Profilova fotka
x-) jůůů, taky jsem teď obdržela smsku...paráááda!
Profilova fotka
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuž to majíííííííííííííííí x-) x-) x-) taky psala, bylas rychlejší :-)
Profilova fotka
Mmaky je prostě borka :-) oba... :-)
Profilova fotka
moje ségruška státnicuje v pondělííííí :-)
Profilova fotka
taky budu držet pěstičky ;) z čeho to má?
Profilova fotka
teeeda, tak to rodince gratulujuuuu.... x-)
Profilova fotka
kaj: já ani nevím... nějaká mikro a makro ekonomie a dál nevííím 8-)
Profilova fotka
fůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůj, jdu blinkat.... mě stačila makro na stavárně, blééé
Mmaky gratulace, taky psala že to mají x-) Já jsem vymalovala předsíň, teda jen místama kde to bylo potřeba, tak jsem zvědavá jestli se něco rozjede :-)
Profilova fotka
šiš Eviku nepřeháněj to zas :-DDDD
Článek se načítá
mě tady štvaly ty fleky tak jsem to vzala jedním tahem, třeba to bude mít vliv i na prcka :-D
Profilova fotka
aby ti spíš něco neproved manža :-D a co "sousedka"?
:-D :-D neboj, v malování mám praxi, dokonce je to i bez "kocourů" no "sousedka" tu byla před chvílí :-p v pátek prý už ale jde do práce, a to my zrovna jedeme na kontrolu, takže je mi to prd platný :-o
Profilova fotka
si taky umí vybrat.... :-P
:-( no ještě zítra :-| kurňa bych potřebovala zajet na nákup, ale sama nechcu a tátu nemůžu donutit |-|
Profilova fotka
jááááák donutit, by měl sám aktivně ne? včera mi vyprávěla kámoška s 2 měsíčním miminkem jak je tatínek úžasný, automaticky a sám od sebe pomáhá kde může, krom kojení, to ještě nezvládá :-D
no jo, ale jemu se nikam po příchodu z práce domů nechce :-p on sice po cestě koupí housky a nějaké drobnosti, ale já bych potřebovala na velký nákup |-|
Profilova fotka
tak násilím... :-( když to nejde po dobrým....
no slíbil že v pátek až pojedeme z Hořovic z kontroly tak snad jo
Profilova fotka
do té doby máš umřít hladem?
já jídlo mám, docela dost, ale chtěla bych koupit prací prášek, hafo drogerie, vody, mlíka, brambory a tak, prostě těžký věci. Na zítra budu dělat asi mexické fazole a topinky a v pátek se stavíme na oběd v Hořovicích.
Profilova fotka
prostě zavel velký nákup a jede se, žádný že se mu po práci nechce..... 8-)
:-D :-D jdu se na chvilku natahnout, tak papa
Profilova fotka
paaa :-)
Profilova fotka
bys taky na oplátku mohla říct že se ti nechce vařit, prát apod.... ;-)
Profilova fotka
já su táááák ščastnáááááááááááááá :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
a te´d už tady zase budu bývat s vama :-D
Profilova fotka
jste rády co??????? :-D :-D :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?