Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Profilova fotka
ahooooj :-) finladia vše odplavila jo? :-))))
jj odplavila a hodila to k ledu ;-)) ono je asi někdy potřebas dát si pár panáčků 8-))
Profilova fotka
hned je svět růžovější... ;-)
jj no ono tomu nepřidalo včerejšní hnusné počasí a starosti zda vše budu stíhat, dnes to vidím fakt jinak! Jen se modlím by už nechcalo. Jak dojedu domů to bude 15,30 rychle najíst to bude kolem 16hod. Pomažu na chaloupku tam budu tak do 18,30 max 19hod. Pak rychle oloupat cibuli, pokrájet maso .... pomocníček mi cibulku naseká a já si uvařím dneska a zítra to akorát zahustím ;-) sice půjdu spát pozdě - ale největší starost bude za mnou 8-) naplánované to mám móc pěkně - jen aby to vyšlo!
Profilova fotka
a kdopak ti bude pomáhat? :-)
kámoš do elektriky - miniprocesor x-) :-D)) za hodinu jedu pracovně do Znojma a pak rovnou domů, tak se tu neukáži. můžeš dát pls vědět na soudržné manželky??? nestíhám a mám za zády šéfa .... když to půjde večer kuknu ;-) tak zatím fáááá a hezký víkend 8-)
Profilova fotka
vyřízeno, papa Ivi :-)
Profilova fotka
ahojky tak sice umím ze 60ti otázek jen 12 ale rozhodla jsem se že to zkusím, a odklad na státnice si nedám, takže 17.6.ve 12hod. :-D takže od teď začínám propadat depce no co buď to vyjde nebo ne. na koně jsem přidala pár foteček papa
ahojky Market :-) budeme Ti držet pěsti ať Ti to vyjde x-) Alžbětka je moc krásná :-) a jak spokojeně spinká x-) brouček ...
Profilova fotka
Ahoj Mmaky, tak tfuj tfuj tfuj ;-)
Profilova fotka
Která pravidla porušuje: | Zruš tak hlaásím, že Max má za sebou konečně 1. hexu a 1. prevenar! Zvládl to docela dobře, trochu si zařval jen jak mu to píchali a pak už se smáááál. A míry - 7900 g, 68 cm mmaky: budeme na tebe všichni mysléééét! x-)
Profilova fotka
jééé makýýý, Alžbětka je kuááásnááá!!! x-)
Článek se načítá
ahojky ded: Max si jenom trochu zařval??? tak to je statečný kluk x-) Terezka řvala jak ďáblík a docela dlouho ... večer ji pak natekla nožička tak plakala znova ... tak ať to ustojíte i večer x-)
jo dedulko a vy jste asi neuvažovali o té nové vakcíně, že? synflorix či tak nějak se jmenuje ... asi na ni nemáš žádné reference známých ... já se rozhoduju jestli prevenar nebo synflorix a nebo počkat na podzim na další novou vakcínu ... prevenar je myslím 7 valentní, synflorix 10-ti a ta nová má být dokonce 13-ti valentní ... tak teď nevím ...
Profilova fotka
veru: o tom jsem ještě neslyšela...no já dala prevenar, páč ho mám v lednici od švagrovky už asi dva měsíce, tak to nebudu vyhazovat, že! ;-) jo řval jen chvíli, pak jsem si ho dala do náruče a už obhlížel Mudře ordinaci! 8-) no právě taky doufám, že mu nožka nenateče, nebo že nebude mít horečku a ustojí to! ;-)
Profilova fotka
hojjj kočeny :-)
Profilova fotka
bré ránoooooooooooo! Vstáváme děvčata, neflákáme sééééééééééé! :-p :-D
Profilova fotka
dobre ranko.... matko, co ty tady takhle brzo???? 8-(
Profilova fotka
satyyy: jááák brzo..to je normoš...Maxík vstává v rozpětí od 4 do 5 hodin - dnes to bylo v pět, včera ve čtyři!!! :-D
ahoj, mám tu šéfa ... a nefunkční tiskárnu ]-( ]-( ]-( zase se v tom někdo ryl!!!
Profilova fotka
zdaaaaaaaaaaaaaaar ženyyy :-)
Profilova fotka
no konečně už někdo i pracuje... :-p :-D 8-)
Profilova fotka
no dofoooool :-D
Profilova fotka
nedofolim! :-D
Profilova fotka
ja konecne nekdo pracuje??? ja uz pracuju pres dve hodiny!!!! 8-(
hoj :-) ... ded: a to už Max nezabere??? Terka se taky tak budí, ale po nakojení v leže zaručeně ještě vytuhne :-D
Profilova fotka
satyyy: to nebylo na tebe... ;-) to narážím tady na ty 81čky... :-D
se koukám že to tady hodně vázne ... holky pls pomoc ... řešíme tu stravenky, můžete mi některá podat nějaké info. Šéf je chce zavést a jsem z toho kapáneček jelen
Profilova fotka
zdarec... nechctěla jsem trpět samomluvou tak jsem ani nepsala... :-p Ivi u nás stravoše nemáme, já je fasuju od O. 8-) ale co počebuješ? kde se objednávají, nebo jak se účtují? tuším že to je 60% na zaměstnavatele, ale ruku do ohně za to nedám...
Ahoj Kaji, já se sem dřív nedostala .... takže ouplně chápu že si nechtěla vést monolog 8-) ;-) Vím že 55% jde do nákladů zaměstnavatele. No a teď řeším jakého distributora (firmu) vybrat. Sodexo, Exit, nebo ChéD. ... Abych třebas nevybrala toho nejdražšího poskytovatele. Účtování sem tak nějak našla, ale žila sem v domnění že zaměstnanec přispívá a tím se mu snižuje mzda. A ono je to naopak, o stravenky se navyšuje mzda a z toho se neplatí ZP, SP a daně. Potřebuji by mě někdo sesumíroval jak to vlastně je

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?