Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Profilova fotka
jo to už je klasika, dovča dycky zmáhá :-D
ahoj Satyyy, zatím jsme všechny co čekáme na čápa 2v1 :-( už aby tomu bylo jinak
http://www.novinky.cz/domaci/169232-c... ty vogo =-)
Profilova fotka
humuuuuuuuuuuuuuuš velebnosti.... :-p
to bych teda nechtěla po nich vyklízet :-p
Profilova fotka
dooooobré ráno :-D :-D
Profilova fotka
no dobrééééééééééééééé dobrééééééé :-D
Profilova fotka
teda Evi ty se cítíš, já Laďovo přemlouvání ať jdeme do kina sabotuju už tak dobrý měsíc. Dneska jsem té Mařce domlouvala ať vyleze a furt nic, už mě to fakt nebaví.
Profilova fotka
taky ses tak dobře vyspinkala po obědě Káji???????????? :-D :-D
Ahoj Markét. Já jsem včera navrhovala ať jedeme někam do kempu pod stan tak na 5 neděl :-D :-D
ty máš TP už v pondělí, co? ;-) tyjo a nějaké poslíčky chodí?
Profilova fotka
tě neposlouchá jo? :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
TP? užž?? toto letí, tjo... no Mmaky, přímo do růžova :-D
Profilova fotka
frajeříš co?????? .... hele ale já budu mít za 5 neděl po porodu i po státnicích, to si pak budu vyskakovat zase já :-D
Profilova fotka
si taky ty termíny umíš vybrat :-D
Profilova fotka
jj v pondělí termín dle ms, zítra dle prvního odhadu velikosti, a další termín dle velikosti je až v červnu... nejpřesnější prý je ten podle ms. takže za 4 dny je to tu :-D poslíčci chodí každý den :-| , dneska docela dobrý, zato včera mě to chytlo u popelnice :-D :-D je zvlášní že mě chytají jen ráno a dopoledne včera jsem byla zase na tom ktg a paní mi tvrdila že mám pravidelné stahy, že je na přístroji vidí a prý jako docela silné :-D já jsem jí říkala že to je normální každé ráno, ať je v klidu že to není žádná hrůza a že si myslím že ještě nerodím, ona říkala že si tím tak jistá není, ale domů mě ještě pustili. :-D :-D :-D a tak já si tady žiju.
Profilova fotka
jo Káji kdo umí, ten umí, a kdo neumí jak my, ten čumí jak my. :-D :-D Ale všechno zvládnem.
no my to máme za 4 týdny podle MS :-) už aby to bylo =-) Bych nejraději odjela a přijal až tu bude dítě :-D
piješ ten maliník?
Profilova fotka
co vám taky zbývá že jo... :-) u popelnice? ta si vybírá místečka :-D a jak jde učení??
jo, nechci tě strašit, ale všude říkají, že když je úplněk tak všechny těhotné začnou rodit a úplněk je v neděli :-D
Profilova fotka
no to by bylo dobrý, ale myslím si, že tě z toho Filípek ani Péťa nevypustí :-D
já nevím, že oni dva mě potřebují mít všude za zadkem :-D :-D
Profilova fotka
chlapi no, co od nich chceš? :-D
Profilova fotka
jé tak na maliník jsem úplně zapomněla, jen zobu homeopatika na porod co mi je doporučila moje porodní asistentka, prý vždycky pozná když je někdo zobe, podle ztráty krve u porodu, ztráta pak je minimální a tím i pak méně vysílená mamina. No na ten maliník 4 dny před termínem už asi prdím. No Káji učení mi nějak nejde. V neděli je úplněk? Aha tak v něděli vám napíšu. :-D
Profilova fotka
Teď jsem objevila fotku co si dala Veru na koníka, moc jim to holkám sluší.
Profilova fotka
máte mejlííííííííík :-)
já jsem si ho koupila, ale zatím ještě nepiju, i když až mě fakt naštve tak to tady do sebe kopnu a pojedeme :-D
Profilova fotka
jo a to písmo co je v obrázku, to tam nebude, nebojte :-)
Profilova fotka
jak moc předem se má pít? a jak to chutná vůbec?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?