Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
ahojky Evi :-) ... teda Tobě se fakt nic nevyhne :-( .... tak ať to brzo přejde :-)))
Evi, ona ti ještě nepřišla nemocenská??? Ty vo.e to fakt přehánějí!! Se nedivím, že se lidé dostávají do fin krize 8-( hlavně že ty musíš platit ani výplatu nevidíš ....!!! Kaji, jakpak to? O chce počkat?
Ahoj Veru :-) já mám teď ráno o 2 kg méně :-| tak snad je to jen voda :-( Ivi no jo, pořád ještě ani korunu :-(
Profilova fotka
Bobíšci? Peťa je zlatíčko, pořad se směje, pořád dlabe.... Tomík se furt vzteká, mamískuje a chudá má bebí, zárůstá mu na noze nehet :-( bobek... Ivi O to odkládá co to jde... až bude barák, nebo pokud půjdem do Bratislavy tak jen v případě že by mě Clev. nezaměstnal (jako že O. už mi to zařídil u šefa)... nechce se mu do toho... :-(((
jé, tak je moc pozdarvuj uličníky ;-) chjo, tak třeba to na O. přijde jako z čistého nebe =-)
Profilova fotka
no nevím... :-( to víš že vyřídím, o víku je zas uvidím :-)
kaj: ale uvidíš, že otočí ... jako se svatbou x-) holky právě nám dorazil presovač :-)))) ... to bude lahodné kafíčko :-)))
jé kafíčko, mňam x-) a jaký máte typ Veru? Já jsem si udělal radost a něco jsem si objednala: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=2... x-) x-) x-) když nemůžu na kurz, tak to zkusím doma
Profilova fotka
no se svatbou to taky bylo pořád až po škole až po škole a pak se div nevychválil do nebes jaký není štramák že drží slovo a plní sliby :-(
evi: tenhle http://www.kasa.cz/bila-technika/koup... co jsi si objednala, mě se zpbrazuje úvodní strana mmb
Profilova fotka
tyyjo Veru to vypadá na dobrou mašinku :-))
Kaji, ono to příjde samo uvidíš. Oni ti chlapi to vidí trochu jinak no ;-) tím ho nechci nijak obhajovat - ale časem to příjde ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Ivi to ěm je jasný, jen bych se toho ráda dožila :-p :-)
hi hi hi neboj dožiješ!!! nech tomu tak půl rok a uvidíš jak otočí. navíc, možná se i podvědomně brání - přeci jen : fin krize, stavba, nejistota příštího působení ...
Kaj: uvidíme :-) už se těším, až ho vyzkoušíme večer s Radkem x-)
no nic ... jdu nachystat malou a pomalu fičíme ven ... mějte se :-)
Profilova fotka
až večer? bych nevydržela :-D ... tak papa Veru :-) Ivi tak to musel vědět už před dvěma rokama že bude krize.... místo není nikdy jistý... stavba kdoví stli vůbec bude....
Holky jukněte na svatební album martinky.t .... do gratulací odpověděl i novomanžílek a parádně to zhodnotil. No apřiznal i to, co by většina chlapů nikdy veřejně neřeklo!! normoš sem i slzu zamáčkla, páč vím jak jsme svatbou žili ... a ten obřad, poprvé v den D když sme se viděli - no prostě vzpomínka a nový začátek ;-)
Veru je to sada pro výrobu mýdel doma x-) x-) tak jsem dala prát další věcičky pro Filípka co mi půjčila kamarádka, akorát se obávám, že už toho mám fakt strašné moc a nestihneme to unosit :-(
Evi, fíha ... když nemůže M... k hoře, může hora k M... :-D už se těším na tvé výrobky ;-)
za chvíli tu mám šéfa - tak mizím
Profilova fotka
HOj holky. My dnes byli na plavču a docela dobré, už tak neřval, spíš po chvílce pobrekával ;-). V sobotu už jdeme do velkého bazénu, tak jsem šla malému koupit do Tesca oranžové plavky - takové ty trenkové - no boží prostě! :-N mmaky: tak ať ti to leze do kebulíny a na Bětušku už se mooooc těším! x-) ivis: tý jo - ty máš takový zápřah i o víku - ty jsi prostě nezmar! 8-) veru: klíííd - ono to dolů půjde, já už jsem -5 kg! x-) kaj: tý jo bobine, ty se té nemoci snad nezbavíš! :-. evul: tý jo - zase - chudino malá! Mně je tě tak líto! |-| . Ty fakt nemáš ještě nemocenskou? no to je mazec! :-x
Ahoj Deduli. To je super že se Max půjde ráchat do velkého bazénu x-) Tak jestli se to podaří nafotit tak budeme rádi za fotky x-) Já jsem si dala k obědu suchou rýži, ale už je mi zase "divně" :-(
no nemocenskou nemám od března ]-( ]-( to jsou hajzli co?!
Profilova fotka
šaaau Dedulííííí :-)
Profilova fotka
evi: no jelikož jdeme v sobotu, tak půjde asi tatin, a dám mu foťák do tlapek! ;-) jéžiš - blbě po rýži? šjova =-) tý jo, já nemít od března nemocenskou, tak jíme starý chleba.... :-x my dali poslední prachy včera vodařovi a už nemáme ani káááá! :-N - no ještě máme na zaplacení elektrikářům, aby dali vypínače a zásuvky a tádydádyááá konec! :-D :-. na dlažbu do přízemí musíme našetřit z Jardových výplat, pak ještě vata na zateplení krovu - to musí J. asi na nějakou fušku a pak ještě aspoń nějakou tu obyč kuchyń - to si zkusím vzít nějako požičku! :-N - boooože, ale látáme to pěkně, co?! 8-)
Profilova fotka
kaji: no šauuuu, copak to na tebe O. zkouší s tím mimčem!? ]-(
jú, tak fotit fotit Maxínka :-) ale s domečkem jedete jako ďasi. Kdy byste se mohli nastěhovat?
Profilova fotka
Ded no mě se neptej, zeptej se toho darebáka, od kterýho budu mít jméno.....
Profilova fotka
achoj sousedky... Evi... s tou nemocenskou je to na palici... ale oni na to maji tri mesice a nejak si s tim zmetci hlavu nelamou... kamoska je doma od ledna a fakt dostalal prvni penize az po tech trech mesicich ]-(

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?