Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
No naši letí v neděli na týden :-( :-D tak uvidíme jestli Filípka stihnou ;-) Teď už je to o něco lepší, břicho povolilo, záda se občas ozvou, ale tak 1x za hodinu, takže pohoda jazz 8-) Ahoj Veru, teda tak to už abych byla fakt každým dnem nachystaná =-)
No né že bych tě chtěla stresovat, ale domnívám se že ho určo stihnou x-)) Tak tašku už sbalenou máš - tak je to OKi. A co Max???
jj taška je sbalená ;-) Max je big brother a už se těší :-D :-)
Evi: to si piš x-)
Akorát jsem teda měla blbý pocit, že tam jedu jako zbytečně, ale doktorka i sestřičky mě uklidnili, že některé tam jezdí 5x za týden jako že "už" :-) a že raději 2x na prázdno než 1x pozdě :-) byli moc fajn
přesně to samé nám Evi taky říkali i v kurzu x-) už se těším na fotečky Filípka x-)
si to nějak pořád nepřipouštím že by jako "už" když vidím kolik mám doma ještě práce s decoupage a tak :-D :-D
ježiš Veru, kdo ti vyměnil dítě za větší model?! :-D x-) =-) =-) Ta už je tááák velká
evi: roste roste :-) no má už 3 měsíce a 2 dny :-) 5800gr a 63cm x-)
je překrásná x-) x-) x-) škoda že jste daleko, jsme mohli mít pro Fífu nevěstu ;-)
Profilova fotka
Evi poškeeeej, ještě půjde na studia do Phy, se potkáááj, a budeeeeee :-))))))))
děkuji :-) ... ono to strašně utíká :-( ... bobek Fífa, ještě je v bříšku a mamča už mu hledá nevěstu :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
:-D holky mažu si pro to cd, zatím paaa
jen rekogniskuji terén :-D
vidím že o kluky bude nouze - zatím převládaj holčičky. Max je tu zatím samotinký - ještě že se blíží posila Filípek :-D) Evi, prej moc práce - mýdla a decoupage :-D :-D :-D Kaji, tak mazej ;-)
teda už to vypadalo, že dneska bude taky pěkně ... a začalo pršet ]-( .... počasí je fakt děsné :-( ... to neba ...
ivi: no tak musíte s Kajkou začít vyrovnávat skore holky:kluci :-D
no to je fakt, jediná posila von Dedulka a ještě ke všemu daleko :-( :-D
Profilova fotka
evi: šjova, tak první porodka za tebou jo...no tak to bude asi hooodně brzy, co! ;-)
Profilova fotka
zdaaaaar :-) jsem z5 :-)
ahoj dedul, no jsem zvědavá kdy se mu bude chtít ven :-)
Profilova fotka
juuuuuu tady už se pomalu rodííí.. Evi tož doufám, že ten skutečný porod bude rychlý.. páč už bys mohla mít opravdu klídek!!!!! sis to teda užila... Já měla super těhu.. ani nevím co to jsou porodní bolesti.. ani posly jsem neměla :-p
Ahoj Ywi, no taky doufám, že mi to finále vynahradí když zlobil skoro celou dobu :-p ;-)
Ywi, ty si neměla ani posly? Jujky ... vlastně ty si měla týden do TP nebo ne? Evi, jj určo bude Fífa to nej dítko ;-)) Tady u nás už je konečně zasejc hezky, sluníčko šajní o 106, ale hrozně to píchá - takže čekám že brzy bude buřina. Odpo si hned zaběhnu na čerešně - máme tady celou álej .... tak si naškubu na sváču, véču a zítra do práce na chuť ;-))
já udělala včera z čerešní marmošku, ještě nevím jaká je, ale asi dobrá :-D
Profilova fotka
Evi on ti to hlavně vynahradí až bude venku... určo to bude velké zlatíčko!!!!!!!!!!!!!!!!!! ivi jojo já měla termín 28. a rodila jsem 21. takže jsem vůbec neměla žádné bolesti..
Profilova fotka
Evi on ti to hlavně vynahradí až bude venku... určo to bude velké zlatíčko!!!!!!!!!!!!!!!!!! ivi jojo já měla termín 28. a rodila jsem 21. takže jsem vůbec neměla žádné bolesti.. taky chci aby šajnilo sluníčko, páč chci vyrazit se Sáruš na brusle, ale zatim ted nič moč :-p
jo jinak Ywi, moc pěkný účes - slušííí x-) x-) jdu si dát oběd, dítě má asi hlad tak tam mlátí do maminky :-x
Profilova fotka
brýtro vietname :-)
ti dám brý ... moc tedy neee - mlha jak v ranci :-p navíc mám nastuzený krk, takže na pravou stranu je nemožno se otočit ]-( ale pozitivum je, že tu mám čerešně co sem si byla včera za měsíčku natrhat 8-) za měsíčku páč sem je škubala kolem 22hod :-p Jinak, dnes je divná nálada .... a š odpadla anglina páč je úča marod --- takže tu bude, ale stejnak mám hafo práce takže tak no :-( Evi, si mě předběhla - Ywči to sluší a moc x-) já bych tohle mít nemohla :-D) A s tím albem .... taky mi to nepasuje, nevěsta jak panenka a ženich jak dyby šel na kafe :-( ale když nerad sako tak proč ne

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?