Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Profilova fotka
včera porodila švagrová kamošky, má malýho Tobiáše :-)
Evi, no moc neeee .... |-| a s tím rozením to je jako taky vtip? já mám dnes nějak dlouhé :-p Kaji, tak nechávám gratulovat ... a začalo chcát, takže to náladě též nepřidá - ty vole práce jak na kostele a tohleto ještě
ty poslední dny jsou strašný, hrozně se to vleče a člověk nikdy neví kdy to přijde, tak je furt ve střehu 8-( jsme si včera dělali s Peťou prču, jestli neodjedeme někam na 12 denní pobytový zájezd :-D :-D
ne Ivi, fakt bych už ráda měla Filípka doma, tohle je strašně dlouhý čekání, takže v depce nejsi sama :-(
to věřím, a nejhorší je když ti každej volá a píše jestli už si neporodila, viď? - na tohle nadávala známá - ani se nedivím. Uvidíš, za chvíli to budeš mít za sebou a miláška u sebe x-) já už se tak těším na fotečky, P si s nima určo pohraje - ó to bude ;-))) Jééé a veme te mě sebou? Já bych dala i 20denní pobyt ;-)
no to je fakt že tě každej bombarduje otázkama kdy to bude ]-( copak já vím?! :-( ]-( Peťa se už moc těší x-) Já bych to viděla někam do Řecka, což? 8-)
Profilova fotka
Ivi buďme rády ež prší přes týden kdy sedíme v práci a ne o víku ;) ale taky mě to počasí s**e...
Evi, Santorini prosím x-)x-)x-) a Maxe i Bobeše bereme sebou jo? Aby si kluci pohráli ;-)) Kaji, jj to jo - lepší než kdyby chcalo v sobotu. Jenže já mám spousty práce - R je dnes na závodech, zítra práce a v sobotu ta střecha. Zítra musím uvařit, před tím si vše nachysta - jenže ... problém je ten, že sem chtěla k našim pro něco zajet - co by mi tu práci hodně ulehčilo, jenže pro samou práci včera sem se tam nedostala a můj drahý mi oznámil že dnes nedorazí kolem 21,30 a to už sem tam fakt nechtěla jezdit. Takže se z toho všeho asi poseru. Jako nevadí mi, že vařím - bude to masakr, než to ukuchtím tak to bude zase 5hod i s přípravama. Ale musím ještě na střechu, posekat trávu kolem baráku a jaksi ... prostě to nestíhám a když chčije :-((
prostě je to na mě všecho hodně .. v práci práce, doma práce - domácí a pak na chaloupce. Jako se nezastavím i v neděli ...... a jako prach se sám neutře, koberec se sám nevysaje, prádlo se samo nenaskládá roztříděné do pračky, nepověsí, neusuší, nevyžehlí a neposkládá, samo se neuvaří, samo se nenatřou pohledy a samo se chaloupka taky neuklidí ..........
Profilova fotka
no, máš toho seksakramensky dost :-( pomáhá ti někdo? aspoň trávu by mohl posect někdo z chlapů ne?? to jsem říkala O. ještě před projektem, ať zapomene že budu lítat po zahradě s rýčem sekačkou a jiným podobným náčiním....
Kaji, jenže chlapi se taky nezastaví. No a pak je R jeden den v práci .... a dnes je na závodech a zítra v práci. sem se domnívala že dnes alespoň navečer dojede a prej že ne, že je to zbytečný páč dojedou kolem 19hod. Nj zbytečný to je, páč by si nemohl dát pivo .... normoš by mi to bylo jedno, ale zítřek zabitý, dnešek práce na posrání a ještě ke všemu chčije, takže tráva se bude blbě sekat
Profilova fotka
šak tráva se taky nepo a den navíc vydrží ne?
Článek se načítá
nj jenže zítra na to mít čas už vůbec nebudu ...
jako kdyby to byla nízká neřeknu popel, jenže ang trávínk to tedy rozhodně není :-p
Profilova fotka
ahojky, jsem dnes zkusila dát Maxovi první příkrm - mrkvičku a docela dobré - zbaštil tak 5 lžiček, sice se u toho jakoby nadavoval, ale dobré! ;-)
Profilova fotka
ahooj Dedul, tak mrňous už je hladový jo? :-)))
Profilova fotka
kaji: ne není, mlíčko mám pořád hodně, ale chtěla jsem to spíš vyzkoušet, jak bude reagovat! ;-)
Profilova fotka
zdá se ti být malý malej? :-D
Profilova fotka
kaji: no to rozhodně ne :-D říkám, jen jsem to prostě chtěla zkusit, jak se bude tvářit! :-N
Profilova fotka
huž mlčim :-)
Profilova fotka
tyyyyjo taková průtrž =-) a ještě bouří.... sme sledovaly teď kluky venku jak zápasí s plachtou od altánku co tu má interkontinental...mazec...
můj oběd: cornflakes + borůvkový jo + jablíčko golden d jinak, sem byla pracovně na hodinu a půl fuč a vy si toho nevšimnete!!!!
Profilova fotka
Ivy ty si furt fuč:-D tak jak to máme rozeznat? :-) já byla na papu, a i dezertík byl :-)
Profilova fotka
http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-kri... drsný :-(
Profilova fotka
holky hádejte koho tu konečně máme, malou sosinku x-)
Kaji, no tak když musím v práci makat tak tady nemůžu být non stop :-D) Jinak, šplouchanec tady už taky proběhl :-p zrovna když sem stála na zastávce a čekala na bus, který měl spoždění!!! ]-( ]-( ]-( Teď už tady zase začíná svítit - počkám, a asi se vrhnu na loupání cibule, pak skočím ven na domečk a pak??? pak budu pracovat s masíkem ;-)
http://www.novinky.cz/zahranicni/amer... ty kokso .... to muselo být. to bych raděj konec hned, než to všechno slyšet a uvědomit si, že tak jako tak umřu 8-(
Profilova fotka
no je to síla... :-( no já nemyslím tady jako tady... ale když zrovna nepíše jak mám tuchat stli pracuješ nebo lítáš venku? :-D
je mi to jasný :-D :-D :-D) dyť já to nemyslím tak doslova ;-)
8-) brý ránko včerejší depkoizní nálada je fuč x-) a už je zasejc fááájn ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?