Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Profilova fotka
Ivi a co nějaké fotky, hm? :-)
jj tajemná jak hrad v Karpatech :-D :-D :-D) hi hi hi, tak to moc na spánek nevypadá - když obchází v postýlce a povídá si ;-))
Profilova fotka
jojo taky ci vidět nějako fotooooooooooos
Kaji ahojky ;-) foto neee ...
no no, vy jste mi ale ženský jaksi zvědavé?? :-D) a nechcete někdy přijet osobně na kontrolní den?
Profilova fotka
to víš, od čeho jsme ženský :-D
Profilova fotka
tak už je tuhoš ;-) tak tak.. jsme ženský zvědavý :-D
Profilova fotka
to bylo rychlý Ywi :-D
tak to byla rychlovka ... hele nedáváš jí náhodou nějaké opiáty? odvar z makovic apod.? :-D ;-) jj však vím - já sem taky zvědavá a těší mě další krůček k bydlení každé z vás, u Klárky teď svatbička x-))
http://www.beremese.cz/album/album.ph... x-) krásné fotečky .... nevěsta měla krásný oučes
Profilova fotka
zrovna dneska jdu řešit další kapelu v pořadí, jdu si pro cd a mám slíbené i dvd od kámošky která je tam měla a vychvalovala, tak su zvědavson...
Profilova fotka
ona se unaví.. já ji položím a je mrtvá :))))
Článek se načítá
Profilova fotka
zrovna včera jsem na ní koukala a nestačila jsem se divit =-) mě se nelíbí, je přečančaná... :-x
Profilova fotka
ivi hezké :-) kaj tak at dobře pořídíš
Profilova fotka
ty vlasy myslím.... boooožátko malééé :-))))
Profilova fotka
dali nám i termín na poslech live, ale to sme zrovna pryč :-( sakryš už to chci mít za sebou, přestává mě to bavit, O. nadšení odpadlo (prý vidí jak tím žiju tak mě nechá), dělám to už všecko sama...
Profilova fotka
kaj já si to taky všechno dělala sama.. asi to tak má být ;-) jinak kočárek už je prodaný.. těžko se mi sním loučilo ;-(
Profilova fotka
já vím asi jo... nevím čím to, asi počasím, ale mám poslední dobou chvílema náladu kdy se mi necgce lautr nic, nic mě nebaví.... O. přišel nadšen nápadem s koly o víku, já to mám nějak na háku |-| ale bude líp, to přejde... Ywi až teď? já myslela že už je pryyyyč
Kaji, buĎ ráda že si to zařizuješ sama ;-) máš klid - oni chlapi těžce nesou řešení svatby. .... Já s R řešila max svatebko (dala sem mu na výběr z mých 6tinávrhů), pak mi pomáhal s čoko a dávat dokupy oznamka :-) samo ještěě že prstýnky ywi, už je prodaný?????
Profilova fotka
no po hospodě dostal za úkol najít kapelu...hm a zas to sháním já.... zbytek je jasný že je na mě... to mu akortá říkám návrhy a chci slyšet ano, žádné ne... :-D
Profilova fotka
Kaj ono nemůže být pořád posvícení.. někdy je lepší nálada a někdy horší.. Ale nebuj.. svůj den si užijete oba ikdyž třeba né vše bude tip top ;-) no mě ten prodej zasekla jedna paní.. nejdřív ho chtěla a pak se dlouho neozývala a pak mi napsala že jí rodiče koupily jiný.. ale huž je fuč..
Profilova fotka
no já vím, díky... už ať sakra vyleze to slunko a je teplo!!!!!!
Kaji ;-) nebooooj vše bude oká ;-)) je jen jedno důležité pravidlo : i když máš svatby plnou hlavu, nesmíš to denně řešit s O. Páč chlapi sou na tohle citlivý. Nevím, proč - ale je to tak! Tak a u nás začalo pršet ]-( se picnu :-| ale dělám výplaty - tak nálada ;-) dobrá .... Ywi, tak už je fuč ;-( sem tajně doufala by nebyl ... nu což ..... setřu slzu a jedu dál
Profilova fotka
to já s ním neřeším denně, neboj... ;-) tak jednou za týden (většinou o víku) sednem co mám novýho, co potřebujeme a go ježíšku go :-)
Dobrý den, tak máme za sebou cvičnou jízdu do porodnice :-D včera v 19 mě začaly pekelně boelt záda v kříži, takže teplá vana a dobrý, pak znova ve 22:00, zase vana, ale to už moc nezabralo, do toho se přidalo břicho. Celou noc jsem nespala jak to bolelo a ráno od 7 hodin po 2 minutách bolest břicho-záda, tak jsem v 8 zavolala Peťovi ať přijede a jeli jsme. V porodce mi natočili monitor, kontrakce tam byly, ale ne úplně na porod, dole je vše připravené, takže je to prý otázka několika dní ;-) no ptali se, jestli tam chci zůstat nebo ne, že to není úplně nutný, ale jak chci. Tak já raději budu ještě chvilku doma :-)
Evi ;-) to vypadá dobře!!! Držím pěstičky ať to máš rychle za sebou a Filípka u sebe 8-) ale ještě si pořádně odpočiň. Co v nemocnici - doma je lépe :-)) Hele a co nastávající otec? Byl nervózní? Jel rychle, nadával ostatním řidičům že jsou to v, b, k???
Ahoj Ivi, no říkala paní doktorka, že se taky můžeme vidět klidně ještě večer :-D Peťa jel jako se sanitkou, to víš, kolik bylo po cestě volů, blbců, magorů a ptáků :-D :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
ahoooj Eviiiii, hele ať ti dá Filípek aspoň na chvilku klídek.... za těch 9 měsíců hezký potrápil...... tak doufám že to aspoň bude hodný dítko :-D
A jak se cítíš teĎ? co malý - ono se říká, že před porodem se jakoby úplně uklidní a je dítko hodné ;-)) hi hi hi, no dokážu si představit ty stáda volů, lán blbců a magorů a hejna ptáků :-D :-D :-D Vaše máš ještě na dovolené viď? Nebo pojedou?
ahojky :-) Evi: tak to už bude brzo :-))) mě si tam chtěli nechat ve středu a v neděli už byla Terinka venku :-D držím pěsti :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?