Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Profilova fotka
tjo to bych tipla víc.... (jako těch beden)... kámoška co to má teď v sobotu má jen 1,5kg =-) + minizákusky
ty jo to je strašně mááálo :-| :-| :-| :-| :-| já teda nevím pro kolik lidé to má, ale jen 2 kila dáš na stoly mezi lidi
Profilova fotka
jj, psala ež to má jen na stůl....
tak to potom jo, jinač to by bylo fakt málo. No já být tebou jestli nepočítáte že rozdáte výslužky těm co pak budou odcházet domů bych vzala tak cca 5 kilo
Profilova fotka
no chci vzít nějaké ty mini koláčky, pak ty větší co jsou na moravě a pak co já vím něco málo na zobání ěnjakého malého cukrovíčka - třeba věnečky ala labuť..ale bude teplo, tak spíš něco nenáročnýho na teplotu... sice může být 20 stupňů ale může být taky 35...
no já myslím, že když vezmeš ty koláčky tak vydrží i velké teplo. Labuťky jsou sice fajn, ale je fakt, že to rychle taje =-)
Profilova fotka
jo a s tím že 300 minikoláčky do výslužek (30x10) a pak něco na stůl... moravské mezi obřadem + na stůl a cukroví jen na stůl
a jaký máte vybraný svatební dort? Hele a co třeba takové ty malé kremrole + ovocné košíčky
Profilova fotka
kremrole? tam je krém ne???? dort ještě nemáme... :-(
tam je taková tuhá pěna, to by mělo vydržet http://www.sweetdelight.cz/product.ph... hele kuk sem x-) x-) x-) x-) ale ta cena je hnus, ale na oko pěkný
http://www.italskacukrarna.cz/CZE/Goo... můžeš mrknout pro inspiraci sem na ty minidezerty
http://fotomiluska.vyrobce.cz/display...
Článek se načítá
Profilova fotka
díííííííííííííííky :-)
Profilova fotka
šjoova Evi - takové zákusky sem ani neháááž! x-) to dítě už spí víc jak tři hodiny????!!!! :-. :-N
Profilova fotka
ještě juknu někam do diskuzí kdo toho kolik měl... ale nejhoší bude přehlasovat O., být na něm tak sladký není žádný :-| tak sme mu s mamkou vysvětlovaly že ad 1/ to k svatbě prostě patří a ad 2/ z těch 80 lidí se najde minimálně polovina která si sladký dá rádo... a ad 3/ něco na to mstole být musí, že.....
Profilova fotka
3 hoďky? co ste s ním provedli? :-D
Dedul, to dělá čerstvý vzduch :-) Káji, jo to sladký si prosaď - to ke svatbě patří. Nemusíte toho mít hned vagón, však to O. jíst nemusí :-)
Profilova fotka
že jo... já si taky myslím.... 80 lidí toho sežere mraky... se vsadím že i tak toho bude málo.... :-x
to je jako kobylky v Egyptě :-D
jdu ven trochu počochnit Maxíka, papa a hezký zbytek odpoledne :-)
Profilova fotka
papaaaa :-) pozdravuj letítka a Maxíkovi hubana :-)
Dobré ráno Vietname :-)
Profilova fotka
no nazdááár, taky vstávačka v pět?! 8-)
Profilova fotka
dobre ranko... tedy je to same ranni ptace :-.
Profilova fotka
satyyy: hola, ty už jsi v rachotě? :-)
Profilova fotka
nojo, uz jsem v praci... nejak jsem nemohla dospat :-D
Profilova fotka
nazdar ranní ptáčátka :-)
Bré ránko ;-) šiši proč vy na MD ještě nebucáte - když možete :-D nebo nemožete??? 8-)) Jinak, včera jsem pak měla móře práce a š za zády :-D) doma pak práce, večer rozsvítit svíčku a donést kytí na hřbitov a pak sem vyvětrala pesana. Běžel jak o závod a mě dnes totál bolí nohy!!! Ale hned sem měla lepší náladičku, že sem ani spát nemohla a koukala se na Nově na filmík o té baletce - ale nedodívala - nemáte někdo na dvd? Kaji, ohledně zákusků ... my dělali klasické výslužky do krabiček. Jelikoš jsme počítali s horkem - zadali jsme cukrářce požadavek aby co nejméně zákusků bylo plněno krémem. Výslužky sme dávali do středních krabiček - a tam se vešlo tak 1kg cukroví. Ale pokud budeš dávat koláčky tak to je v poho ;-) Jinak na stoly jsme každá strana dala 2krabice od kuřat cukroví a 1 krabici dávala mamča ještě trubiček. Samo, že ještě toho plno zbylo. Měli jsme rolády, řezy apod. ... Jinak, počítej pak na hostinu s cca 3 kousky na hlavu - páč lidi se přejí a někdo sladké rád a někdo nee. No a ještě jsme měli 2 krabice svatebních buchtiček x-) skoro jednu jsme rozdělili do výslužek a zbytek ráno pro hosty + tábor (hostina). Na kg netuším, zeptám se mamky ;-)) Ta to ví 100 % páč si to vše poctivě psala ;-)
Profilova fotka
tak zjisti zjisti :-) díííík :-)
Profilova fotka
hoj holky, psala mmaky, že ji dnes pustí, takže sem za námi mrkne! x-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?