Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Profilova fotka
uuuuuuuuuž? no suprrrrrrrrrr :-)
fíha to je rychlovka x-)) už se těšíííím ;-)
dobré ránko :-) ... tak to je super, že je už pustí :-) ... já se těšila domů hrozně moooc :-D my jdeme dneska na první očkování, tak jsem zvědavá, jak to Terezka zvládne ... no snad to nebude horor :-D jdu si udělat snídani ...
Profilova fotka
jeee, holky uz jdou domu :))
jo a přidala jsem pár foteček Terezky http://www.modrykonik.cz/album/album.... a na facebooku jsou fotky ze křtin :-)
Profilova fotka
jeeeešišku ta je sladká, jak se smějeeee x-)
Nazdar ženy, tak jsem zpět z nákupu a mám vyžehleno :-) Veru, Terezka je krásná a vidím v ní víc tebe než Radka. Po Radkovi bych řekla oči, ale jinak celá ty x-)
Evi: tak to jsi jediný člověk co to říká ... všichni říkají, že je to celý Radek :-D
Ahoj Veru, no mě přišlo na té fotce z křestu jak jste tam spolu že je to celá ty :-)
Profilova fotka
Dedulíne?!?!?!?!!!!!!!!!!! já tě praštím ]-( :-D
Holky, nestíhám .. plno práce - ale jdu okuknout fotečky z MK a zbytek dokoukám snad někdy doma ;-)
Veru, to je lumpačisko :-D jí to kouká z očiček ;-)
Článek se načítá
http://www.modrykonik.cz/album/view.p... tady ta paní byla včera na primě v tom pořadu : souboj v těžké váze ... za 2m shodila tuším že 13kg ;-)
jj to je ona, a 17 cm v pase :-)
tak to je dobrá x-) , ale otázka je, zda je to zdravé takhle rychle shodit tolik kilo ... ...
ty fole, bych potřebovala zhubnout těch 20kg .... x-) Jinak, taťka se mě ptal že kolik jako měřím, povídám 164cm a on, hmmm si představ - že to jak si vysoká by si měla na váze 8-( 8-( 8-( 8-( jako paní margitě nezávidím, ale divím se že to nechala dojít tak daleko =-)
ivi: lumpík to je :-) ... už má své fígle :-D
no nic jdu se zkulturnit, trošku poklidit a půjdeme na ten ďobanec ... a snad i naušničky už bude mít ... mějte se :-)
no myslím že u těch dost silných to jde ze začátku samo. Upravila si dost stravu tak to šlo.
jdu taky něco dělat, tak zatím papa
Veru - se domnívám že ze začátku se hlavně projeví změna stravy + cvičení. Tzn. pokud zařadíš hodně vlákniny - nic ti vlasně ve střívkách nezůstává, odbourá se nadýmání a já nevím co ještě. Navíc pokud cvičila opravdu poctivě - tak tomu věřím. Ona tam pak říkala, že vlastně každý den byla buď ve fitku, či sauně, plavčit ... takže opravdu věřím, že to šlo rychle.
Profilova fotka
no shodit jak shodit, ale udržet.... :-)
přesně tak Káji .... nejde o to jen to shodit - ale udržet si to! Je to pak změna na celý život a musíš se stále hlídat. Všude se píše tak 5let než se ti metabolismus opravdu hodí do rovnováhy. Ale musíš dodržovat jídlo 5-6x denně po 2-3hod. Základ snídaně, lehká svačinka v podobě ovoce či jogo, oběd, odpo sváča a na večeru jen zeleninka. Jak tohle začneš flákat jdou kg nahoru. Znám to, v zimě jsem poctivě jedla a snažila se řídit těmito pravidly, shubla sem kolem 4kg ale pak to šlo nahoru - stres, shon, nedostatek času na jídlo a hups už to bylo zpět :-( :-p
Profilova fotka
když jsme u toho jídla, jdu na o 8-)
tak jsem po o. se mi nechtělo vařit, tak jsem si mázla 2 krajíce chleba se šunkou a sýrem :-)
Profilova fotka
já měla zeleninový karboše a teď se pro změnu cpu třešněma :-)
obojí beru - mňam x-) x-) x-)
Profilova fotka
tak pár třešní posílám po poštovním holubovi jo? :-D
tak joooo, děkujeme x-) x-) x-) x-)
Profilova fotka
a jak ti je matko? :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?