Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Profilova fotka
šef jede taky do Odolenky, ale přestupkovat :-) jj anvigace je dobrá věcička
akorát jsem řekla, že max do půlnoci pak usínám a nepojedu někde rozespalá :-| Mají to od 16 hodin, tak snad to klapne do půlnoci
Profilova fotka
to by mohlo :-) ať nedopadne jak Ondra, dotáhl min. týden v 6 ráno...
no tak to ať se pak domů dostane jak chce :-p
kdy letítkujete na dovču vlastně?
Profilova fotka
z 8. na 9., někdy hned po půlnoci :-) budu mááávat :-)
jako huš teď? :-) tyjo
kaji vem mě sebou, pls x-) evi, máš krásné obrázky i květináčky my máme po obědě, te´d se chystám žehlit a pak kuchtit jídlo na zítřek 8-)
ahoj Ivi, děkuji x-)
Ivi ještě mě napadl buřtguláš a filé s br.kaší
Profilova fotka
jj, huuuž teď x-)
Evi, já na zítřek budu vařit vepřové maso a omáčka která ej ochucená plnotučnou hořčicí s vajíčky .... dělá ji mamča, příloha buď brambor nebo rýže. Polívka bude fazolová /ale néé z lusků - klasika bílé fazole/ ve čtvrtek uzené + br. kaše, čočková polévka
Článek se načítá
Profilova fotka
fazole, čočka... bléééééé
mňam x-) ježiš Káji, tys to chytla od Dedul, ne? :-D
Profilova fotka
nepomlouvaááááát! všechno slyším.... :-D
Profilova fotka
já luštěniny nemušííííííííííííííííííííím, fuj, ble....
Profilova fotka
kaji: a to já bych si i dala, ale kvůli maxovi na to ještě nemám odvahu - ještě k tomu teď tak 14 dní jaksi začíná trpět na prdíky...och och - jako malý s tím problém neměl a na stará kolena joooo 8-( :-N
Profilova fotka
no já sem nadýmací i bez luštěnin, takže ještě to, to bych se jednou mohla probudit na MArsu :-D
Profilova fotka
kaji: :-D :-D
:-D :-D hele jí špióna :-D
jinak hlásím první plody úspěchu ze skleníku - ředkvičky x-) ale pálí jako sviňa :-p
Profilova fotka
vám dám špiona :-DDD
bych si dala něco sladkého :-x třeba lívance nebo palačinky x-)
Profilova fotka
Aaaahoj ženy :-) Mmaky všecko nejlepšíííííííííííííííí :-) přeji aby si školu odpálkovala levou zadní a se samýma jedničkama, Bětulka ayb se narodila s co nejmenšími obtížemi a pro tebe co nejmenšími ouvej ouvej... atd atd, to bych tu psala do večera... :-) pac a pusu :-)
Bré ránko ;-) Markétko naše, k dnešním narozeninám Ti ze srdce přejeme hodně zdravíčka, bezbolestný porod, hodné dítě a milujícího manžela, uklidnění domácí zvěře :-D)) a zdárné ukončení školy!!! To vše a ještě mnohem mnohem více přeji i s R ;-) Hoj Káji, já mám dnes pááátek x-)
Profilova fotka
ty se mááááááááš :-) ale já možná taky, uvidím jak mi bude večer / ráno a kdyžtak se zítra na práci vy...u, budu doma ležet co to dá ať můžu v nějakém normálním stavu odjet....
nj ale bude to ryze pracovní dovolenka - ale to nevadí x-)) Kaji, furt jsi KO? Chjo - tak pořádně lež a vyprdni se na práci, ať si fit!!!
Profilova fotka
musím dofakturovat a týden slibuju šefíkovi nějaký soupis spisů jednoho klienta... nějak se ktomu nemůžu dohrabat, (furt je práce s větší prioritou) - dnes už fakt musím, nebo mě něčím praští... nějak furt nezkousává, že by mě mohl taky úkolovat něčím Kája... :-( ti dva sou někdy jak kluci na písku... chjo
Profilova fotka
no nic, proberu účtenky, odpo přijde účetní a pak se vrhnu na tu krabici se spisama... :-( tu budu do večera, už to vidím :-(
šiši Kaji, to je tak když máš více šéfů. tak to má známá a neví kam dřív ... na vše bylo pozdě už včera a totál chvilkama nestíhá no mě čeká dnes kontrola na té ossz, š mě tam asi hodí a pak pojede pryč ... vemu to přes město a musím mrknout na dárek pro známou ke "40" ale totálka - netuším co nemáš tip??? nn, jdu též makat ať ti jde práce rychle od ruky!

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?