Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Profilova fotka
ty si rychlík :-) a kdy že jdeš na ten šmikec? díííííííííík x-) x-) x-)
Profilova fotka
kaj já nevím.. pořád váhám.. :-| Fanda ten by chtěl abych šla hned, ale nevím.. sice se těším na ostříhání ale už se zase vidím, že si pak budu nadávat
Profilova fotka
zvykla sis na delší? no já bych šla třeba ráda na krátko zas, ale taky zvykla jsem si na dlouhý, je s nima míň práce než s krátkýma a taky ti z kamarádů, co mě znají s krátkýma i dlouhýma jsou rozhodně za zůstat s dlouhýma... to taky jednou bude diiilema....
Profilova fotka
no to ani ne.. ale jsem stále nespokojená.. dlouhý mě neba.. když se ostříhám, tak chci dlouhý... prostě na odstřel.. mám ze sebou ted poslední dobou depku.. :-p kaj tobě dlouhý sluší.. ale je pravda že v krátkých jsem tě neviděla :-)
Profilova fotka
tak Sáruš je vzhůru.. tož jdem si hrát :-)
Profilova fotka
jo to je klasika, kdo má vlnitý chce rovný, kdo má rovný chce vlnitý... :-D mě se na tobě líbí to i to... :-)
Profilova fotka
tak Sáruš pozdrauj, papa :-)
ahojky :-) yw: ahojky :-) ... posíláme s Terezkou Sárince pusinku :-) no musím říct, že nám ty 2 měsíce utekly strašlivě rychle ... v pátek už má 2 měsíce ... šílené x-) Mmaky: Vše nejlepší k narozeninám přeje Terezka, Verča a Radek x-) ... hlavně ať jsi zdravá a máš zdravou, krásnou Alžbětku :-) jééé tak vlasy zrovna taky řeším, nejraději bych šla na něco lehce udržovatelného a krátkého ... :-D ale Radek mi to asi nedovolí ... on chce dlouhé vlasy a já bych chtěla zkusit krátké ... chystám se někdy příští týden ke kadeřnici ....
Profilova fotka
mmaky: taky se přídávám ke gratulacím - všéééé nej, ať se všechno daří tak, jak ty chceš! x-) yw: Sárinka je božíííí a ty jsi prostě skvělá fotografkaaaa! x-) aha - takže jsem už taky paní jo?! no to jsou mi věci! :-N veru: jdi klidně do krátkých, já taky váhala, ale teď jsem maximálně spokojená a vlasy dorostou! ;-)
Ywi, taky cu jeden kalendářík pls |-| |-| |-| |-| ;-) no tak já o množství a velikosti našich oken raději pomlčím ... páč pokud se Yw opupínkuje tak nevím, co čeká mě ? :-. A zrovinka tu řešíte vlasy + střihy. Já chtěla vždy dlouhé i R, ale poslední dobou už mě štvaly - furt stejný střih, buď do culíku nebo drdolu. Tak jsem šla pod nůžky, teď sou kratší ale to udržování fakt děs běs. Mě se přirozeně vlní - takže jsem párkrát žehlila a teď si jen sepnu ofinku a zbytek nechám vlňatý ;-) a co víc - jak sou kratší tak nemusím paradoxně tak často umývat ....
jinak, kontrola na ossz proběhla rychlostí blesku, hned jsem tam zůstala a s paní vše prošla a překontrolovala. pak mi dala 45min pauzu a já si šla pro ortel. vše je na 1 s * a prý takový pořádek ve všem dlouho neviděla 8-) 8-) 8-) to potěší!!!!
Profilova fotka
no vidíííííš, a takového strachu dycky ;-) šikulín :-) já musela kdysi kvůli maštění dokonce i na trvalou 8-) :-D vlnitý ale zůstaly, jen když jsem je nečesala, jinak se narovnaly :-)
Článek se načítá
JJ TO SEM SLYŠELA že na mastnější vlasy je OK trvalá .. že vlas vysuší
Profilova fotka
jj, a pomohlo :-)
Profilova fotka
dooobré ráno :-D děkuju všem za přáníčka, jste zlata :-)
Profilova fotka
no čaaaau, už sem měla strach že rodíš, když se tak dlouho neozvala, jak se máááš? :-)
Profilova fotka
já ti dám ráno.... :-D ve dvě odpoledne.... :-D
Profilova fotka
jem si bucla po obědě :-N no Káji nějak nstíhám, pořád lítám po doktorech a když ne tak doháním školu nebo tak něco. Na každý den už si píšu seznam věcí které musím zařídit, protože jsem uplně dutá a nejsem schopna si nic zapamatovat. Dneska ale už mám jakžtakž splněno a navíc mám nějaké divné nepravidelné stahy v břichu takže dneska raděj už nikam nepůjdu a te´d už jen odpočívám. Zítra jdu na další kontrolu tak uvidím co mi řeknou. Ale rodit ještě nemůžu, protože ta moje porodní asistentka dělá zítra státnice, takže porodit můžu až od pozítřka kdykoliv, Bětce už jsem říkala že ještě 2 dny musí zůstat v domečku. Jo a taky jsem si dneska byla nechat udělat u fotografky těhu fotky.
Profilova fotka
co nového? dočítala jsem jenom dnešek. Jak pokračují přípravy na svatbu? Co už všechno máte? A co ještě chybí?
Profilova fotka
jůů fotečkys bříškem, tak na ty se těším :-) přípravy? ani nevím co je starý a co nový... nakonec sme si oba schválili ten Sázavský ostrov, máem rozhozený spaní... čekáme na oznamka a spol od sestřenky, resp jejího kolegy objednala jsem si včera botičky dneska jsem měla jít řešit kytku, ale nechci tam na ně moc prskat tak to yvřeším až se vrátím prádlo ještě nemámblbůstky na stůl nemám punčošky ani nevím zda shánět, bude teplo ale na boso zas být nemůžu vybrali sme píseň k prstýnkům... dál bude asik řešit až se vrátíme :-) nějaké otázky? :-)
Profilova fotka
jo a dort a hudbu musíme dořešit... pán ze sázavy nám někoho nabídl, ale včera sme si poslechli mp3 co nám poslali a moc se nám to nelíbilo :-(
Profilova fotka
Brýýý tro :-)
brý dopoledne dnes mám opět pracovní volno ;-) tak tu budu jen sporadicky
Profilova fotka
tu to dneska žije teda.... holky tak zítra už se asi taky neuvidíme, tak se mějte krásně, nezlobte a já zítra fičím směr mořeeeeee. je tam krásných 30 st, tak se snad rychle vyzdravím, ať můžu co nejdřív pod vodu x-) x-) x-) každopádně brouk fotit bude.... :-) paaaaaaaaaaaaaaa :-)
Profilova fotka
Kaj, mej se a uzij si dovolenou.... at ti ryma dovoli pod vodu :)
Profilova fotka
děkuju, to bych moc ráda... zrovna v tom otevřeném moři jsou úplně jiní tvorečkové než u pevniny... :-)
brý ránko, Kajuška je na dovolce, tak tu asi budu sama ... no pošoupnu nás ze spodních pozic nahoru a jdu makat, mám toho tady docela dost!
dobré ránko :-) ahojky Ivi :-) ... ale hlavně pomalu při pondělku ... ať to nepřeženeš x-) tak hlásím, že Terezka překonala magickou hranici a má 5100 gramů a 60cm :-D ... zrovna spinká ... jak jste se měli o víku??? my měli, jak Radek říkal včera, "vymetací" víkend :-D v pátek jsme byli u tchána, v sobotu u tchýně a včera u našich x-) ... drandili jsme s kočárkem, natáčeli video atd. ... no taková pohoda ...
Ahoj holky. My jsme o víku hodně výletili, bylo krásně :-) Za to dneska - hnus, lije jako z konve :-p
ahoj Evi, tak u nás je ještě pěkně, ale děsně tam fouká, tak nevím -li dnes vytáhnu Terku ven ... kdepak jste všude byli ???

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?