Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Profilova fotka
ivis: Jarda se ještě hraje s tou koupelnou...ale už to bude brzy hotové! ;-)...to víš, dělá to hlavně po chvílích po práci...tak to jde pomalu! ;-)
Ahoj Ivi, no zkusím se přes den natahnout, ale je mi jako po flámu :-|
Profilova fotka
Veru chuděrka maláááááá Dedul a co nějaké nové fotos? dlouho si nic neposlala ;-)
Ahoj Veru, Terezka malá :-( tak snad už bude dobře
Profilova fotka
veru: jéjda...chudinka malá, no Max ještě není naočkovaný vůbec, tak jsem zvědavá, jak to bude snášet... kaji: no není co fotit - naposledy mám na střeše ty vstupní dveře...musím pak fotnout koupelku, ale až tam bude vana...zatím to tam vypadá jako staveniště a né koupelka§ :-D
jsem bohatááááá - přišla nemocenská :-D x-) x-)
Evi x-) a můžeš jít rodit ;-) hele a přišlo ti to alespoň vše v kupě? Hele když už probíhá očistná fáze tak to vypadá doopravdy nadějně! Známá říkala, že pár dní před porodem se mimčo podivuhodně uklidnilo .... Veru, |-| |-| |-| hlavně že ten Panadol zabral ;-)
Ivi jj :-) to jsem teda zvědavá kdy si to náš malý vybere. Jsem mluvila před chvilku s mamkou a říkala že ona tohle měla tak 10 dní před porodem =-)
Ivi ta mejdlíčka se ti pořád nezobrazují? =-) Zkus se tam dostat přes to fotoalbum "tvoření" řekla bych, že mám nový super objekt zájmu x-) x-) akorát mi na to už moc čas nezbývá
ded: vy jste ještě nebyli ani na povinném očkování ??? hexavakcínou??? no vytrpěla si bobešek ... ale už je asi dobře ... no na druhou stranu poprvé opravdu plakala ... jinak jen křičí, že má hlad :-D
Profilova fotka
veru: nene, malý má stále velké to TBC :-|
ded: aha ... :-|
Článek se načítá
Profilova fotka
Evi nechceš mi vyrobit modrý s mušličkama? :-D
Káji, když to stihnu tak klíííďo :-)
Profilova fotka
a co gel. svíčky? zkoušelas už?
svíčky jsem ještě nezkoušel, bojim =-)
http://www.novinky.cz/domaci/170327-c... to je zase vostuda :-S
Profilova fotka
juk na FB x-) x-) x-) x-) x-)
jdu se zkusit ještě natahnout a odpočívat, zatím papa
papa Evi ... to je rozumnné ... já si jdu uvařit obídek a pověsit pradlo ze 2 praček ... :-S
Evi, před tím sem zkoušela najíždět přes fotoabum a jediné co tam bylo byly 2 prázdné čverečky, no a teď sem to zkusila znova a huž sem viděla!!! Fakt jsi šikovná, mě se moc moc líbí to prkénko. A gelových svíček se vůbec nemusíš bát x-) Jj ráno to říkali na Impulsu - ale zase, ať sou raděj tam, než tady!
Profilova fotka
jsem zpátky z obídku :-)
copak si měla??? holky, nezdá se vám že ve svatebním albu Pan pravý a ...??? něco nehraje? já nevím, ale příjde mi jako by to bylo postahhované z netu
myslím tohle http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Profilova fotka
Ivi nepřijde, už sem viděla fotky z MAuricia (svatební)... proooooč? měla jsem vepř. řízek s brkaší :-)
já jako tady viděla svatební od moře - z mauricia a tak, ale tohle mi prostě nějak nepasuje. na jedné fotce je on vysoký a štíhlý a na druhé zase podsaditý ... fakt nevím, dokonce psala aj jedna holka do gratulací - že ta svatební kytí asi nemohla být její - že se lautr ten stejný obr stahovala z netu (na chlup stejná kytka se ti asi nepodaří ne?) velké fotky jsou OK, ale těm malým ani za mák nevěřím
Profilova fotka
aham detailěn jsem na to nekoukala... nemá to jako inspirace vs realita?
Kaji, to by neměla přeci ve svatebním albu ... měla u toho popis ještě že "moje kytka" nebo tak něco - teď už to tam tuším že není ..... fíha 13,40, vypínám PC, poklízím, rychle na wecko a šupajda ..... zatím pa pa a zítra 8-)
Profilova fotka
nevím, já ti zas až tak nesleduju... koukám co mě zaujme, zkopčím a čau ;-) tak paaa Ivi :-)
Profilova fotka
Ahoj holky.. :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?