Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Ahojky holky :-) Market: držíme Ti pěstičky, ať to krásně zvládneš x-) a všechno ... a tešíme se na SMSku o Bětulince x-) Ivi: pěkně Vám to teda odsejpá ... jsi neuvěřitelný nezmar ... ale asi bych byla stejně, při vidině konečně vlastního bydlení ... jen tak dál x-) Ded: neboj Max si zvykne ... a až bude mezi dalšími dětmi tak bude úplně spokojený x-) Jinak my měli včera křtiny :-) bylo to super, celá rodinka se sešla a bylo to krásně všechno v klidu. Terezka byla úplný andílek, vůbec neplakala v kostele, byla prostě zlatíčko x-) ... no a čoko fontánka měla velký úspěch ... ani jsem to nečekala, takže se to super vyvedlo ... no a nejlepší zpráva byla dnes ráno, když se moje váha konečně sama od sebe pohla dolůůůůůů :-D huráááá x-) a to jsem včera toho snědla docela dost a navíc ta čokofontánka ... hihi x-)
Profilova fotka
čaaago holky, hlásím že nemoc na ústupu není a krom toho začíná zas i O. zas marodit, kruciš fix, takže čekám na recept s ATB jak na smilování.... ale přes to všecko sme si včera udělali výlet do Jihlavské ZOO, jen půl hoďky jsem byla u Surikat, ty zvířátka prostě miluju, chudák O. mě od nich nemohl dostat... :-D 8-) Ivisku chtěla jsem ti volat, že bysme se stavili na kafčo, ale můj xtý smysl mi řekl, že určo zas pracujete od vidím do nevidím, takže to necháme na jindy a na ohlášení předem :-) Mmaky tě obdivuju, učení, do toho příchod malé, uf uf, držím pěsti, ať to zvládáš na 1 s **************** ;-) Veru hoj hoj, a jako čoko si nakonec kupovala, já už bych měla taky pomalu objednávat, nebo budeme mít holý stůl..... holky nevíte dá se organza atd koupit i někde na krámě nebo jen přes web???
Veru, tys nás nepotěšila!!! jako sama se váha pohla dolů ]-( :-p :-D to nám děláš schválně!!!! Kaji, jééé no bychom vás uvítali v pracovním : já v plavkách růžových 8-) a r v modrákách celý oranžový od cihel (jak je řezal na míru) ... ale škoda no ... si myslím že přes web, ale určo je i v obchodech - ale tam je asi dražší
ahojky Kaj: ... neměla by jsi už jít k dr.???? si zahráváš .... koupila jsem tuhle a je výborná :-) http://cokolady.darekdomu.cz/detail-c...
ivi: to asi to kojení .... takže sama nééé :-))) ale já mám co schazovat :-S
Profilova fotka
bych si ráda zkoukla barvu live víš? jinak př. čtvrtek jdem okouknout "naší" kapelu na nějaký ples :-) no my tušili že byste nás třeba i zapřáhli... sme nechtěli riskovat.... tjo z HB jsme vyjížděli v 5 a oba zralí na postel... O. zalehl v 8, já snažila vydržet u Zedníčka a Paulové, ale v 9 jsem to šla zalomit taky... |-|
veru prosím tebe - dyť si hubeňour .. kolik si nabrala v těhu? a kolik jsi si donesla z porodnice? počkéééj za chvíli budeš jak laťka!
Profilova fotka
Veru, já té své dr. už nevěřím... byla jsem tam před Egy, říkám jí jedu za týden pryč, budu týden mimo civilizaci a ani mi nedá pořádný prášek... dá mi akorát bioparox, který nezabral, nebýt holčiny, která u sebe měla augmentin, tak nevím.... takže budeme hledat jinou, a nejlépe soukr... :-| díky za tip, jdu to objednat :-)
kaj: aha .... tak to se Ti nedivím ... ivi: no já a hubeňour jo ??? to fakt nééé :-( ... detaily v IP
Kaji mrkni tady .... http://www.svatbadekor.cz/katalog/kat... odtud sem objednávala já ... škoda že v roce 2007 neměli takový výběr jako teď
Profilova fotka
weby mám obšancovaný ;) ale díky :-)
Kaji, tak to jo - no live nevím kde - zkus nějaký bytový dekor ;-) tam by to mohlo být. Větišnou to je balené v průhledném sáčku. Kaji, no my bychom vás nezapřáhli - ale kafé bych vám už v domečku uvařit mohla 8-) jen jsem nepekla - bych vás neměla čím uctít 8-(
Článek se načítá
Profilova fotka
sim tě neblázni, my bychom nepřijeli na bábovku ale za váma...:-D
Profilova fotka
jooo, sem se včera přecpala třešníííííííííííííííííí x-) nikdo to nejedl apč jsou kyselé, mě teda chutnaly a tak kyselé mi zas nepřišly... :-)
Dobré ráno kočky. Tak já od včera nonstop bliju a běhám s průjmem na WC :-( zřejmě jsem chytla to, co měl Péťa minulý týden. Neudržím v sobě ani vodu :-( když to nepřejde do odpoledne, skočím asi k doktorce |-| Markét, ať jde učení do hlavy a občas se přijď odreagovat :-)
Profilova fotka
Ahoj Eviku... no to si zajdi rovnou... ať neublížíš ještě prckovi......
já jsem včera volala té naší doktorce říkala že Filípek je mimo nebezpečí, jen si mám dát pozor na dehydrataci :-| tak cucám alespoň kostku ledu
Profilova fotka
tak aspoň že tak.... sem ti taky včera chtěla volat zda se nemůžem stavit, pač př. týden budem rozvážet oznamka a pozvánky na hostinu, takež k vám bysme to nestihly... ale to jsem přemýšlela v době, kdy sme ještě neusínali v sedě....
Kaji, já fím že byste nedojeli na bábovku ;-) ále to by byl trapas, já v plavkách - bych se hrozně styděla ... =-) |-| Evi, zkus hroznový cukr a po douškách colu - pravou
Ivi pro colu mi včera Peťa jel a šla hned ven :-(
Káji tak v pohodě, pokud neporodím za 14 dní tak se můžeš stavit později. Jinak dneska začínám 37tt :-)
Profilova fotka
nebo se pak přijedu podívat rovnou na drobečka x-) snad se už do té doby vyzdravím....
Ani cola nepomohla? Fíha, tak klidový režim a zkusilas endiador? Ten bys mohla nebo ne? Filípek už má vše co má mít - takže na vývoj by to nemělo mít vliv. No a na to zvracení - zkus Gaviscon. Je to tedy hnus fialovej, ale strhá ti to žaludeční šťávy ...
Endíka taky nemůžu, jen černé uhlí :-(
fuj, tak ranní blití máme za sebou :-( zase mi to připomněla ty hrůzy do 21tt :-(
Profilova fotka
fuj fuj :-p
:-p :-p :-p šiši ty si to fakt užíváš :-( ani end? To je fakt na palici, a zabírá to uhlí? Asi moc né co? Kaji, když to tak vidím a čtu to : jak jedna blije do 21tt, druhá neustále omdlévá, třetí má vysoký tlak, další má hned na začátku těhu problémy s cystou ... no nevím nevím zda někdy dobrovolně otěhotním :-. 8-( :-D :-D :-D ;-)
Profilova fotka
no taky nevím Ivi stli do toho jdu, ráno jsem si z O. utahovala že po svatbě a on co to zkouším, že tahle domluva nezněla.... ( |-| ;-( )
no já teda asi budu zvažovat když znovu otěhotním, protože je to fakt nápor, jak na tělo tak na psychiku :-( :-( já už fakt nemůžu. Do toho občas ty cvičné kontrakce, fakt super. Ani nepamatuji kdy jsem spala celou noc, spím tak max 15-20 minut a pak jsem zase vzhůru :-( Tak jsem volala na sociálku kde mám tu nemocenskou, tak prý do konce týdne, to jsem zvědavá
Káji a co bobíšci z Kolína? x-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?