Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Profilova fotka
Ahojky Yw... tady to nejak vazne... je tu cim dal tim vic matek nez pracujicich... tak to podle toho vypadaa ;-)
Profilova fotka
Ahoooooooooooj :-)
Profilova fotka
nesloučíme diskuze? :-D
Profilova fotka
jojo taky si říkám, že jestli vám to jako netěhotným a bezdětným nepřijde už blbý :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
Yw... nam to blby teda neprijde :-p a neni vam to blby, ze na nas takhle kašlete?? ;-) :-D Kaj... sloucit diskuze??? no, to nevim, jestli prijde ... vy jste na nas moc ukecane :-D :-D :-D
Profilova fotka
jaaak jako nám netěhotným.. a co jako vy maminy, vy se furt někde flákáte a na nás kašlete... :-D aspoň se něco dozvíte :-D
bré ránko :-D jak jako blbé netěhotným !!! My makáme aby vy těhule a na MD mohly dostávat pak peněžitou pomoc v mateřství - takže se vlastně obětujeme pro vás :-D) však my si počkáme a vy nám to pak zasejc vrátíte :-D ;-) Kristi, my a ukecané? Poslední měsíc to tady hodně ochablo ...
Profilova fotka
no já myslela to že nejste těhu ani maminy.. už ten váš stav je trošku nůďo :-D :-D :-D Jééééžiš to mi připomíná, že se mi dnes vnoci zdálo že jsem zase těhu.. brrrrrrrrrrrrrrrrrrr :-p :-S a já na vás nekašlu.. na mě se vykašlal náš počítač ]-( ivi já taky makám :-D :-D
Profilova fotka
Yw... ty mas teda sny :-D no a neplanujete vrhnout se na druhy???
Profilova fotka
jááák nůďo?! jako má svatba je nůďo jo?!?!?! :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Profilova fotka
satyy ani náááááááááááááhodou.. já ted na další dítko nemám ani pomyšlení :-p :-p kaj jéééééééééééžiš promííííín.. to samozřejmě není a už se jí nemůžu dočkat to mi věř :-D
Profilova fotka
ahoj holky... jako má tady někdo něco proti maminám na MD!!!!! ]-( :-D :-D :-D
Článek se načítá
Dobré ráno, tak jsem se konečně dneska trochu prospala :-) Ale začal mi trnout zub :-( občas tohle mrcha dělá, ale kaz tam není :-S
Ahoj Deduli, hyn na něěěěěě ]-( ]-( ]-( :-D :-D :-D
Profilova fotka
no proto :-D právě si mejluju s paní z toho kempu kde bude hostina a poslala mi úplně krásné obrázky na inspiračku... x-) a mým nápadem mořské svatbičky je nadšená takže vyjde vstříc dvojnásob, juch.... :-))) Yw že nevíš jaký bude dortík? :-D
Profilova fotka
šaaau Ded, Eviku.... :-) konečně zas trochu rušno tadyk... :-)
http://www.modrykonik.sk/album/view.p... kuk kolik máme miminek - všechny začaly rodit jaxi dřív :-)
Ywi, nj já vím že taky pracuješ ;-) a jinak, gratuluji Sárince k prvnímu zoubku - snad se brzy dočkáme nějaké foto dokumentace ;-) a taky k 10m ;-)) Evi, všechny rodí - a ty zatím nic, jééé píšeš že ses vyspala? Krom tedy toho zoubku? Ó že by se Filípek připravoval?? Kaji, fááákt? Ukááá - pošly to mejlíkem ;-))
Profilova fotka
holky poslala jsem vám to, tak se pokochejte.... dost toho použiju :-)
http://www.beremese.cz/album/album.ph... Káji kuk svatba Průhonice :-)
Profilova fotka
jj, už se tam těším... :-) jooo a v bandě bude další svatbaaaaa :-) pamatujete na tu píp co mi uháněla O.? tak ta....
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/view.p... jsem pridala nejaky novy fotky toho segrinyho tlustocha :-D
Kaji fakt jo??? šijóva ... vy se usvadbujete :-D Kristi, jdu kuknout ;-)
Profilova fotka
ja bych sla taky nekam na svatbu... hlavne na kolacky :-D :-D :-D
Satyyy, ten je boží x-) x-)
Profilova fotka
bozi on je... jen uz je to narocny ho nosit... protoze uz pokoril hranici 10kg a ja na to nejak nejsem cvicena :-N
http://www.blesk.cz/clanek/zabava-psi... x-) x-)
Kristi, tak dojdi 8/8 ... se slezem na jedné svatbě a čeba budou aj koláčky???? x-) Fotečky sem viděla už na FB ;-) ale je to kus chlapa povím ti!
Profilova fotka
je ho kus... a jeste je lenoch, takze ani nechodi, ani poradne neleze... tak nema byt tlustoch ;-) Evi, to je pejskuuuuu :-D uvidim, jak mi to 8.8. vyjde... ;-)
Profilova fotka
jjj přijď, koláčky jsou v plánu i před obřadem ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?