Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Byli jsme v pátek v Českém Krumlově /nějaké fotečky jsou na facebooku/, včera za kamarádkou v Holubici na návštěvě a v sobotu po místních tvrzích :-) Mě se dneska nechce nic dělat 8-(
tak to jste si to užili :-) ... no nic musím jít ... malou už hrací deka omrzela, chce pozornost, tak se ji jdu věnovat :-) ... páčko
Profilova fotka
ahoj holky - jen v rychlosti, než se malý vzbudí byli jsme na kontrole u doktorky (rehabilitace) a řekla nám, že je malý moc šikovný! x-), že sice tam máme ještě tak 2-3 měsíce chodit, ale že stačí jen tak 1x za 3 týdny! a pak s ním cosi zkoušela a prý už má tendence se stavět na nožičky! ... :-N jo a dnes se mi po druhé přetočil na bříško...tak snad už se to začne rozjíždět! ;-) jinak - moc mě štve, že tu teď nestíhám být s váma ....jsem s Maxem furt sama, takže dopo s ním musím do kočárku a odpo to samé, jinak neusne...nějak je teď ještě k tomu poslední týden jakýsi protivný, nic ho nebaví, takže se mu musím 100% věnovat, aby se nevztekal...chjo chjo... mějte se!
je to tu jakési mrtvolné .... pro dnešek to balím, musím ještě na obchůzky .. nějako se tu zatahuje, tak snad nebude pršet. zítra páčko :-)
Profilova fotka
tak já se jdu taky na chvilku přihlásit. My o víkendu docela v poho, až na neděli. včera jsem měla malou prmiéru na porodnici. Odpoledne jsme jeli koupit do baumaxu takové malé světlo a naboural do nás pán, naštěstí se nikomu nic nestalo. pán nás prostě přehlídl. No co to se prostě může stát. Večer mě ale začalo bolet břicho tak jsem radši zajela na kontrolní záznam, vypadalo to podle práce dělohy na pomalu začínající porod, ale jelikož jsem já nepociťovala žádné kontrakce (byly vidět jen na tom záznamu) tak mě ještě pustili domů. A bylo to fakt jen z toho leknutí. no a dneska v pohodě. Dneska jsme byli v pojišťovně s naší maruškou a pak ji dáme opravit. Jinak Evi fotky z víkendu jsou hezké, ale to malilinkaté bříško :-D ... já už hlásím že mám prosím 10kg nahoře a to jsem 38tt. Takže jsem ten deficit nakonec dohnala. Ivi jakto že tě ta Kajka nevzala do toho kufru s sebou? To je ale kámoška co? :-D
Ahoj Markét. Teda =-) tak hlavně že se nikomu nic nestalo a pustili tě domů. Už máš ale doufám sbalenou tašku :-) . Já už bych nejraději porodila hned, záda už ani necítím :-( Já mám k dnešnímu dni +7kg, myslím, že těch 10 dám jako prd :-) Jsem jako naštvaná - 14/6 je kurz na výrobu mýdel :-( :-( :-( já bych klidně šla, kdyby to bylo v Praze, ale je to v Plzni a jet tam sama autem bych si už netroufla :-( chjo chjo
Profilova fotka
jj taška je zbalená. Já už bych rodila hned, ani by mi včera nevadilo kdyby už to přišlo, ten neohebný buben vepředu, napuchlé ruce a nohy už mě fakt nebaví. příroda to fakt dobře zařídila, že už se mamina ke konci na ten porod vlastně těší že? já Evi pořád žeru jenom samé sladké, každý 3tí den peču buchtu nebo řezy a většinu plechu sežeru sama, tomuhle se fakt nedá jinak říc, já totiž sladké fakt nejím, já žeru, te´d jsem třeba u toho počítače např zvládla celé tofifé co jsem dostala k narozkám. No teda jako na cestu sama já osobně být tebou tak zapomenu, myslím, že tohle už není dobrý nápad. :-|
já zase chodím futrovat v noci :-( prostě mě vzbudí šílený hlad a musím se najíst :-p no tak holt počkám až to znovu zopakují na podzim, Fífu bude hlídat taťka a já si zajedu zatvořit :-)
Profilova fotka
dobré ráno. Evi tak v noci já teda nejím vůbec, zato vypiju každou noc skoro litr vody, a pak se nemám divit že už mám vyšlapanou cestičku v naší podlaze od postele k záchodu :-D dneska jdu zase na záznam do porodnice, tak by mi ji, už když tam budu mohli vyndat :-D :-D :-D
Bré ránko ;-) maminky sem tu asi dnes s váma sama - Kajuš je u móře na lódi a plavčí mezi rybičkama 8-) Peťulku zaměstnává Maximek, Yw zase pracuje nebo se věnuje Sáruš ... Marky, fíha - hlavně že jste oká. Se té Bětce nechce ven !! Nechceš jí něco slíbit?? Evi, jé výroba mýdel - bych hned frčela! Evi, ty si pražačka ... prosím tě ... kde je v Pze nějaké dobré ubytko? Páč R má 8.8. závody tzn. já bych jela do Phy už v pátek a v sobotu popř. neděli bych jela domů. S tím, že bych si sama procourla - asi mě to tedy nebude moc bavit, ale co mi zbývá |-|
Profilova fotka
Ivi... kamoska ted byla tyden v Praze... bydleli kousek od Staromaku.... 800,- za noc pro dva... sice rikala, ze bydleli asi v bordelu, protoze se tam v noci rozsvitili cerveny lucernicky a dole pod nima byl nejaky klub, ale ubytovani pry pekne, nikdo je nijak neobtezoval ;-) a myslim, ze super cena v tehle lokalite, mam sehnat kontakt??
Profilova fotka
Ivi to budou prázdniny, tak co se ubytovat na kolejích? My jsme tak jeli na dovču do Prahy se ségrou před 3 rokama a bylo to za hubičku.
Článek se načítá
Vidíš, nj to mě nenapadlo - koleje, ještě sehnat nějakého průvodce - páč se asi ztratím :-N :-N :-N musím něco vymyslet ;-) popř napíšu holkám ze stejného termínu svatby a ty mě provedou 8-)
Profilova fotka
až te´d mě trklo to datum, to má meche Kajka co? říkala jsem si že by jsme po obřadu navštívili s Bětkou zoo, tak se můžeš přidat abys nebloudila po Praze sama ;-) mohla by se přidat i Yw se Sáruš.
Marky, jj to má meche Kajuš, tak právě bych jí rád okoukl x-)) jůůůů tak pokud by to šlo - tak bych do zoo zašla s váma - čím víc tím líp a co víc, užiju si dětiček ;-)) a možná bych aj večer stihla bus do Brna a manža by pak pro mě dojel ;-)
Profilova fotka
no pokud by jsme jeli zpět v tu sobotu tak by jsme ti v tom Brně trošku přibrzdili (ale jen trošku :-D ), ale spíš počítám že se budeme vracet až v neděli. Ještě uvidíme, však je čas tak se pak domluvíme.
hi hi hi, nezastavujeme máááme zpoždění :-D :-D :-D) OKi ... pak se domluvíme ....
Profilova fotka
ahojky, jdu vás aspoň pozdravit!!!! ;-) dnes nám montují vchodové dveřéééé, pak fotnu! ;-)
ahojky holky :-) já jen na chvilku jsem Vás přišla pozdravit, dneska toho mám hooodně :-)
Peti, supééér budu čekat na fotos - nechali jste si dřevo, nebo jste šli do plastu??
Profilova fotka
ivis: máme okna i dveře v plastu! ;-) - dekor třešeň! ;-)
Hoj slečny, paničky, maminky a čekatelky ;-)) Včera jsem zahradničila :-)) jelikož mi začal zahrabávat kostičky do květináčů venku, tak vše šlo na stavbu - přesadila sem si kytí, zasadila petunky, takže ač nemáme okna, fasádu a ani tam nebydlíme už tam mám truhlíky x-)) Dnes bych chtěla vyžehlit prádlo, večer bych si vyjela na kolo a vemu asi sebou Bobeša - by se proběhl - pořádně mu protáhnu kosti ;-) aby dal pokoj :-)) no a pak musím stáhnout fotečky ze stavby a konečně založit svatební fotečky, jo a mám už nalakovaný svůj první košík (ošatku z papíru) tak pak to hodím na střechu ;-) když je to nabarvené - tak to vypadá i k světu x-) V práci mám práce nad hlavu - účtování, přepočítávání rozpočtů apod, ale sem tam se ukážu ;-) Peti, no ptala sem se páč sem si nebyla jistá - navíc my třebas dali dveře hliníkové ;-)) Markétko, tak co Bětka????? Na FB psala Yw, že jí omarodil PC ...
ahojky :-) ... pár nových foteček Terezky :-) http://www.modrykonik.cz/album/album....
Ahoj Veru ;-) malá je šikulka :-) jen vidím, že asi nemůžeš spát ... 23:03 - i když to já taky ještě nespala :-N
ahoj Ivi ...no spíš po nocích dodělávám vše ostatní :-))) celý den jsem venku s Terezkou a pak večer jak usne tak rychle žehlím, vařím, cvičím, upravuju fotky atd. :-))
tak to znám dohánět to po nocích ;-) já tedy doháním vše když r není doma, páč to mám volněji - takže stihnu vyžehlit, uklidit, dočíst mejly, založit doklady ke stavbě, dopsat stavební deník - no znáš to .... ale ještě chvilku a budeme to mít hotové .... jen k tomu cvičení se né a né dokopat. Jak dlouho cvičíš???
znám to :-D 14 dnů obden Ivi :-) ...
Dobré ráno.Já nějak nestíhám poslední dny :-o v noci mě občas navštíví falešné kontrakce a to je teda síla :-. :-x už se fakt mooc těším na ty opravdové :-( ale zase už to chci mít za sebou,tohle je fakt vyčerpávající ten konec. Zítra jdeme na kontrolu tak uvidíme jak jsme zase vyrostli :-) Veru malá je kouzelná x-)
potřebuju zajít na poštu a uvažuju, jak to udělat s malou ... a už vím ... jen nevím -li to není blbé ... dám ji do klokánky a vyřídím co potřebuju a unesu i ty 2 balíky ... :-D není to blbé???
veru není ;-) já bych to udělala taky tak

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?