Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Profilova fotka
to je oooouplně mimo mě.... ale zkus zjistit jako stravoše berou u vás v okolí... někde berou ticketky někdy jen sodexho někde obojí..aby vám vůbec k něčemu byly... ;-)
tak u nás se bere více méně skoro všechno ... ale nejrozšířenější jsou tyhle ... www.seky.cz a pak sodexo
tak to zkouším obvolat, by mě poskytli nějaké info. Tady na Tř sem našla přímo pobočku seky.cz tak sem zvědav. Pán se mi ozve ;-) jdu na sodex a Exit
Profilova fotka
dneska je píííma den, přišla mi čelenka a je )žasňácká a pak volali že jsou hotový prstýnkyyyyyyyy x-)
tak jsem po o. udělala jsem bramborové knedlíky s uzeným, cibulkou x-) x-) a ještě jsem to zapila nealk. pivem :-D
Profilova fotka
no pěkněěěěěěě :-D
ale že jsme si šmákli :-D x-) :-D
http://www.beremese.cz/album/view.php... to je zajímavý dort :-)
Profilova fotka
jj ten je dobrej... :-) ybch byla ušetřena krájení :-D
jako já jet teď rodit, tak jim tam u toho usnu po takovém obědě :-D hele nemá zítra Mmaky státnice? =-)
Profilova fotka
jj, zítra je má, tuším ve 12
no tak budeme držet palce ať to zvládne holka :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj holkyyy :-) tak dneska držíme vše co máme a myslíme na MArkétku :-) jinak mi psala Ivča sms, že má pc u doktůrka, tak zdraví...
Dobré ráno, palečky držíme o 106 :-)
hola hóu, Markétce držím pěstičky už od samého rána x-)) PC už je OKi, jen musím doinstalovat veškeré programy. Páč byl totál výmaz 8-)
Profilova fotka
no čaaau :-)
šáááu
Profilova fotka
copak bylo PCdlu?
ále už nějako nestíhal - hodně se sekal apod. měla sem podezření na nějakého vira, ale asi je příčinou nedostatečná operační paměť - takže jakmile ji koupí, tak tam pomaže zpět a bude zase vylepšený ;-)
Ahoj Ivi
Profilova fotka
žjooo paměť, taky bych ju sem potřebovala... občas stíhám věcí než se otevře pitomý xls... :-( teď mi zas blbne outlook, ani O. neví co s tím, nejlíp prý vyměnit celý komp už... ale bohužel tady není slyšet.... všem se hroutí pc, ale to je v pořádku, jakmile se hroutí jeho, okamžitě průser... :-/
Ahoj Evi ;-) mrkla sem na cactusa a hangár .. jako cactus 1 s *) ale co hangár .... se mi zdá hrozně malinkatý :-. Kaji, jj š mi OP objednal, mě se právě všechno hrozně moc sekalo. Než se něco otevřelo trvalo to hrozně dlouho. Popř, hledala sem něco na netu a ono se mi to seklo tak hrozně, že pomohl jen tvrdý restart :-p Evi, tys řešila stravenky viď?
sem si nainstalovala 602, účto, mozillu ;-)) a další prográmky .... teď jdu přetáhnout účto - tak mi držte pěsti by to klaplo bo mě klepne :-(
Ivi my jsme měli stravenky přes odbory, platili jsme si 10%, zbytek šel z odborů tak ti asi moc nepomůžu |-|
holky sem v háji zeleným!!!! ]-( nevyzálohovala se mi větší část roku 2008 .... takže sem v háji zeleném!!! a musím to doúčtovat znova. Tzn, cca 11měcíců :-p ;-( se picnu fakt!!! Ještě poslední záchrana by byla kdybych to měla uložený doma - ale tomu nevěřím!!! Evi, neva
Ivi ajajaj :-( ]-( tak zkus ještě doma, jinak to bude teda makačka :-(
Profilova fotka
Ivi =-) =-) =-) =-) jakto že se zezazálohovalo všecko????? mě by trefil šlak.......
se obávám že veškeré naděje sou u ledu .. nejvíc mě sere ta uzávěrka!!! ještě že mám komplet účetní deník - celý je jen leden, zbytek ee tímto oznamuji, že mě tu hezky dlouho neuvidíte!!!
takže páčko ... |-|
Profilova fotka
od Mmaky žádné zprávičky?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?