Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Profilova fotka
kuř. řízek s br. salátkem x-) nedobrá čoko, jakto??
jé já měla šnicl s brambůrkama předevčírem a včera vynikající rajskou x-) mňam no hele byla jen za 12,- takže málo čoko a hodně řízlá tukem, leč co sem si měla koupit - dyť jiná nebyla? |-| |-| :-x
Profilova fotka
rajská? ňaminkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :-) příště to radši ožel, než špatná levná čoko, to raši nic....
jj už si ji nikdy nekoupím :-p ale v kaufu sem kdysi koupila taky slevněnou z 15,- na 9,9 :-D ale ta byla vynikající - bych ji srovnala k milce - no čučela sem jak puk :-. jj rajsou miluju x-) a R mamka ji umí na výbornou
Profilova fotka
já rád majdy všeobecně... :-)
no já mám před ms - brala sem antiko 2m vkuse, břuch nateklý už 3týdny jak 4m těhu 8-( takže na to prdím a beru normálně, jen ty chutě to vzaly útokem :-( jinak čoko nemusím
Profilova fotka
tak to já čoko taky rád, taky to jde vidět... včera jsem byla zkoušet prádlo pod šaty, no já na sebe nemohla koukat... :-(
co blbneš - sem jak tyčka! 8-( a neboj anhá se fotit nebudeš - ale v šatech :-D a šaty schovaj věcí :-D) ;-) já chci taky shodit - ale i když sekám latinu tak to nejde. stres v práci, doma, špatné stravování, sem tam nárazové procházky, nedostatek času na jakýkoli sport se projevuje ...
šiši mě je :-p čím dál víc :-(
Profilova fotka
tyčka ale přetekající, místo břicha plastelína... už fakt musím něco dělat nebo zhynu....
Profilova fotka
napadlo mě.... zkus to něčím zajíst....
tak možná suchým rohlíkem - ten by pomohl, nebo ještě lepší by byla vývarová polévka 8-) uvidíme Kaji jdu domů, krásný víkend a v po ať ti mudra dobře dopadne a konečně se těch potíží zbavíš ;-) holky, krááásný víkend!;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
do Ovy zas nejedem, takže dr se nekoná a mamča posílá recept.....
Profilova fotka
krásný vík, papa
Profilova fotka
čau tyčky, a co mám říkat já ohledně břicha - vy tam aspoň nemáte černého pasažera http://www.novinky.cz/zena/vztahy-a-s... teda jen jsem si to přečetla, tak jsem si vzpomněla na tebe Káji, zřejmě sis dobře vybrala :-D :-D
Profilova fotka
no ale bylo by to fajn se na toho pasažéra vymluvit ;-) kde na to zas přišli :-DDDDD
Profilova fotka
ahoj holky-tak máme v prosincovkách už jednu těhuli! x-) :-) ...
Profilova fotka
neke, fakt? fofr:-)))
Profilova fotka
jj, povedlo se, no! 8-) holky - nemáte některá radu, co je dobré na afty! Se mi teď udělala v puse jedna faááákt obr a bolí to jak čert! A ani slivovice nepomáhá! 8-(
Profilova fotka
Ded to ti bohužel neporadím... nefím... :-(
ahoj dedu, pomáhá zubní pasta, slivovice a aloe - sice to bolí jako prase ale zabírá to!!
dedul zkus borůvky nebo propolis
Profilova fotka
ivis: o slivovici vím, vždy to pomáhalo, ale teďka mi to tak akorát rozdráždí a ráno to mám pak ještě větší... 8-( evi: borůvky??? to slyším prvně! =-) ;-) dnes zajdu na radu do lékárny... ;-)
Profilova fotka
tak já jsem slyšela jen, že pomáhá slivovice a propolis.
dedul kuk sem: http://fora.babinet.cz/viewtopic.php?... mě taky borůvky zabírají nejvíc ze všeho :-)
Profilova fotka
evi: díky za odkaz! ;-)
Profilova fotka
ahojky holky, jdu vás pozdravit dokud si to mé mládě hraje na dece! ;-) jinak v lékárně jsem ještě nebyla...nějak nejní čas! :-N nu což, afta je sice stále obr velká, ale už tak nebolí, tak snad je to na ústupu! Dnes jdem s Maxem na plavčo - to zas bude po 5 minutách řevu :-D Ale už jsem vůči tomu jaksi imunní! ;-) Příště už by jsme měli jít do plaváku! Tak snad to tam bude lepší ;-)
Bré ránko ;-) zdravím z totálka pracovního víkendu. Každý den od 7 do 22,30 na nohou a makačenko na 1000 % 8-) ale máme to skoro hotové ;-) mě dnes zbývá natřít palubky (ten zbytek 7balíků takže to mi vezme tak 6hodin), trámy cca 1hod, poklidit na stavbě cca 2hod. Palubky lze natírat v noci za světla svíček :-D takže prvně trámy ;-)) zítra pak komplet trámy s palubkama co jsou už na domečku - konečný třetí nátěr x-)
Profilova fotka
tak já přeju taky dobré ráno, já se jdu za váma rozloučit, teď tady tak dobré 3 týdny moc nebudu, dneškem začínám se šrocením abych u těch státnic nevyletěla. Budu se snažit to vše zvládnout, samozřejmě že vám dám vědět jakmile Bětka vyleze, a občas když půjdu na mail tak nakouknu, takže vše důležité prosím do IP nebo mailu. mějte se hezky zlatíčka, papa
Ahoj Markétko ;-) držím pěstičky ať ti jde učení hezky od ruky - tedy do hlavy ;-) a těším se na sms o příchodu Bětky 8-) ... no a někdy se ozvi ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?