Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Profilova fotka
navíc želetavské mi moc nejedou, my radši ty plátkové od krakonoše :-)
ale líbí se mi moc ty kořenky, kolovrat no prostě ...... už se těším až budu objíždět vetešnictví a renomovat x-)
Profilova fotka
no objednala jsem domů lis na pet flašky, doma pijem jak duhy (tjo ale ta cena, ale doma prošlo), pak z tchiba, pak čoko do fontány,... :-)
Kaji, tak my to nezdlábneme naráz :-D hezky sem to dala do lednice a tam to čeká 8-) na svoji chvíli. Navíc občas dělám r k večeři do práce jakoby studenou mísu : 2 druhy salámu, 2 druhy sýru, 3 barvy papriky, rajčátka, vajíčka ... takže tam toho hodně utopím x-) ale zase nemusí mít stále chleba, těstoviny nebo párky že?!
no nic, pomalu to balím. eče musím na poštu a do lékárny a pak mě čeká zubařka 8-) tak na mě vzpomínejte v dobrém ... jdu si vyčistit zoubky a na wc ..... pááá zítra, popř pošlu sms jak sem dopadla
kaji, kolik stojí takový lis na petky? já normoš povolím víčko, sešlápnu a zatvorím ...
pááááááá :-)
Profilova fotka
hafo, 750 + doprava :-| to my taky sešlapujem, ale naráz 20 flašek je opruz, navíc chodím doma zásadně bosky a na petky to není úplně nejpoholdnější, prostě sem si udělala radost :-)
Profilova fotka
paaaaaaaaaaa :-)
tak to jo ;-) hlavně že je to k něčemu dobré ... štvou mě lidi, co si ty petky ani nevyfouknou ... mažu páááááááááááááááááááááááá 8-) kua už mě to zase bolí - asi strachem či co :-D
Profilova fotka
jj to mě štvou takhle lidi v práci, se v nich utopíme.... :-(((((((( tak hlavně ať se ti u mudr uleví ;)
Profilova fotka
hej hola, tak asi jedu bo mi rupla voda :-D :-D takže držte palce a jakmile vyleze dám vám vědět papa
Článek se načítá
ááá další členka 8jedniček se dere ven! Tak hodně sil Markétko x-)x-)x-)
Profilova fotka
mmaky, drzime pesticky, at je to rychlovka :-) :-) :-)
Profilova fotka
jupíííííííííííííííííííííííííííí, tfuj tfuj tfuj x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) těšíme se na Bětulinku x-)
ty vo.e tady se ouplně setmělo, fičí jako pra.e !!!! Snad nebude moc pršet .... Jinak zubařka úspěšně za mnou ;-) sem se ptala : "Budete řezat? BUde to bolet?" A mudra : "To bolet nebude" pak vzala takový udělátko jakoby pinzeta se zahnutýma špičkama, zaryla mi mezi zub a dáseň, bolest jak prase, sestra mi držela hlavu bo sem uhýbala. Pak si mudra vyžádala jakési něco??? nevím co ... a pak mi tam narvala takový menší váleček a pak hnusnou zahnutou jehlou mi tam šplíchla cosi ze stříkačky. Tož hořké to bylo no hnuš!!!! A za týden se mám dojít ukázat. Na proříznutí to nebylo páč to není zanícené - tak nevím, teď už je to dobrý. Sem se i odvážila najíst ... v 18,30
jdu se kuknout na stavbu - pořádně leje
ahoj, tak já jela do Hornbachu, vrátím se domů, strčím klíč do vrátek a on tam nejde, tak jsem volala MM a on že prý to zlobilo už ráno a tak jsem jela žádat o azyl k našim :-D :-D totok, člověk se ani do baráku nedostane. Už máme naštěstí novou vložku ve vrátkách :-) Zítra ráno máme kontrolu tak pak dám vědět jestli je maliník k něčemu :-) Mmaky, držíme palce :-)
jo Ivi, dneska je nějaký zubařský den, taťka běžel k doktorce páč ho chytil zub, sedmička tak mu jí hodinu trhala :-p za týden letí na dovču tak je rád že to má za sebou a nemusí po Itálii schánět zubáka :-S
šiši, tak že ho zdravím ;-) mě se to zatím uklidnilo - jako je to citlivé, ale snažím se tomu místu vyhýbat :-D jdu plavat ;-) 8-))
chudák, měl oteklou tvář po té injekci a chladil :-| ale je rád že je to venku. Brrr! Tak hezky plaváčkuj a ať zub nebolí :-)
tak já naštěstí tvář opuchlou neměla - jen bolavou, já jdu s takovejma věcma zavčas. raději hned, né až by to bylo příliš pozdě!!!! tak jdu konečně plavat 8-)
no hele chytlo ho to ráno v 10 hodin z čista jasna a ve 14 už neměl zub :-D
tak to mě super rychlý nástup. mě to začalo ve středu večer, ve čtvrtek ráno sem si hned po probuzení vzala ibalgin 8-( pak byl klid, večer zase - tak sem šla spát no a dnes sem si říkala, že ibalgin už nezobnu - přesto sem si ho vzala ..... no a na dnešní noc si ho též vemu - páč se mi tam porýpnula kvalitně :-S
Profilova fotka
mmakýýý: tak ať jde Bětka rychle vééén, a nezlobí tě moc ;-)
Profilova fotka
prejeme Maxikovi vsechno nejlepsi k svatku x-)
Dobré ráno Dedul.. Zatím žádné zprávy, že? Nic :-.
Maximkovi vše nejlepší k svátkuuuu :-)
Profilova fotka
jeee, nojo, jeste ma svatek Max v boude... na toho jsem zapomnela, omlouvam se |-| tak jednomu preju dneska sladke mlicko a druhemu poradnou kost :-D
Profilova fotka
ja taky ano koukala, ze je Maxima, tak vse nej :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?