Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Profilova fotka
zdar sousedky :-) Ywi my si dáme asi taky ohýnek a buřty :-) se těším :-)
Profilova fotka
Kristi co to divadlo, sehnalas? :-)
Profilova fotka
vim, to vis, ze vim.... :-) Kaji, jooo, v pohode sehnala. :-)
Profilova fotka
my jedeme na čarodky do Prostějova... ale jestli pujdeme na ohen nevim.... musime dobalit veci a nabrat sily na vikend.... ceka nas tridenni prechod pres Jeseniky :))
Profilova fotka
kristi tak čupr ;-) satyyy waaaw :-)
Profilova fotka
kaj já se těším na tu vůůůůůni toho ohýnku.. mám to moc ráda.. :)))) kristi tak se pak někdy zastavte ;-) satyyy fíííha.. takový vejšlap si dáváte jo??? to by se mi taky líbilo.. mám ráda tůry :)))) ale třídenní to bude asi masark co..
Profilova fotka
Kaj... ja zatim nez waw rika au (vubec nevim, co me ceka.... )
Profilova fotka
kamoska slibila, ze najde neco mirneho pro moje line nohy... ale neverim ji.... kdyztak me muz donese na zadech :-D
Profilova fotka
satyyy, a koupilas boty?
Profilova fotka
jojo, koupila... tak je hned otestuju x-)
Profilova fotka
satyyy hi nehceš půjčit krosnu... :-D jsem pořídila na naše tůry pro sárinku :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
nové botky?? tak si vezmi hlavně náplastě at nemáš puchejře..
Článek se načítá
Kristi, fíha to je dělo ... no tak to bych ještě za sto let nacházela co vše umí :-D My budeme na čarodky jako každoročně za vesnicí. Dnes odpo koupím nějaké klobásky či buřtíky a opečeme si, dáme si pivko nebo vínko a půjdem brzy spát. Páč ráno i když je svátek vstávání a práce na domečku ;-) Satyyy, to jako že 3 dny pošlapeš přes Jeseníky jo?! ŠIši, jako já chůzi rád, ale po tomhle by bylo po mě!!!!
Profilova fotka
satyyy no já lidi co mají x denní výšlap obdivuju, já se k tomu zatím neodvážila.... mám vizážistkuuuu, našla sem tu přes beremko paní Miláčkovou (supr jméno :-))) ) a má volnoooooooooo :-)
Profilova fotka
ja mam sebou i jedny stare botky ;-) vy me desite... ja mam teda taky trochu strach, ze to nepreziju, ale snad joooooo ... kamaradka me zna a vi, ze vetsinu zivota jezdim metrem :-D Yw ... dobry napad s krosnou... ale nevim, jestli by se mi do ji vesel zadek :-N
jj náplasti jsou důležité!!! a už jsi je zkoušela rozšlápnout? Néééé neděs se, určo to bude čupr procházka ;-) holky 80 - chcete udělat kafe? Jen asi nemáme zákusky :-N
Profilova fotka
ja mam v praci zakuskyyyyyyy kolega nam prines 6 rolad (vidite spravne 6!!!!! ) piskot polity cokoladou vyplneny tvarohem s jahodama.... mnaaaaam :-) chcete poslat? ;-)
Profilova fotka
mejdloooooooooooooooooooooooooooooooo :-))))))))
http://www.klinkercentrum.cz/cs/pasek... tohle máme na komíně a takhle to bude vypadat ....
Profilova fotka
kaffe udelej, zakusek mam svuj
http://www.modrastrecha.cz/album/view... takhle nějak, obložený to mít nebudeme, jenom z čela kousek .... Fíha jako 6 rolád, pikoty s čoko a jahody a tvaroh jo? se neptej a poslílej :-D x-) OKi jdu postavit vodu ;-) takže kdo si dá kapučko, latté apod?
sme v ne byli v jarom u bratrance a jel s náma i známý - mu říkám, číhej takovou budeme mít střechu (bratranec má stejnou jak my) a on? jako tuhle špinavou a starou jo? a za takový prachy?! no divil se
Profilova fotka
latte bitte :-)
Oki, už je hotové ..... ;-)
Profilova fotka
ňam ňam :-)
Profilova fotka
Petr byl na srazu s kamosema... a ten jeden se zenil 7.7.07 a uz se rozvadi :-x ... manzelka zacala spat se svym kolegou v praci... tak ji dal na vyber a vybrala si toho noveho... tak je konec... mazec :-|
Profilova fotka
to je síla... :-(
waw tak to je tedy mazec ... chjo!!!! je zaslepená, a toho nového pak vymění za jiného |-| |-| |-| no jsem zvědavá koliko manželství uzavřené 7.7.07 vydrží
Profilova fotka
no, ona teda byla divna vzdycky... ale on byl z ni poprdenej a nevidel to... rikal Petr, ze je s nim ted lepsi rec ... si myslim, ze je rad, ze uz ji nema ale oni spolu pred tim byli asi pet let a stejne to nepomohlo... nojo, pry ji vadilo, ze chodi do prace na smeny a ona je tak obcas pres noc sama doma... tak si na ty noci nekoho nasla
Profilova fotka
konečně sem našla nadšence kdo rád oslaví svatbu mimo Prahu...

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?