Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Profilova fotka
Ahoj Evi, booooobiš malej....
jsem si skoro celou noc četla, zabrala jsem tak v půl sedmé :-( pekelně mě bolel podbřišek a do toho se tam pořád mlátil chuděrka :-(
jo a k ránu se mi zdálo že nám ukradli kočárek :-( ]-( ]-(
Profilova fotka
to by byla škoda.... a kde jej teď máte?
u našich, v mém dívčím pokojíčku :-D
Profilova fotka
hihi :-) čeká čeká :-)
už mám kočárkovo mánii, už bych někam vyrazila x-) asi půjdu dneska odpoledne do kina, nějak se mi doma nic nechce :-p
Profilova fotka
a na co razíš?
no chtěla jsem původně na ty Andělé a Démoni, ale to mě Péťa prosil ať to vydržím do víku že na to chce jít se mnou, takže půjdu asi na tohle: http://www.cinemacity.cz/filmy.php?ki... sice to bude kravina, ale zase ženský filmy nejsou někdy od věci :-)
Profilova fotka
Iviskuuuuuuuuuuuuuuu, díky za zásilku :-) prý je to prča, tak poreferuj :-)
jé, tak bezva, tak ve 3 to začíná :-)
tak jsme po obídku. Udělala jsem brambory ve šlupce s cottage sýrem a pažitkou x-) x-) x-) x-)
Článek se načítá
Profilova fotka
tyyyjo ňamina :) my jdem snad za chvíli :-)
tak dobrou dobrou :-) já jdu něco málo vyžehlit a pak převlíknout postele, tak papa pak dám vědět jaké bylo kino :-)
holký, mám dnes spánkovou krizi.... usínám kudy chodím i sedím =-) Kaji, použiješ něco? Dorazilo to vpořádku?
Profilova fotka
Ivi dorazilo v poržadku, zkoušet budu až doma, uvidíme... :-)
tak uvidíš .. vyzkoušej a snad něco půjde ;-) chjo, jdu si na rajče .. musím tu únavu rozchodit!
Profilova fotka
šem tuuuuuuuuuu :-)
tak jsem zpět z kina. No koupila jsem si časopis, u Mc Donalda si dala zmrzlinku, ale film stál za prd, strašná kravina :-p :-p :-p :-p
dobré ránko, tak jsem byla včera v nemocnici vyřezat to znamínko ... tak za ten měsíc potvora povyrostlo zase o půl milimetrů ... už mělo 6mm ... a přitom to byla loni v létě jen taková nenápadná tečička ... tak uvidíme co mi řeknou až příjdou výsledky z rozboru v Práglu ... no ale bolí mě celá ruka a říznuté to mám v místě, kde si Terezka pokládá hlavičku při kojení ... takže příjemné :-((( ... večer jsem už měla problém ji vytáhnout z postýlky :-( Evi: tak to je škoda, že to byla kravina ... ale tak aspoň jsi se vyvětrala x-) x-)
Profilova fotka
Evi tak to mě mrzí :-( Veru tak to je nepříjemné, hlavně ať jsou výsledky ok ;-)
Profilova fotka
evi: ale aspoň zmrzka byla dobrá, ne?! ;-) veru: mně taky čekají tři znaménka na zádech...chjo chjo - ještě musím došetřit 1500 8-( ... kajuš: ahoooj! holky, jsem psala tomu našemu kuchyňářovi, že teď prostě nemáme prachy a bla bla bla a on že se chce stejně sejít...no to jsem zvědavá, co nám jako chce navrhnout?! :-N 8-)
Profilova fotka
ženy - kterou pro Maxe??? http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=2... nebo http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=2...
Profilova fotka
Ded čaaaaaaaau, ta druhá je taková prďácká ;-) jinak dnes posílám psaní, stihla jsem to ještě ráno ;-)
Profilova fotka
kajuš: jé, ty jsi chodnáááá! x-)
Ahoj holky ;-) Kaji, i mě? Šisi to si hodná x-) Peti ... mě se líbí též ta druhá :-) Jinak, dnes hned po práci jedu k zubařce. Začala mi opět po roce růst osmička dole vpravo a minule mi kladla na srdce jak začne hned dojet a bude se řezat ....
Profilova fotka
Ivi hojky :-) co tobě?? Dedulí posílám psaní... :-)
aha .... se na to vyprdnu, bolí to jak prase a nikdo mi to tam nebere
Profilova fotka
Ale Ivi pokud chceš madagaskar II taky, pošlu... :-)
Dobré ráno :-) holky co Markétka? Ještě nic? Mě se ten pidižvík od rána strašně mele, Péťa je dneska v Brně a tchánovci na Slovensku. DOufám, že to nebude dneska =-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?