Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
holky, já nevím jak vy ... ale i když dělám avon a stestřenka oriflame, doporučuji - zajděte si do lékárny pro zpevňující krémy ... třebas na nohy a zadek je výborný ryor - břečťanový, stojí 99,- a v akcích ho maj i kolem 80,- poradila mi to tady jedna kočka z brms co si píšem na termínku a doopravdy se výsledky dostaví do týdne pravidelného mazání!
fuj, ty nervy loni :-p no a letos vlastně zas :-D ale jinýho typu :-) Ivi ten ryor jsem kdysi používala a myslím že byl dobrý. Co mi teda ale nesedí je NIVEA :-(
jj ryor je výborný ;-) niveu nesnesu ani na vlasech, jako krém pleťový či tělový -.... prostě celkově značku Nivea moje tělo jaksi ignoruje :-p
ivi: já na Ryor taky nedám dopustit ... :-) ... ale když jsem to dostala od kamošky, tak to vypatlám :-D
akorát mi řekněte co teda jestli tohle: http://www.body-form.cz/index.php?pag... nebo http://www.body-form.cz/index.php?pag... nebo http://www.body-form.cz/index.php?pag...
Evi být tebou tak zkusím ten zpevňující ... přeci jen budeš mít povytáhlou pokožku - tak aby se to hodilo do normálu a pokožka se posílila ;-) na tuky bych to nebrala - ty si moc nepřibrala a tlustá nejsi
o.k. tak si to ukládám do oblíbených a pak nakoupím ;-)
souhlasím s Iviskou :-) holky nemáte tip na koupi cestovní postýlky??? co koupit???
Veru, počkej, mrknu se ti do jednoho časopisu a hodím odkaz
http://www.babyexpert.cz/produkt/cest...
Profilova fotka
děláte něco?
Ahoj maminko x-) děláme - drbeme :-D) a já se snažím ještě do toho pracovat ;-) a co nového u vás? podařil se ti už nějak denní režim?
Článek se načítá
nazdááár tak jak je maminko?
Profilova fotka
nazdááár novopečená mamčo...tak co Bětule - jak poslouchá? :-)
evi: díky ... super cena :-) hojky mamino :-) jak se daří?
Profilova fotka
jojo holky daří se dobře, malá je moc hodná. V noci se budí každé 3 hodiny a tak hoďku je vzhůru než znovu zabere takže pohoda. Řve jen když tlačí jinak je milionová.
Profilova fotka
mmaky: jojooo, kde jsou ty časy, kdy Max furt jen spáááál! x-) - první dva měsíce byly (oproti nynějšku) pohodáááá! x-) a co bříško - bolí ještě? stejně tě pustili jaksi brzo - u nás v uH se po císaří pouští až 6. nebo 7 den (nepočítaje den porodu) ;-)
Profilova fotka
no tady když je vše ok tak od 5tého dne. Ale u mě bylo drámo díky té infekci a díky tomu že jsem byla do poslední hodiny na kapačkách. nakonec to sestřičky (samozřejmě známé) ukecaly a jím antibiotika v prášcích. takže jsem udělala smutné oči a jsme doma.
Profilova fotka
mmaky: jaké infekci? :-.
Profilova fotka
No tak něja od porodu není nic jak by mělo být, naštěstí aspoň od porodu je malá v pohodě,... ale už se mi savec budí. takže popis vám pošlu hned jakmile zase usne, pokusím se ještě teď to sepsat, ale pochybuju že to stihnu.
jo tys měla vlastně toho streptokoka, viď? :-( No ale zaplaťpánbůh už to máš za sebou a zdravou Beťku :-)
mmaky: tak to je Bětulinká hodná ... :-) my to tak taky měli za začátku ale teď je ještě hodnější ... tak držím pěsti ať to Bětulince vydrží x-) a maminku moc netrápí ... no nic ... tygr usnul, tak si jdu uvařit aspoň polévku ... páčko zatím ... jinak u nás je dneska hnusně ... zase ... co chvilku prší, fouká studený vítr .... normálka aprílové počasí ... tak to vypadá, že dneska budem zase sedět doma ... ]-(
Profilova fotka
jeee sem propásla Mmaky... :-( tak jdu na oběd třeba budu mít štěstí pak :-)
kaji, markys má hodnou dceru a ta jí nechá volnou chvilku na brms 8-)
Profilova fotka
to doufám ;) sem tuuu a hlásím že sem měla telecí ragů s rýží, ňam :-)
já jsem si dneska udělala zeleninou polífku s vejcem, mňam, akorát to horký na ten zub au au au :-( :-(
evi: tak to máme stejný obídek ... :-)
Profilova fotka
Evi bolí na teplý?? to není good.... :-(
bolí jak na teplý tak na studený :-(
nemůže to být třeba tím, že jsem změnila pastu?? =-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?