Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
zcela utajeně :-x :-x http://www.modrastrecha.cz/album/albu...
Profilova fotka
kujuuu, budu nakukovat ať nezmagořím... :-) nj, dva šefici... K. je ok, ale T. se někdy chová jak... stačí kdy vlezu ke K. do kanclu, ani se nebavíme soukr. něco řešíme pracovně a on hned kříčí... Klárkoooo, poďte seeem, potřebuju tohleeeeee ]-(
Profilova fotka
nebo jednou stojím u kartotéky a zakládám... najednou zvolá T. Klárkoooooo a já než vůbec stihla zareagovat jasně už jdu tak přidal podrážděně, tak Kláro kde steeee? ]-( tak to už u K. v kanclu vyprskli smíchy někdy bych ho fakt něčím praštila....
Profilova fotka
ivis: krásně vám to roste! x-)
Kaji, on si na tebe dělá výhradní právo ... chjo, si někdy říkám že kdyby ti šéfové neměli asistentky tak naprosto zešílí!!!! Dedu, no snažíme se x-) album tu nechám max do soboty pak mažu, víc fotek dám pro příbuzné na rajče - ale pořádně zahesluji aby se na to čumilové nedostali!!!
Profilova fotka
Dobré ránko mladé paní :))) Marky přejeme ti vše nej nej nej k narozeninám.. hlavně hodně lásky, zdravíčka a štěstí!!!!! Ivi stavbička Vám krásně roste, jste šikulíni :))) Holky fotila jsem Sárinčin 10. měsíc a došlo mi jak to hrozně rychle uteklo.. za chvílu to bude rok a pak už s ní bude mlátit jen a jen puberta.. chci mimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii kaj koukej se vymarodit at v egyptě nenakazíš mořské živočichy českou chřipkou :-D
Profilova fotka
Ivis, přesně, někdy je v klidu a někdy se může pos... že mě úkoluje taky někdo jiný..... Ded hooooooj :-)
Profilova fotka
abych neurazila tak dobré ránko slečno ;-) (ded)
Profilova fotka
jééé a ted jsem si uvědomila že kaj je vlastně taky ještě slečna.. matou mě ty přípravy na svatbu :-N :-N Sakra už se všechny vdejte at v tom nemám bordel ]-(
Profilova fotka
tak a jsem tu sama :-(
Profilova fotka
chjo..
Profilova fotka
tak já jdu pyč |-|
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj Yw... koukala jsem, ze vam domecek taky roste... a uz mate i okna a dvere, parada x-) jinak je tu slecna uz asi jen Kaj, rpotoze jsem se minule dovedela, ze zena, ktera ma dite, tak je uz taky pani i kdyz neni vdava =-)
Profilova fotka
Ahoj Yw :-D:-D:-D no hele já už byla včera večer tak out, že si píšu s kámoškou a říkám, hele já už vidím na letišti jak mě posílaj domů s ptačí chřipkou :-D místo prasečí :-D
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/view.p... šišku to je božíííííííí x-)
Profilova fotka
SATYY TOŽ TO JSOU MI VĚCI???? ŽE BY MI NĚCO UNIKLO?? KAJ KDO VÍ CO MÁŠ VLASTNĚ ZA CHŘIPKU... :-N :-N :-x JESTLI TO NENÍ NĚCO ŠÍLENÉHO :-x :-D
Profilova fotka
Satyyy faaakt? i když... logiku to má...
Profilova fotka
SATYY JOJO ROSTE, ALE POMALU.. ALE ZA TO JISTĚ :-D
Profilova fotka
fotky jsou paradni.... takovy ruzovy medvidek x-)
Profilova fotka
Yw no a nebo taky šílenou krávu viď:-D no hlavně ať to zmizí a mám klid... to mám za to že jsem to předtím měsícem samoléčila |-| teď se mi to vrátilo... :-(
Profilova fotka
KAJ x-) x-) x-) SATYYY TO JE ZAJÍČEK!!!!!!!!!!!! :-D :-D
Profilova fotka
Yw kde se shání takový oblečky? x-)
Profilova fotka
omluvam se zajickovi ;-)
ahoj Ywi ;-) malá je úžasná, sem dávala fotos na MS a pak sem si všimla tvého albíčka, tak juknu a ejhle B už mají okna a dveře ;-) moc hezky řešený ta rohová okna x-)) Kaji, mi to bereš z úst ... kam chodíš ywi na ty oblečky???
Profilova fotka
Kaj koupila jsem to na MMB za stovku, obratem to prodávám.. chtěla jsem to jen na focení :-D No ještě mě čeká dvoje focení.. 11. a 12 měsíc :) pak udělám kalendář a je vymalováno :)) dárky k vánocům jsou jisté :)) satyyy ;-) ivi děkujem.. jsou to mega okna.. až je budu umývat tak se opupínkuju :-D
Profilova fotka
Ywi já cu taky jedeeeeeeeeeeeeeen :-D
Profilova fotka
kaj já uvidím jak se to povede ;-)
Profilova fotka
jdu si umýt hlavu, mohla bych mastit plechy jak je mam mastné :-N :-N :-. :-x
Profilova fotka
z těch fotek co sem viděla to se snad ani nejde nepovést ;-) x-)
Profilova fotka
šem tu.. No snad máš pravdu.. tož píšu si tě do seznamu ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?