Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
tak co já budu dneska dělat? Asi nic :-D :-D
Profilova fotka
nepruď :-D a neceš rodit? :-D
jéé tak to mi spadl kámen ze srdce .. koláčky budou i před obřadem x-) Evi jen odpočívej, si myslím že zítra pojedeš směr porodnice .... 8-)
Ivi to pojedu 100% - mám totiž kontrolu :-D :-D
dobré ránko holky :-) tak a je ze mě slaměná vdova :-( .... to bude náročný týden ...
Profilova fotka
japato Veru??? no Ivi v plánu to je, ale jak to dopadne... :-D
Ahoj Veru, jejda, ale to zvládnete
Kaji, to je fuk jak to dopadne, hlavně že dopadne x-)) Ahoj Veru, ať vám to rychle uteče ;-)
no R. odjel dnes na služebku a v podstatě neví kdy se vrátí, podle toho jak jim to půjde buď v sobotu a nebo až v neděli a pak hned v pondělí jede do Praglu na školení na celý týden :-( ... evi: no musíme :-) nemáme na výběr ale už teď je nám šmutno ... celý týden byl od ráno do večera v práci ... :-(
škoda Veru že nebydlíme kousek od sebe, jsme mohly vyrazit s kočárkem :-)
evi: jj ... to je škoda ... chodím pořád sama ....
evi: kdypak má Filípek termín ???
Článek se načítá
holky co na ně říkáte? ... http://www.astratex.cz/damske-plavky-...
Veru plavky krásné x-) TP máme 22/6
no tak to máte ještě spoustu času :-))) uvažuju nad nima ... aspon bych schovala ty škaredé strie pod pupíkem :-(((
Profilova fotka
veru: plavky supééér! ještě tak kdybych do nich měla postavu... :-D evi: jééé holka -blíží se ti to, blíží! x-) veru, já taky chodím kočárkovat sama, ale je to hlavně i pro to, že když s někým mluvím, tak Max mi nechce spát..takže mám smolíka! :-p dnes jsem domluvená s jednou kámoškou, že zajdeme do čtyřlístku - to je nějaké hraní s dětmi - tak jsem zvědavá, co to bude- nemám sice moc ráda tyhle organizované akce, ale zkusím to - Max je děsně akční, furt se s ním musí něco dělat...a už mi dochází nápady a inspirace! ;-)
Profilova fotka
veru: mně se na pupku nic neudělalo, ale za to prdel mi popraskal řádně 8-( , takže musím mít nohavičkové kalhotky-jako plavky myslím... :-p
Profilova fotka
Veru plavky jsou waaaaaw :-)
no dávám si max 14 dní. Navíc 22/6 je akorát úplněk a to říkal doktor, že všechny začnou rodit :-D
včera mi říkal taťka "domluv malýmu Horáčkovi, ať ještě nechodí ven, my se vracíme z dovolené až 21/6 a oni by nás zpátky nepustili. Já totiž nemám pas jako děda na cestu zpátky" :-D :-D :-D
ded: tak mě popraskalo břicho ]-( ... a to jsem ještě měsíc před porodem nic neměla ... a pak to popraskalo ... :-( no tak mě Terezka spinká ale nemám s kým kočarkovat ... kamošky v KA nemám ... a ty co jsem měla se odstěhovaly pryč ... takže chodím sama a sama ... sem tam přijde segra nebo mamča ... kaj: ale ta cena se mi vůbec nelíbí ... :-(
evi: taťka je srandista :-D
Veru oni ty strije ale časem vyblednou a nebude to moc vidět. Mažeš se teď nějakým krémem na zpevnění nebo něco?
Profilova fotka
no jo, cena by mohla být příjemnější....
evi: mažu jak divá ... a je fakt že to i pomáhá :-) ...
a čím mažeš Veru, já jsem teď koukala na Bonella post natal
mám zpěvnující gel na bříško z Oriflame ... a gel na strie z Avonu ...
taky se po něčem mrknu. Já od začátku mažu tím Elastin Q, pěkně voní a nelepí. Měla jsem nějaký olej od HIPP a strašně mě svědělo tělo :-( Jo a já mám dneska výročíí - rok od státnice :-D
mazala jsem stejným a pak ještě olejem od weledy a stejně to prasklo ... takže si myslím, že prostě když to má prasknout, tak praskne :-( tak to gratulujeme k výročí :-)
Profilova fotka
tak gratulieren Evi ;)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?