Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
ahojky holky :-) yw: koukám, že jsme si protáhly kosti stejně :-) ... já v pátek dopoledne vyrazila se segruškou na brusle i s Terezkou v kočárku a daly jsem si pěkně do těla :-D ale bylo to fajn ... navíc to potřebuju jak sůůůůll :-D ... Radek vyrazil s kamarádem na kolo ... my jsme byli v sobotu v Olomouci na výletě po památkách a Terinka byla úžasně hodňoučká ... no a v neděli jsme vyrazili na chatu ... taky bylo fajn ... no a včera jsme se flákaly s Terezkou u našich ... už jim bylo smutno (neviděli ji 2 dny) :-D
Profilova fotka
ahoj holky, tak jsem zpět z prochajdy...Max ještě chrní v garáži, tak narychlo papám tuňáka...na víc není čas! :-D
Profilova fotka
tak nic, už je vzhůru, takže zbytek dojím při kojení...už v tom mám praxi! :-D papa ;-)
Profilova fotka
aaahoj holky, takuž sem v práci, ráno sjem se probudila se zahleněným krkem tak jsem hned pelášila k dr, ať jsem do odletu ouka
kaj: kam pak fičíš??? jsem asi něco přehlédla ... ale s mou absenci tady se ani nedivím :-S :-D
Profilova fotka
aaaaale, jedem se (zas) potápět 8-) :-D
se máááte :-) ...
Profilova fotka
¨tak hlavně rýmu poslat do kšá, jinak se budu muset místo potápka jen opalovat.... :-D
brý dopoledne zdravím z pracovní dovolené, zrovna máme po svačině a já kuchtím obídek ... srnčí gulášek x-)x-)x-) pak se zase ozvu
Profilova fotka
kde ste kdooo?
já jsem tady :-))) ... ale nevím jak dlouho ... Terezka spinká od půl desáté ... ta bude mít hlad jak vlk ... a ten křik no už se těším až otevře kukadla :-D
Profilova fotka
aby sis to nepřivolala ;-)
Článek se načítá
no snad ještě stihnu dojíst ohřaté rizotko :-)
a je to tady :-D ... mě picne :-) .... tak já mizím nakrmit tu mou dravou zvěř :-D
Profilova fotka
sem to řikal :-D tak paaaaaaaa :-)
Zdravím všechny jsem tu nová tak nevím jak to tady chodí, ale chtěla bych se zeptat zda nemáte nějaký dobrý typ na fotografa v okolí ostravy. děkuji Evik :-)
Profilova fotka
Ahoj Eviku, z Ostravy sice pocházím, ale o fotografech tam nemám ani tucha
Profilova fotka
jsem zpět z rehabky - to byl zase řev.... :-D - teď chrní ;-) evik201: zeptej se spíš tady! ;-) http://www.beremese.cz/forum/show.php...
Profilova fotka
čaaau Ded, no čeče co vy tam s tím MAxem děláte? :-D
Profilova fotka
kaji: on začne řvat hned, jakmile se rozhlídne po té rehab. mistnosti a zjistí, kde je! :-N
Profilova fotka
si vzpomene co ho čeká... :-D
Profilova fotka
kaj: nejhorší je, že ona ho teď už moc ani netrápí, spíš ho pozoruje, co jak dělá, ale stejně to Max prořve...ale jak tuuuuur! Je ho slyšet až na chodbu a jak vyjdu, tak se po mě ti lidi tak soucitně dívají, že co mu to tam ta rehab. sestra dělá! :-D
Profilova fotka
mno jo, chuďáááátko :-)))))))
Profilova fotka
a co příprav na svatbu - jak pokračujete? něco nového? :-)
Profilova fotka
nového asi nic, dneska si jdu objednat boty, zítra domluvit kytku.... o víku sme byli zkouknout tu Sázavu a je to tam božííí :-)
Ahoj Deduli. Že on Max trénuje na Caruzo show :-D bobek malej
Profilova fotka
šaau Evi :-)
šau paní :-)
Profilova fotka
tak jak se máš? krom patálií doma?
ale jo, jinak to jde. Dneska večer jedu vyzvednout MM někam do Odolené Vody, mají firemní pitku a chce abych pro něj přijela :-. ještě že mám tu navigaci, jinak bych netrefila

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?