Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Profilova fotka
ahoj Káji, tak jak bylo? Fotečky budou?
Profilova fotka
kaji - vitaj zpátky ženo! x-) jak bylo?! hm? 8-)
Profilova fotka
čaaau holky moje :-) dovča byla supr, ažna to zdravíčko...let tam jsem protrpěla, cestou na letiště jsem si dala koko od meka a to byla chyba... rozkašlala jsem se,v krku najednoumotorová pila nebo co,vletadle dávajprd pití takjsem celýletcucala aspoň hallsky. No paksme se nalodili,zabydleli kajuty a večer vyrazili na moře...první noc byly vlny tak to s náma houpalo všemi směry, už i mě bylo chvílema ouvej :-D ale pak užse vyčasilo a přejezdy byly ok a dalo se i spát :-)vychytali sme ivěciaby nejezdily po kajutě a nic nás nerušilo:-D a potápko?první večer jsem zkusila ponor abych věděla kolik zátěže a tak, ať to pak neřeším na volným moři, ale ten studený vzduch si vzal za své a večer mi bylo ouvej.... divemasterka měla u sebe naštěstí augmentin, tak mijej dala a za dva dny mi bylo opět fajn a už sem to nemohla vydržet a chtěla jsem jít zas do vody :-) kluci si tam splnili sen pač plavali se žralokama, mají hafo fotek, i videí (když byly ponory za žraloky, byla jsem ráda že nejdu pod vodu, pač asi bych si zašpinila neoprén) :-D no a pak hafo ryb, nějaké želvičky,... fotky určo budou, stáhnu a vystavím.. dneska bych to mohla zvládnout :-) jinak po návratu domů (dva dny po dobrání ATB) mám zpátky rýmu a zas dokola, ráno jdu k dr... :-(
Profilova fotka
jo a taky jsem měla "príma" den 13.tého... ještě aby to byl pátek - tak tu už asi nejsem.... když už sem po těch 2 dnech konečně vyrazila zase pod vodu, z ničehož nic se mi porouchal inflátor, což je taková věcička, čím si dopouštím nebo upouštím vzduch do žaketu (vesta na které je flaša se vzduchem a mám ju na zádech) - něco se v něm poendilo a neustále mi připouštěl vzduch, takže jsem se emohla zanořit a když už se mi to povedlo, furt mě to táhlo nahoru, takže celý ponor stál za hovno, pač sem neustále musela upouštět :-( druhý ponor jsem měla půjčený žaket, ale nepohlídala jsem si čmoudíky a špatně mi připli do kapes zátěž, takže si tak plavu a plavu a najednou koukám, jak neskutečnou rychlostí fičím nahoru, říkám a dopr, malér.... vypadla mi zátěž, naštěstíjsem v tu chvíli pod sebou měla dno, takže jsem se ze všech sil dokopala ke dnu a s pomocí kámoše dala na své místo |(kontatuji, že můj buddy O. byl zrovna v pr. a na mě sral, za což dostal sprďana na entou) jo a ještě jedna příhoda z "natáčení" :-D den předtím jdem na ponor... zanoříme se a proud jako sfiňa, sem mysella že vypustím duši.... byl tak silný, že když O. chystal bojku a přidržoval se korálu (pro záchranu kůže korál nekorál, v půlce rudého moře nás nikdo nenajde)... doslova sme vláli, nešlo se udržet tak sme šli bojovat na hladinu... než si nás čmoudíci všimli, byli sme kilák daleko, naštěstí jsme měli i píšťalku, tak si nás všimli včas... zkoušeli sme s O. i kopat směrem k lodi, ale proud byl velký i na hladině...no hnuš... já už akorát chtěla poznamenat, no, teď už tu chybí akurát ten žralok :-D ale dovča fakt supr, trocha adrenalinu nezaškodí... :-)
Profilova fotka
no teda Káji tebe někam pustit :-D abysme si to tu s holkama příště nerozmyslely a už tě nikam nepustili :-D
Profilova fotka
no s proudama nic neudělám, bojku sme u sebe měli a čmoudíky si příště pohlídám a ohledně inflátoru, zítra jdemem do toho krámku ať navalí nový :-D
Profilova fotka
no ale stejně si to příště rozmyslíme než tě někam pustíme!!!!!!!!!!!
Profilova fotka
tsssssssssssssssssssssssssssssss :-)))))) no na řadě je svatebka... to mě jako nepustíte jo? si budu pamatovat, fňuk ;-(
ahoj Káji, šiši to je jako z filmu "Otevřené moře" =-)
Profilova fotka
tý brďo Káji - ty máš ale zážitkůůůů =-) ;-)
Profilova fotka
Evi mno to jo.. jsem na přivolání čmoudíků používala i telepatii :-D navíc nás čekali z jiné strany a o půl hodiny později, ale proudy změnily směr... no naštěstí to dopadlo dobře ;-) dokonce díky proudům musela i loď překotvit, takže naše výrazy, když nás zodiak (velký nafukovací člun) dovezl k odkotvené a jedoucí lodi byly všeříkající... jo a aby toho nebylo málo, jak sem se dotkla toho jednoho korálu, teď ěm to straaaaaaaašně svědíííí a prý bude ještě tak dva měsíce |-|
Profilova fotka
kaji: ej, to je nepříjemné :-p jo a přidala jsem pár fotek na střechu http://www.modrastrecha.cz/album/albu... a taky dvě fotky maxíka na MK, ale odkaz jsem si zapomněla zkopírovat...tooož hledejte no! :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
týýýjo moooc pěkný ;)
8-) Dedulíku, vy valíte x-) x-) x-) úplně tu kuchyni vidííím ;-) Kaji, hoj Egypťanko x-) jsem ráda, že jste to vše zvládli a nic se vám nestalo!!!
Profilova fotka
Aaaahoj Ivi, i já i já :-)
Profilova fotka
Brýýýýtro :-) holky já se udrbu... jak sem se žahla v zápalu boje s proudem o korál, straaaaaaaaaaaaaaaaaašně to svědí ;-( představa dvou měsíců mě děsí....
Brý ránko ;-) Kaji nestraš - a není na to nějaká mastička??? A to jsi neměla rukavku?
Profilova fotka
hoj Ivi :-) v Egy nesmíš mít rukavice, právě z důvodů abys nešahala na korály...ale tohle bylo v zápalu boje... :-( O. už to měl taky, se prý mám na co těšít :-( zkouším fenistil...
ojoj nj to je blbé ... chjo, to je teorie jak stehno ... když budou rukavky budeš šmakat, když nee nebudeš - jako, a co když na ně musíš máknout z důvodu záchrany života? to už jako nikdo neřeší bo co?
Profilova fotka
ne neřeší, holt Egypt...
]-( ]-( ]-( hlavně že si památky zahazují bordelem a řeší korály ... bych řešila spíš něco jiného 8-(
Profilova fotka
mají prostě mentalitu úplně někde jinde, nemá smysl řešit...
jsou to arabáši a tady není opravdu co řešit. nejvíc mě udivuje jak dokáží vyšperkovat pobřeží a když se podíváš do odlehlého koutu tak se nestačíš divit, co je tam za bordel!!! Kaji hele a co kožní? Nepomohli by ti tam?
Profilova fotka
ne, prý tomu není pomoc zkusím ještě juknout někam na web... ale ptala jsem se letité divemasterky co na to, že určo zkušenosti má... prý není pomoci, ež to musí odeznít... tak zkouším aspoň ten fenistil
snad něco najdeš, když nenajdeš tak držím pěsičky ať to máš brzy za sebou .....
Profilova fotka
heh sem zjistila že jsem přesně před 10 lety maturovala :-D toto letí to ej hroznýýýýýýýýýýýýýýýý
Kaji, jj já taky přesně 3/6 ... nj utíká to jak blázen ;-)) ty jsi maturovala přesně dnes??? tady byl normoš slejvák ajko pra.e! zatáhlo se, ouplně se setmělo a začalo to ... teď už zase svítí - pak si vyber 8-(
na FB sem dala fotečky tak 8let staré - tak se kukni
Profilova fotka
už sem z5 z papu, byl segedýn, zlaté české papu :-) jj přesně 10 let zpět a dopo... s vyvrknutým kotníkem :-D jdu se juknout na FB :-)
Profilova fotka
za chvíli jukni na FB, házím pár foto:-) ale nejsiou upravené, kvalita všelijaká... na ty čuprozní musíte počkat až se k tomu Bundík dostane :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?