Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
a dlouho se neozvala paní H, že by rodila?
Profilova fotka
dobry den krasavice... :)) u nas je pusto, jdu k vam :) pod okny nam busi zbijecky... mam hlavu jako balon :-S
Ahoj Kristi, no to si přišla na pravé místo ... u nás je kapáneček též mrtvolno. Sem tu jen já a Kláruš, no a teď už i ty ;-)) Jéé mě pod okny zase buší tesaři nebo kdo tady dělá ten bordel. Naproti firmě je starý areál a uznali, že je čas něco opravit než se jim to definitivně zboří! Jaký byl víkendos?
Profilova fotka
líčení jsem si objednávala ráno... jdu za měsíc :-)
Profilova fotka
vikendos byl valeci... v sobotu dopoledne jsme sice betonovali kus strechy u nasich na verande... ale to bylo za dve hodiny hotovy... a odpoledne jsem spala :D a vcera jsem jen zehlila a potom se valela :)))
.... máš na paní reference? Já měla válící včerejšek ;-))
Profilova fotka
čau barbuchy..jen jdu pozdravit, mládě je poslední dva tři dny na zabití - furt jen "éééééééééé, ééééééééé" - přeložim: maminooooo, kde jsíííí, poď sééém!!! :-D :-p 8-(
Ahoj holky, tak jsem šoupla prádlo do pračky a povlíkám postele, dokud je hezky a je šance, že by mi to venku mohlo uschnout :-) Jinak teroristi už jsou doma a stojí to za to :-( ]-(
Ahoj Peti a Evi ;-)) Peti, malému se něco nelíbí .... tak honééém za ním utíkej :-D Evi u vás je hezky??? U nás la prda - zataženo a čekám kdy se spustí :-(( teroristi? poslíčci? bo co?
Ahoj Ivi, tady svítí krásně sluníčko 8-) No tchánovci se včera vrátili tak to zase jede :-S
Profilova fotka
Ivi mám, tady z beremka ;-) Ded :-DDDDDDDDD Evi hooooj :-)
Evi ... ajaj tak to je nemilé ]-( u nás je furt zatažíno :-( Kaji, tak to sou nej reference ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
češe i líčí, tak to bude doma místo pro jednoho čověka navíc :-D
včera jsme cvičně zkoušeli upoutat sedačku do auta, mno, chci se vidět :-D =-)
Profilova fotka
ještě že tu mám metrák třešní, jinák bych umřela hlady, dneska ma papu nikdo nejde :-((((((( zrada
třešněěě x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Profilova fotka
Eviku to ce treeeenink :-) dáš si, mám plnou bednu :-)))))))))
Profilova fotka
kaji: česněěěě, cu takýýý! Ale to bych se pak asi po...protože teď tady baštím, zmrzku s banánem a šlehačkou! :-N :-x
Profilova fotka
tady si dneska někdo mlsáááááááááááááááááááááá :-D
Profilova fotka
to víš, mládě mi odjelo s tch. v kočáře, tak si užívám svobodýýýý! 8-)
Profilova fotka
mnam zmrzlinku.... :)) ja mela v patek vecer jahody s cukrem x-)
Profilova fotka
satyyy: hmmm, to miluju! x-)
ahojky :-) teda Vy si mlsáte :-D
Profilova fotka
jahůdkama sem se cpala celou cestu do Ostravy, ňami ňami :-) hoj Veruuuuuuuuu :-) závidíš? :-D
Profilova fotka
jo holky, sim vás napište mi kolik a jaké koláčky a cukroví ste měli.... mamka se dožaduje počtů a já nemám tucha....stli to brát na kusy, kila, krabice, kufry... :-D :-N
Profilova fotka
koukám právě na FB na křtiny x-)
tak jsem vyprala 3 várky prádla, teď peru ještě poslední s povlečením a večer hurá žehlit :-) Káji, my jsme měli 10 kg koláčků - počítáno pro cca 50 lidí na svatbě + do práce + výslužky + pár sousedů
Profilova fotka
10kg? tyy avdooo
no ale sežralo se to jako prd :-x byli to 2 bedny od jahod :-)
http://www.novinky.cz/zahranicni/amer... tjo to je mazec :-( :-(

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?